МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#2719
Народження дитини - велика відповідальність.
Хтось скаже, що це банально. Але, коли живеш в країні з економікою, яка лише розвивається (а, часом, сумніви навіть в цьому), коли живеш в наші часи (як там китайці бажали ворогам жити в часи змін?), тоді відповідальність за дітей просто тягне плечі.

Для того, щоб не офтопити в інших темах, які учасники створили з певною метою, пропоную тут обговорювати всі страхи і побоювання, в зв"язку з народженням дитини.

Почати пропоную із забезпечення майбутнього дитини. Одяг, іграшки, розваги, освіта, вища освіта - все це вимагає великих фінансових вкладень.
1. За допомогою чого ви долаєте невпевненість в майбутньому? Страхові програми, відкладення грошей, депозитні рахунки?
2. Серед нас є люди, які не наважуються народити дитину. Але більшість є щасливими батьками. Давайте будемо ділитись тим, що дало нам впевненість, для того, щоб нове життя з"явилось в світ?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2761
Мене звільнили з роботи, як тільки почалася криза, тому зараз дуже складне становище, а знайти цікаву роботу, яка буде приносити і гроші і задоволення дуже не просто, тому мова про народження дитини йти не може зовсім.

Стосовно вкладів також ситуація не дуже, було б що вкладати :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#2764
Atlika писав:Мене звільнили з роботи, як тільки почалася криза
Співчуваю :( Хоч економічні кризи - явище звичне - і навіть прорахована їх періодичність, тому в світі до цього зазвичай готуються і криза на обивателях не відбивається так, як у нас. Шкода, що в нашій державі щось планувати наперед просто неможливо в більшості ситуацій.

Мене зараз дуже цікавлять страхові програми. Я серйозно замислилась про страхування здоров"я, але поки не доходять руки розібратись в страхових програмах і компаніях. Не знаю тонкощів, тому боюся помилитись. Плюси страхових програм в невеликій кількості грошей, які потрібно вкладати щомісяця.

І ще, до кризи, зацікавилась персійними програмами. Не пам"ятаю назву тієї, на презентації якої я була, але зрозуміла, що плюси таких програм в тому, що вони є міжнародними і не залежать від економічної політики конкретної держави. Але на той момент щорічний вклад мені здався завеликим і я не наважилась.
#2766
bob писав: Давайте будемо ділитись тим, що дало нам впевненість, для того, щоб нове життя з"явилось в світ?
Хтось на форумі висловлював таку думку, що "Бог дав дитину даст і на дитину". Я вже казала, що не дуже віруюча людина, але мені здається якщо підійти до цьго питання розумно, то гроші завжди можна знайти.
#2769
Irishka писав:
bob писав: Давайте будемо ділитись тим, що дало нам впевненість, для того, щоб нове життя з"явилось в світ?
Хтось на форумі висловлював таку думку, що "Бог дав дитину даст і на дитину".
Я. :) Ви знаєте я як тільки завагітнила нашла ще одну роботу дома і навіть думала, що мені цього вистачить, щоб спокійно знаходитись у декреті але скільки не дай усе мало і я вирішила вийти на роботу, а моя мама спокійно пішла у декрет, вона сказала, що вже напрацювалася і сидіти з моєю донькою - велике щастя. А через декілька місяців її підприємство перестало працювати, а у мене на роботі поки що все гаразд. Тому - що не робеться усе к найкращому. І не буду казати, що ми дуже богато живемо - но у моєї дитини є багато іграшок, дитяча їжа, красивий одяг...я бачу її радісну посмішку - і дуже щаслива, що вона народилась. Що не яка криза не страшна!!!
#2782
Inneska писав:Ви знаєте я як тільки завагітнила нашла ще одну роботу дома і навіть думала, що мені цього вистачить, щоб спокійно знаходитись у декреті
Скажіть, а ким ви працюєте, що так легко знайшли роботу вдома?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2785
Бухгалтер
дякуючі ksana
#4113
Два з половиною роки я не могла завагітніти, постійно лікувалася від запалення, викинули кучу грошей, як каже мій чоловік "його не куплену машину". Готувалися до штучного і от зовсім якось не очікувано завагітніла. Та попри кризу і не стабільність на моїй і чоловіка роботі, ми просто безмежно щасливі і з не терпінням чекаємо нашу дитинку.
Аватар користувача
дякуючі bob
#4118
ksana писав:Та попри кризу і не стабільність на моїй і чоловіка роботі, ми просто безмежно щасливі і з не терпінням чекаємо нашу дитинку.
От в такі моменти особливо розумієш, що криза, будь-які негаразди і нестачі - це дурниці, в порівнянні з чимось більш важливим.
Від душі Вас вітаю!
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4126
ksana писав:Два з половиною роки я не могла завагітніти, постійно лікувалася від запалення, викинули кучу грошей, як каже мій чоловік "його не куплену машину". Готувалися до штучного і от зовсім якось не очікувано завагітніла. Та попри кризу і не стабільність на моїй і чоловіка роботі, ми просто безмежно щасливі і з не терпінням чекаємо нашу дитинку.

Це насправді велике щастя - а який у вас тиждень?
дякуючі ksana
#4136
В мене тільки три тижні, але є загроза, то я тільки відпочиваю і п`ю таблетки. Тобто знов трачу гроші, але це нічого ми впевне, що в нас трьох все буде добре.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4166
А які талетки? як у вас з гормонами? 3 тижні напевно від передбачуваної овуляції
дякуючі ksana
#4177
Приймаю дуфастон, утрожестан, магне-В6. Трошки більше двох місяціа лапароскопічно видалили трубу. І от в першу ж овуляцію, коли вже було можна, я завагітніла. Як каже мій лікар я є прикладом для наслідування пацієнткам, які відмовляються від лапароскопії. В моєму випадку я тянула 2,5 роки.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4185
ksana - я вас вітаю!!! Довгоочікувана вагітність - це взагалі неперевершене щастя!!!!


А я ставила свічі вібуркол - мені допомогали.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!