МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Романофф
#227
Смех смехом, а мой сын постоянно тянуться к пиву.
Может, в небольших дозах ему можна?
Кто, что знает?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#238
Та ну що ви таке кажете? Дітям алкоголь пити не можна. Навіть безалкогольне пиво. Нуль там на обкладинці великий, та насправді воно алкогольне: 0,5%! Алкоголь руйнує організм, спалює вітаміни, особливо групи В, знижує аналітичні здібності - знижується IQ, заторможує реакції, погіршує фізичний стан, провокує хвороби, і не тільки в великих дозах.
Мабуть, вашому синові подобається яскрава етикетка, краще знайдіть йому іграшку, яка буде відволікати його.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#239
Доречі, скільки років синові?
дякуючі Мама_Вани
#240
aronskaya писав:Та ну що ви таке кажете? Дітям алкоголь пити не можна. Навіть безалкогольне пиво. Нуль там на обкладинці великий, та насправді воно алкогольне: 0,5%! Алкоголь руйнує організм, спалює вітаміни, особливо групи В, знижує аналітичні здібності - знижується IQ, заторможує реакції, погіршує фізичний стан, провокує хвороби, і не тільки в великих дозах.
Мабуть, вашому синові подобається яскрава етикетка, краще знайдіть йому іграшку, яка буде відволікати його.
ППКС :!:
дякуючі romanna
#1687
взагалі, суворо забороняти алькогольні напої не треба т.я. "запретный плод сладок" , треба обоснованно розповісти дитині, що це таке, шо від цього відбувається, він мае сам усвідомити, що алькоголь - це погано
Аватар користувача
дякуючі polina
#1715
Мій син теж постійно просить пива, а раніше зовсім всього алкогольного. Зараз йому вже можна пояснити, що цього йому не можна, але один ковток пива зрідка все ж випросить.
Моїй племінниці зараз 8 років, і в "дитинстві" вона теж постійно клянчила чогось такого, але потім "кинула". Я вважаю що нічого страшного в тому нема, коли дитина десь до 3х років зробить маленький ковток пива, значить їй потрібні якісь речовини, що там є.
дякуючі Irishka
#1874
aronskaya писав:Та ну що ви таке кажете? Дітям алкоголь пити не можна. Навіть безалкогольне пиво. Нуль там на обкладинці великий, та насправді воно алкогольне: 0,5%! Алкоголь руйнує організм, спалює вітаміни, особливо групи В, знижує аналітичні здібності - знижується IQ, заторможує реакції, погіршує фізичний стан, провокує хвороби, і не тільки в великих дозах.
Мабуть, вашому синові подобається яскрава етикетка, краще знайдіть йому іграшку, яка буде відволікати його.
Ніхто ж не каже, що дитину потрібно споювати пивом, а від пари ковтків нічого такого страшного, як ви описали не трапиться. Якщо дитині цікаво, що таке пиво, чому ж не піти їй назустріч, нехай спробує. У більшості випадків дітям цікаво саме те, що їм забороняють, не важливо що це - пиво, цукерки або сигарети.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7065
Оце почитала аж тепер... :hihihi: Як не смішно, в дитинстві 3-5 р. я була фанатом пива, могла без етикетки розрізнити шкляну пляшку пива і солодкої водички. :bugaga: Мама теж казала- малолітній алкоголік росте, до лікарів водила. Казали давати, просто дуже мало.
І ще- ніхто не замислювався, що наші діти набагато раніше пробують спиртне ніж ми можем подумати? це ж елементарно- афлубін, умкалор, інфлюцид і ще безліч ліків, які ми даємо і піврічним дітям! Недавно сама вмовляла одну мамочку не давати афлубін її 5тиміс. дитині, а замінити на енгістол. Так що в цьому питанні теж категоричними не побудеш. :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7072
у нас гомеопатичні крапельки "Вокара" - спир-спиртом, але думаю, одна крапля не зробить великої шкоди. Дійсно, пару ковтків можна, бо алкоголь є і в хлібі(дріжджі) і в кефірі(виробляється в процесі бродіння)...
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7114
Anpa4ino писав:у нас гомеопатичні крапельки "Вокара" - спир-спиртом, але думаю, одна крапля не зробить великої шкоди. .

Це що в вас таке за Вокара? Від чого воно? Якщо це звичайне противірусне, то заміняйте на Енгістол теж. З вашими животиками вам такого тим більше не можна! Це ж сильне подразнення і так бідненького кишківника! Енгістол теж гомеопатичний, але смачний , і маленьким просто дуситься в ложці + капля води. Ще й оближе! Не давайте спиртяку, постарайтесь. :] :oops:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7115
ні, Емма, це не потивірусні, це для лікування горла та носоглотки. 1 крапля прямо в рот за півгодини до їди або через годину після. Я противірусним чомусь не довіряю.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7131
У мене родичі дошуткувалися, дитина весь час тягнулась до пива, ну по трохи ж можна - так всі їм говорили. Дитині 4 роки - 1,5 року тому його ялини откочалі - гострий глоумеронефріт, і тепер маля інвалід дитинства весь час на гормонах, можливо це збіг обставин, але я чомусь упевнена, що їм пиво так виливається
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7150
Inneska, - жах яка історія! А нас батьки із сестрою піддурювали - замість пива наливали ситро(воно по кольору схоже), а замість вина - компот і тд., - ми ніколи не здогадувались, що це була хитра батьківська підміна. Адже для дитини не важливий смак цього питва, - для них важливий сам факт, що вони як дорослі п*ють цей напій за компанію.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7162
До речі від ситра теж може бути поганий ефект


Дитині взагалі найголовніше "цокнутися" зі всіма )))
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7168
Inneska писав:До речі від ситра теж може бути поганий ефект
Дитині взагалі найголовніше "цокнутися" зі всіма )))
Це вже проблема нашої нації: діти беруть з нас приклад і нічого тут не вдієш. багато ви бачили безалкогольних свят ? Хіба що весілля віруючих... А дитині цікаво, вона наслідує, не підозрюючи, що це недобре. Між іншим поцокатись-це ще й не біда, я зустрічалась з 3-річною дівчинкою, якій мама наливала горілочку, донечка пила, кривилась і занюхувала хлібчиком-Ха-ха-ха--і ніби й не алкоголічка?!

Ми своїй донечці теж підсовуєм стопку з кампотом. ну хочеться дитині бути членом колективу:beer: , якщо ж потягне не свою стопку-вмочить губи, скривиться і віддає. Я вважаю це не дуже страшно.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!