МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2794
До речі про себе


Обожнюю коли донька засинає, обійнявши мене, при цьому зариваючись рученкамі у мене у волоссі, і хочеться лежати і лежати так разом і відразу ж пропадає бажання перекладати її у своє ліжко, хоча збиралася.

і ще коли візьму на руки, вона кладе голівку щічкою мені на плече і сопе

Люблю спостерігати за нею, коли вона пробуджується, вона така заспана, мила котеня...

Коли цілую її, а вона радісно сміється...

а зараз ще балуватися почала - набирає у рот молочко, а потім плюється і знову з мене сміється...
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4423
В перші місці любила, коли донечка спала на моєму животі.
Коли обіймає своїми рученятами.
Коли на вулиці я відхожу і присідаю, а вона біжить на зустріч і хіхікає.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4427
Анютка писав: Коли на вулиці я відхожу і присідаю, а вона біжить на зустріч і хіхікає.
У нас це попереду, але вже дуже хочеться
Аватар користувача
дякуючі мурзілка
#4628
Найбільше за все я люблю коли мій Тарасик сміється!!! Він так щиро сміється, не тільки усмішка, але і звук такий смішний ...
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4632
А ще коли прокинувшись і сівши в ліжечку, крутить головою в усі боки, а коли знаходить маму посміхається.

Коли я відкриваю вхідні двері, і чую як дріботить моє сонечко (хоча ще й не бачу), а потім бачу як дуже поспішає і кривенько біжить моє сонечко, а потім цьомає, роззуваюсь , розгинаюсь, і бачу, що моя зірочка вже принесла халат, і каже "На", а оченята кажуть "На, перевдягнися, і нікуди вже не йди."

А наша бабуся любить, коли приходять гості, а внучка ховається за спину, обіймає, виглядує і не ведеться на ласкаві слова малознайомої тьоті чи дяді-ще б пак! є ж така рідненька бабуся.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5394
Коли просинається вранці мій малюк, то скоріше біжить до мене. гладе по обличчу, щоб я прокинулась. Я відкривала очі, а він стоїть дивиться і посміхається
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5403
Натуся писав:Коли просинається вранці мій малюк, то скоріше біжить до мене. гладе по обличчу, щоб я прокинулась. Я відкривала очі, а він стоїть дивиться і посміхається

Думаю, що це неперевершене відчуття!!!!


Я теж усе віддам за посмішку своєї доньки - це дійсно найголовніші моменти щастя
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5482
А ще коли я на роботі, дуже сумую за ними, хочеться скоріше до дому, щоб побачити своїх зайчиків.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6073
я дуже люблю, коли мій зайчик сміється - рот такий беззубий-беззубий, ці маленькі дьосна такі смішні і ще він похрюкує, коли сміється!!!! :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Мама Софії
#6088
Обожнюю купати малу, вона радіє і я задоволена.
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6105
Від прочитаного з'являються сльози щастя на очах!.. У нас ще все-все попереду! В мене найрадісніші моменти: коли гладжу рукою по животику, а мій Синочок ловить мою руку; а ще: коли включаю музику для дітей, а Він починає "підтанцьовувати"!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6107
helgusya писав:Від прочитаного з'являються сльози щастя на очах!.. У нас ще все-все попереду! В мене найрадісніші моменти: коли гладжу рукою по животику, а мій Синочок ловить мою руку; а ще: коли включаю музику для дітей, а Він починає "підтанцьовувати"!
коли в мене був пузік, то малий дуже любив випнути руку чи ніжку і на животі був такий горбочок, а чоловік мій брав тай цілував і покусував його, малому так подобалось - він усі частини тіла виставляв, щоб його через пуз цілували, навіть дупу вип*ячував!
Радійте цим моментам, повірте мені, відчуття вагітності забувається буквально одразу після пологів, лікар сказав мені, що це передбачено природою, бо інакше б жінки більше не хотіли вагітніти.
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#7023
Зараз свідомо розумію, що дитинка - це найсправжніше щастя, яке тільки може бути в житті людини!!! Перші посмішки, перші "Агу" - це так зачаровує! Це так переповнює найтеплішими почуттями, що забуваєш пережиту біль пологів, недоспані ночі! Кожен момент спілкування з Крихіткою мене радує! Я щаслива!!!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7024
helgusya писав: Перші посмішки, перші "Агу" - це так зачаровує! Це так переповнює найтеплішими почуттями, що забуваєш пережиту біль пологів, недоспані ночі! Кожен момент спілкування з Крихіткою мене радує! Я щаслива!!!
helgusya, це лише початок, далі стає все цікавіше і смішніше спостерігати за цими беззубими карапузами. Хитрі такі стають, цікаві, грайливі, звуки смішні імітують!
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!