МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#6879
Привіт мене звати Ната в мене проблема така я приватний підприємець скоро маю родити ну через 4 місяці, що мені потрібно щоб отримати до родові та після родові, а також одноразову допомогу на другу дитину. Дівчата підкажіть будь ласка!!!!
НАПЕРЕД ВДЯЧНА УСІМ!!!
Ще мене цікавить чи може моя мама йти в декрет замість мене???
дякуючі natitta
#6892
Ще на початку лютого я дізнавалася подібну інформацію(це я до того, що може із приходом нової влади зміняться закони), але на той момент мені розповіли таке (консультація юриста).
Грає роль чи ви підприємець на єдиному податку чи на іншому. Я на єдиному, тому цікавилась хіба таким видом. Ви маєте у своєму соцстрасі по тимчасовій втраті працездатності отримати реєстраційний номер( у багатьох він уже є, особливо якщо є наймана праця), потім туди віднести свій лікарняний у 30 тижнів і саме вони нараховують на ваш рахунок по вагітності і пологам. А одноразову допомогу нараховує інша служба,здається соцзабез, але я ще не уточняла, бо ще не "горить", але вона нараховується всім без виключення. І від вересня 2009р. всім підприємцям без припинення діяльності нараховують щомісячну допомогу на дитину. В декрет може піти будь-хто із сім"ї, хто фактично доглядає за дитиною.
дякуючі Natapauk
#6976
natitta Дякую , якщо будете ще щось знати буду вдячна, і якщо я щось взнаю то теж викладу все що знаю.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!