МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі jolia
#5535
трошки не зрозуміло, що ви хотіли сказати цією темою, але якщо це про молодих батьків, то я знаю декілька прикладів. Дівчині 16 хлопцю 19, одружились на 5 місяці вагітності, коли вже видно було животик, родила гарненьку дівчинку, і ось тепер живуть з батьками і няньчать. Шкода, звичайно в такому молодому віці ставати мамою, адже всі подруги і однокласниці ще на танці бігають і про хлопців думають а ти вже мама. Але нічого, гірше, якщо взагалі діток в сім"ї нема. А так, доця трошки підросте, мама піде на навчання, і все в них в житті налаготиться. Моя думка, якщо вже пара завагітніла, то достойніше буде родти і виховувати ніж робити аборт і жалкувати потім. :rofl:
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#5732
А я знаю пару, яка народила, коли їй було 17, йому - 29. Молодій мамі довелося покинути навчання в школі (11) клас. Якщо вже так сталося - вони завагітніли, то дай Бог, щоб були щасливими і щоб ніколи молода мама не звинуватила свою дитину в нездійсненні якихось своїх планів і мрій!
Аватар користувача
дякуючі Натасінька
#7923
Нічого страшного!Мені 17 я на 6 му місяці вагітності моєму чоловікові 23.Зустрічалися ми з ним 3 роки цілком нормально.А на рахунок дискотек що там зазаз розумного?П ЯНКИ НАРКОТИКИ СЕКС З НЕЗНАЙОМЦЯМИ от чим зараз більшість займається терпіти цього не можу!!!!!!!!!!!!!
А ось сімейне життя і думка про маленьке диво яке скоро з явиться на світ-ЦЕ СПРАВЖНЄ ЗАДОВОЛЕННЯ!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#7958
helgusya писав:А я знаю пару, яка народила, коли їй було 17, йому - 29. Молодій мамі довелося покинути навчання в школі (11) клас. Якщо вже так сталося - вони завагітніли, то дай Бог, щоб були щасливими і щоб ніколи молода мама не звинуватила свою дитину в нездійсненні якихось своїх планів і мрій!
Вже пів року, як їхня сім'я розпалася. Молода мама з дитиною переїхала до своїх батьків і подала на розлучення...
Аватар користувача
дякуючі fiona
#9519
Натасінька писав:Нічого страшного!Мені 17 я на 6 му місяці вагітності моєму чоловікові 23.Зустрічалися ми з ним 3 роки цілком нормально.А на рахунок дискотек що там зазаз розумного?П ЯНКИ НАРКОТИКИ СЕКС З НЕЗНАЙОМЦЯМИ от чим зараз більшість займається терпіти цього не можу!!!!!!!!!!!!!
А ось сімейне життя і думка про маленьке диво яке скоро з явиться на світ-ЦЕ СПРАВЖНЄ ЗАДОВОЛЕННЯ!!!!!!!!!!!!
Это очень классно!!
Я тебя поздравляю. Моя сестра родила в 16 лет, ее мужу было 20. Им конечно было тяжело, но ничего, ребенка растет, воспитанный, умный. И это очень классно смотрится когда они сейчас гуляют вместе, как брат и сестра.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9584
Мне кажется,что это страшно. Поскольку люди или дети в этом возрасте очень безответственны, а что может быть серьезней чем новая человеческая жизнь?
Аватар користувача
дякуючі Александра17
#9685
Странно, ведь сейчас детям на много больше рассказывают и о безопасном сексе, и контрацептивов больше, а молодых рождитлей становится все больше и больше..
Аватар користувача
дякуючі As'ka
#10306
Я считаю, что все зависит от самих молодых людей! Есть ответственные, а есть - и без...

У меня подруга первого родила в 16, только школу закончила.

Уже 10 лет с мужем живет, и у них двое прекрасных детишек, уже и про третьего думают :)
Аватар користувача
дякуючі Janya
#10576
Да быть мамой здорово, но надо иметь любящию вторую половинку
Аватар користувача
дякуючі roza
#12518
Да, только с помощью второй половинки.
Аватар користувача
дякуючі Irisha1
#14234
Важно, чтобы им помогли родители вначале. имеется ввиду моральная сторона.
дякуючі Marynaka
#14247
“Пізнайко від 2 до 6років”. Перший в Україні журнал для дошкільня т рідною мовою. Лише добрі оповіданн я та казки, розвиваль ні завдання на кожній сторінці, пізнаваль ні факти про навколишн ій світ, тренуваль ні вправи з розвитку мовлення, виховання у грі.
Аватар користувача
дякуючі вишневый_джем
#14582
меня мама родила в 16, братика в 18, сестру в 20
и все хорошо)
мне кажется это зависит от самих молодых родителей,от того готовы они к этому или нет морально. Ну и материальная состовляющая важна
и так же очень важна поддержка родных и близких :)
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#14678
Gala писав:Маленькі батьки
Что б это значило? Написали два слова и исчезли..

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!