МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2139
Atlika писав:Я вважаю, що діти - це така ж люди, як і всі ми
Один з найкращих постулатів, на який ви можете спиратися підчас виховання.
Atlika писав: і тому не розумію чому їм приділяють стільки уваги.
Тут є такий нюанс... ви можете налити собі води, коли захочете пити?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2242
Тут є такий нюанс... ви можете налити собі води, коли захочете пити?
так, я можу, а дитина не може, я правильно вас розумію?
Але ж їй можна налити води і не сюсюкати. Я не розумію, чому більшість так захоплюється дітьми ніби це якесь чудо, бо кожен з нас, на мою думку, такий же самий, як і дитина.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2244
Atlika писав: так, я можу, а дитина не може, я правильно вас розумію?
Але ж їй можна налити води і не сюсюкати.
Можна, звичайно. А сюсюкання призводить до уповільнення розвитку мовлення в дитини, тому я повністю згодна з вами.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2245
Нажаль у цьому питанні зі мною згодні дуже небагато жінок :(
дякуючі Irishka
#2250
Мабудь, коли у вас буде дитина, ви зрозумієте чому батьки так часто сюсюкаются з дітьми. Просто ще не прийшов той час і ви ще не готові стати матір'ю. Але рано чи пізно усе налагодиться.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2252
Irishka писав:Мабудь, коли у вас буде дитина, ви зрозумієте чому батьки так часто сюсюкаются з дітьми. Просто ще не прийшов той час і ви ще не готові стати матір'ю. Але рано чи пізно усе налагодиться.
Сюсюкання і любов - різні речі і я їх не ототожнюю.
#2667
lurili писав:Рано чи пізно більшість батьків замислюються про другого дитяти. Як ви думаєте, якою має бути різниця у віці дітей, щоб це було добре і для них і для батьків.
Якось не заходилось декілька днів на форум, тепер перичитую певні теми наново, як далеко від початкрвої теми може зайти жіноча розмова!!!! А різниця між першим і другим малюком не може бути обнаково зручною як для батьків так і для їх діточок. Маленька (від року до трьох) - важкувато для батьків, зате дітки близькі одне одному, більша(4-7рокі), нібито батькам легше - діти стають далекі. Дуже велика (15-20років)- до певного часу взагалі чужі. Варто вибирати, що кому краще . Між моїми сином і донею різниця 3роки і місяць, вони вже разом граються і захищають одне одного(хоча манюні тільки рік), мені подобається
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2669
Atlika писав:Ніколи не хотіла ні брата ні сестру. як заводити другу дитину це потрібно обговорити з уже існуючими дітьми, я б не хотіла, щоб мене батьки поставили перед фактом, мовляв, готуйся до появи братика або сестрички. Від цього як мені здається дуже сильно залежать майбутні відносини між дітьми.
якби цю думку розділяли всі батьки, у кожній родині було б по одній дитині :)[/quote]
Можливо, але в такому випадку краще все ж таки запитати старшу дитину або просто підготовити її до появи братика чи сестри, щоб потім не було недорозумінь На мою думку нехай буде одна дитина, ніж дві або три.[/quote]


На скільки я пам"ятаю, Ви взагалі не хочете мати і не любите дітей, то де там Вам говорити про друге чи третє дитя, коли й одного Вам забагато??

А стосовно того , шоб "краще все ж таки запитати старшу дитину або просто підготовити її до появи братика чи сестри, щоб потім не було недорозумінь", то чи не здається Вам, що запитати(попросити дозволу, я так розумію) і підготувати то є а абсолютно різні речі???

І якщо старшу дитину ростили егоїстичною, то навряд чи вона захоче ділить з кимось маму, тата іграшки, кімнату(]Ніколи не хотіла ні брата ні сестру). А підготувати дуже просто - пояснити, що з"явиться ще одна рідна людина,яка буде найближчою навіть після того, як мами тата не стане, вибачте, шо про сумне
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2672
aronskaya писав:
Дякую, вважаю що з цими правилами повиннен ознайомитися кожет, а деяким буде навіть корисно прочитати їх декілька разів.

Стосовно того хочу я дитину чи ні, вирішувати довзвольте мені, і робити висновки також, вас це не повинно торбувати ні в якому разі. До того ж ви, kompot, у сусідній темі масі назвали мене дитиною, та чи не замислювалися ви над тим, що я можу просто ще не будти готовою до материнства?

kompot, а якщо у вас залишились якісь питання особисто до мене, ви можете написати мені приватне повідомлення.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2677
Atlika писав:
aronskaya писав:
Дякую, вважаю що з цими правилами повиннен ознайомитися кожет, а деяким буде навіть корисно прочитати їх декілька разів.

Стосовно того хочу я дитину чи ні, вирішувати довзвольте мені, і робити висновки також, вас це не повинно торбувати ні в якому разі. До того ж ви, kompot, у сусідній темі масі назвали мене дитиною, та чи не замислювалися ви над тим, що я можу просто ще не будти готовою до материнства?

kompot, а якщо у вас залишились якісь питання особисто до мене, ви можете написати мені приватне повідомлення.
Пишу привселюдно вибачте
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#2723
bob писав:Найкраща сім"я, з якою я будь-коли знайомилась, має дев"ятеро (!!!) дітей.
На таких прикладах багатодітних сімей (не коли багатодітність пов"язана із браком розуму чи грошей на контрацепцію), я переконана, що дітей має бути не лише більше одного, а й більше двох.
Ой а я знаю сімю з 13 діточок-з релігійних переконань. Найстаршій 21 рік, а найменше і говорити не навчилося.Співчуваю і діткам і мамі. І не тому як вона виглядає гола-бо думаю різниця між її виглядом після 3-іх і 4-х пологів абсолютно незначна, а тому що тримати таке господарство в руках-треба мати силу і талант. А діткам-ясна річ чому- у них ніколи не було дитинства.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2724
Анютка писав:
bob писав:Найкраща сім"я, з якою я будь-коли знайомилась, має дев"ятеро (!!!) дітей.
На таких прикладах багатодітних сімей (не коли багатодітність пов"язана із браком розуму чи грошей на контрацепцію), я переконана, що дітей має бути не лише більше одного, а й більше двох.
Ой а я знаю сімю з 13 діточок-з релігійних переконань. Найстаршій 21 рік, а найменше і говорити не навчилося.Співчуваю і діткам і мамі. І не тому як вона виглядає гола-бо думаю різниця між її виглядом після 3-іх і 4-х пологів абсолютно незначна, а тому що тримати таке господарство в руках-треба мати силу і талант. А діткам-ясна річ чому- у них ніколи не було дитинства.
Складна ситуація, я як ви вважаєте, вони також як їхня мати будуть народжувати скільки Бог дав чи ні?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2727
Відчуваю себе безмежно одинокою прихильницею багатодітних сімей :[
Агов, любі друзі, невже окрім мене ніхто не бачив щасливих великих сімей?
ех...
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2740
bob писав:Відчуваю себе безмежно одинокою прихильницею багатодітних сімей :[
Агов, любі друзі, невже окрім мене ніхто не бачив щасливих великих сімей?
ех...
Маю в сусідах родину з чотирма дітками, старшому років 11-13, а менші дошкільнята-погодки, і вдіті, і взуті, і доглянуті, і мама має презентабельний вигляд.

А стосовно кількості дітей, то на моє суб"єктивне переконання щонайманше їх має бути двійко, найоптимальніший варіант - троє, але то є вже задорого.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!