МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#6012
Всім привіт. Я мама двох різностатевих діток. І тут знову завагітніла, всі моі близькі говорять:"зупинись. подумай про забезпечення старших! В тебе щось з мозгами не гаразд, якщо залишиш." і т.д. А я не можу відважитись на аборт.
Хто був в подібній ситуації, відгукніться!
#6013
natitta писав: А я не можу відважитись на аборт.
Не зважуйтесь, в жодному разі! У мене теж двоє різностатевих 5р і 2р, якщо станеться вагітність - народжуватиму!
Ви справитесь, якщо життя зародилось - воно комусь потрібне! Не слухайте недобрих порад!
дякуючі svetohek
#6016
В мене покищо тільки одна дитина, тому немаю права вам давати поради, але хочу висловити свою думку.
Я категорично протів абортів .І неможу зрозуміти як мама може вбивати свою ненароджену дитинку. свою кровинку.
Але є різні життєві ситуації, і кожен робить так як вважає за потрібне.
Вирішувати тільки вам. Але задумайтися що з тим тягарем на серці (аборт-вбивство) жити вам до кінця життя.
дякуючі Ori
#6169
У мене дітям 11 і 5 років, зараз чекамо третього 29 тижнів.Не вагайтесь- все буде добре.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6204
У мене поки що одна донька, але я у майбутньому хочу трьох дітей і не вважаю, що це тягар - це щастя!!!!

Я вірю, що поява дітейув сім'ї - це стимул- реакція до додаткового заробітку, повірте ви гірше від цього не житимете, по досвіду знайомих - лише краще
Аватар користувача
дякуючі angel
#6474
Я думаю якщо ви вже виховуєте двох діток, то третя дитинка зовсім не проблема!! навпаки, це тік радість дати ще одне життя, нівякому разі не робіть аборт!!!! якщо ви змогли виростите 2 дітей. то і з третім обовязково впораєтесь))) А взагалі кажуть, щоб відчути повноту материнства треба народити 7 дітей!!!!)))
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6475
Ну 7 це занабто, я так думаю)))

Але думаю, що ще зважуся на третю дитину, дуже меня хочеться ще хлопчика, але ж хочу, щоб Катруся трохи підросла, бо коли усі маленьки це важко.

У мене інша проблема, ми ж не молодіємо і я хвилююся про те зможу чи ні народити здорову дитинку під 40 років?
дякуючі arinus
#7284
девочки, дети это радость. Рожайте на здоровье. третий ребенок - это тройная радость. У меня два сына (11 и 8 лет), ждем третьего (39 недель). Это тоже сыночек. Муж счастлив. Три сына! возраст здесь не помеха. Мне 37 лет. И я могу еще быть мамой. Беременность прошла нормально. Осталось только родить.
дякуючі anolina
#7394
Все буде добре!!! Не налаштовуйте себе погано!!! Я вагітна 1 дитиною ( вже 2 місяці) . Моя мама півроку як родила 4 дитину, їй 42роки. Ми всі від одного батька, але він ще років 15 як переїхав до іншої родини. В минулому році приїжджав до нас ( померла бабуся). От мама знову і завагітніла. Я навчаюся в Києво-Могилянській академії уже на 3 курсі. В мене є братик - зараз 9 клас, сестричка - 8 клас. І нарешті - наймолодша!! Нас багато, нам весело. Ми щасливі!!! Що є більш прекраснішим за це???!!!
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7977
Тут треба зважити всі за і проти.Аборт-крайній хід,але буває що ... Напишіть ті проблеми з якими саме ви боїтесь зіштовхнутись внаслідок родів і третьої дитини,а потім подумайте над можливими вирішеннями,можливо навіть над тими які з часом налагодяться.Робіть це разом з чоловіком щоб у вас обох не виникло сумнівів щодо рішення.Коли приймете рішення залишити дитину (ви неодмінно з усім впораєтесь),але все ж залишилась крихта сумніву-подивіться в інтернеті відео про аборти!!!
дякуючі valentinaiv2018
#46032
svetohek писав:В мене покищо тільки одна дитина, тому немаю права вам давати поради, але хочу висловити свою думку.
Я категорично протів абортів .І неможу зрозуміти як мама може вбивати свою ненароджену дитинку. свою кровинку.
Але є різні життєві ситуації, і кожен робить так як вважає за потрібне.
Вирішувати тільки вам. Але задумайтися що з тим тягарем на серці (аборт-вбивство) жити вам до кінця життя.
Каждый человек имеет право на свое мнение. Вы считаете так, а я нет. У меня соседка 28 лет трое детей. Видно, что дети поизносились, ходят в заплатках. И молодая многодетная мама мне вчера с коляской встретилась. Мороз на улице, а она в кроссовках рваных, пальцы на улицу торчат.(((
Тягостное впечатление от встречи. У меня только один вопрос. Зачем?
Они разве смогут дать своим детям образование? А домой к ним я боюсь заходить, там такая теснота, как у Стивена Кинга в "Сумеречно зоне".
Аватар користувача
дякуючі ic
#47122
Удивительная поддержка от родственников. Не слушайте никого, далейте так как вам подсказывает сердце.
Аватар користувача
дякуючі Вендета
#47219
ic писав:Удивительная поддержка от родственников. Не слушайте никого, далейте так как вам подсказывает сердце.
тоже так думаю....у кого-то сердце на столько большое, что хватает в нём место не только для своих детей, но и для усыновлённых usynovlenie-detey.ru малышей....вот так вот...

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!