МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі AlisFrolova
#13348
Я всегда заказываю своему крохе одежду на Клубке
вот последние покупочки))))
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
дякуючі Buka
#13519
Звичайно найкраще купувати в якісних дитячий магазинах, там товар краще і знайти можна все.
дякуючі tozez
#13632
Мы сыну уже пару раз одежду через интернет брали, вот здесь rozetka.com.ua/boys_clothing/c1290392/ Качество хорошее, цена гораздо меньшая чем в магазинах но немножко с размером не угадали, будем ждать пока подрастем. :hihihi:
дякуючі Христина Маг
#13953
Я вже майже рік замовляю діткам одяг з Німеччини через zakupki-de.com.ua - дуже задоволена! Звжди є анонси актуальних знижок, кожен день з одного з магазинів викуповують без %, миттєвий викуп і швидка доставка! Дуже багато дит. речей, наприклад, набори трусиків, штани, джинси, фтболки, купалики і т.д вдалось купити за 2,5є , куртку за 5є - завдяки опції очікування (коли товар викуповують, як тільки він зявиться). До речі, цього тижня будуть замовляти без комісій і доставки (тільки ціна сайту і потім вага і все) з класного магазину з дит.одягом - www.c&a.com (в чт, 22,10) - там дуже хороша якість! Я вже чекаю з нетерпінням )))
дякуючі Христина Маг
#14458
Улюблені zakupki-de.com.ua/ZDeKlcxQ знову радують! Ось таку красу - дитячу курточку Тополіно 3в1 прекрасної якості викупили мені всього за 5є! [img]s019.radikal.ru/i643/1512/02/c6e5b128a130.jpg[/img]
дякуючі Христина Маг
#14460
zakupki-de.com.ua/ZDeKlcxQ знову порадували! Викупили дитячу курточку Тополіно 3в1 за 5є!!!
дякуючі Анжела2
#14610
Я тоже уже несколько лет покупаю только в магазинах Германии через посредника zakupki-de.com.ua. Я очень довольна.
дякуючі Dgumik90
#14741
Я давно поменяла рынок на интернет) и вообще уже давно всю свою семью одеваю в интернете) люблю немецкие вещи) все беру через проверенного посредника, рекомендую zakupki-de.com.ua/users/4879
Аватар користувача
дякуючі Wisylund
#14885
Мені зручніше підбирати одяг своїй малечі на rozetka.com.ua/shoes_clothes/c1162030/ люблю коли все в одному місці є, завжди є знижки, не завжди на те що хочеш але і так дуже багато....
дякуючі Ирина14
#15974
Покупаю нашу фирму "Модный карапуз".Относительно не дорогая и красивая одежда.Обычно заказываю в интернете, чаще всего здесь bbsmile.com.ua/detskaya-odezhda
Аватар користувача
дякуючі julia33
#16288
В проверенных магазинах, у каждого свои требования к тканям и фасонам.
Аватар користувача
дякуючі marimar
#16294
Беру через интернет магазины.
дякуючі Dasha128
#16587
Я прежде чем что-то купить облажу весь интернет и потом только покупаю в магазине,, где подешевле и скидки хорошие. Сейчас на fame.ua можно купить классный летний костюмчик на мальчика за 100 грн. На рынке такие не дешевле 200.
дякуючі penta
#16864
ЗображенняБрала сыну футболку за 39 грн rozetka.com.ua/babyart_114122056/p4125601/ качество хорошее и яркая живинькая
Аватар користувача
дякуючі Nataa14
#16876
Я часто покупаю в интернет-магазинах. В последнее время всё чаще в этом ekonomba.ru/shops/promokody-asos у них есть промокоды со скидками. Поэтому выходит дешевле чем в остальных, к тому же вещи там хорошего качества.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!