МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Романофф
#47
Жена не дает повесить зеркало в ванной комнате там где хочу.
Старое зеркало маленькое, а новое можно повесить только напротив унитаза. Вот она и говорит, что так нельзя по фэн-шуй.
Кто чего знает?
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#52
Насправді, за фен-шуй, те, що відображається в дзеркалі, подвоюється. Тому і радять зберігати гроші, наприклад, у коробочці, на стінки якої причеплено дзеркальце. Вони від цього подвоюються :) І саме тому не радять, щоб у дзеркалі відображатося, як вода стікає в каналізацію. Тому що все добро в домі відцього почне також "стікати в каналізацію". Така символіка. Тому, навіть якщо ви це все вважаєте маячнею, судячи з усього, для вашої жінки це важливо. Подумайте, може вийде повістит дзеркало якось так, щоб у ньому не відображався сток води?
Аватар користувача
дякуючі bob
#1968
Не бийте мене будь ласка, що влізла в тему про фен-шуй )))
Може чогось не розумію, але порад фен шуй не дотримуюсь.
Хотіла спитати в тих, хто вірить: а як же щодо того, що ми отримуємо здебільшого те, у що віримо? Чи варто ускладнювати своє життя зайвими умовностями і залежати від них?
Мені фен-шуй здається чимось, на кшталт прикмет, віру в які я вважаю шкідливою.

Було б цікаво почути інші думки.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2066
Я теж не особливо вірю в прикмети, тому що вони тільки ускладнюють життя:) про фен шуй нічого не можу сказати, мені здається, що це не наша культура, а дотримуватися чужих прикмет на мою думку нерозумно
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!