МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі lurili
#1671
Скажіть, милі пані, це я одна така ненормальна або у весх виникають подібні думки? Думки про те, що ось я з декретним втрачатиму в досвіді роботи, кваліфікації і тд. Ще не закінчився перший декретний, хочеться другого малюка, а думки про роботу не відпускають. Все думаю, як краще: два декрети підряд або з перервою?
дякуючі milena
#1674
Не знаю як інших, але мене чекають там, поки узяли просто на заміну когось, але я обіцяла до весни повернутися, хоча і дитяти доки подіти нікуди. У сад ще не ходить, а няні немає поки.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1784
А я вийшла на роботу коли дочці було 2 місяці. У декреті сидить моя мама. Звичайно я не втратила хорошу роботу, але мабуть не стала повноцінною мамою.З другим так не поступлю, сподіваюся і обставини складуться інакше.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1791
Inneska писав:мабуть не стала повноцінною мамою.
Inneska, та ну що ви?! Бувають різні ситуації, діти розуміють набагато більше, ніж кажуть.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#1794
Я теж все гадаю, як бути з роботою? Піди в декрет на 3 роки – на твоє місце приймуть іншу людину, і не поважно, що згідно із законом ти зобов'язана повернутися на колишнє місце, якщо інший працівник зможе тебе замінити – тебе з роботи просто виживуть, части такі випадки. Але як мінімум до року я вважаю потрібно бути поряд з дитиною, тим більше наші бабусі обидві працюють.
дякуючі Irishka
#1811
В мене питання з роботою не стояло тому що я працюю в державній установі, мене чекали усі три роки.

Rina, у вашому випадку я вважаю, що звернутися до послуг няні - найкраще рішення, таким чином можно не турбуватися ні про роботу, ні про дитину.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#1815
Я теж працюю в державній установі, але на моє місце у будь-якому випадку возьмуть людину.А далі..якщо мене зможуть замінити, то виходячи з досвіду інших співробітників, навряд чи я залишуся там працювати. Ну це конкретно наш директор і наша установа.
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1832
Дівчата не переживайте за роботу, вона завжди знайдеться, насолоджуйтесь материнством :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1835
susanna писав:Дівчата не переживайте за роботу, вона завжди знайдеться, насолоджуйтесь материнством :)
А якщо ні? Так міркувати можна тільки в тому випадку, якщо є на кого покластися - чоловік, батьки. Але це неправильно, мало що може статися, а ви без роботи і з дитиною на руках і що далі? І усі радощі материнства на мою думку одразу закінчаться.
дякуючі Alioko
#1840
Кваліфікація за час декретної відпустки втрачається - це факт. Я не знайома з жодною професією, в якій би не було якихось змін протягом трьох років.
До того ж у перші три роки, а в деяких випадках п'ять-шість, формується характер та виховання дитини.
Отже, вам потрібно визначити, що для вас на сьогодні головніше: робота чи народження другої дитини :)
Аватар користувача
дякуючі Apple
#1872
я вважаю, що поперше треба турбуватись о вихованні дитини та об благополуччі в сім'ї, все одно професійні навички втрачаються, а та мати яка захоче працювати за фахом, вона завжди зможе знайти собі робту я ка буде їй подабатися.
Аватар користувача
дякуючі bob
#1966
Atlika писав:Але це неправильно, мало що може статися, а ви без роботи і з дитиною на руках і що далі? І усі радощі материнства на мою думку одразу закінчаться.
Чому неправильно?
Завчасно хвилюватись про те, що ще не сталось, а лише тільки може статись - чим це може допомогти? Тим більше зараз з"являються можливості віддаленої роботи та роботи неповний день, або вдома. Моя невістка - англійський філолог, хвилювалась про те, що і мову забуде. Другий декрет почався одразу по першому, тож зараз вона перекладає по інтернету і дуже задоволена.
Ех, найкращий варіант, звісно, щоб відповідальність за дитину і майбутнє була не на одній людині...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1969
Atlika писав: мало що може статися, а ви без роботи і з дитиною на руках і що далі? І усі радощі материнства на мою думку одразу закінчаться.

Раніше я сама думала, що вираження: Бог дав дитину, дасть і на дитину, звучить якось матеріально не підкріплено, але на власному досвіді переконалася, що це так. Не потрібно нічого заздалегідь боятися - розумна і упевнена в собі людина не пропаде на цьому світі.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1973
Inneska писав:
Atlika писав: мало що може статися, а ви без роботи і з дитиною на руках і що далі? І усі радощі материнства на мою думку одразу закінчаться.

Раніше я сама думала, що вираження: Бог дав дитину, дасть і на дитину, звучить якось матеріально не підкріплено, але на власному досвіді переконалася, що це так. Не потрібно нічого заздалегідь боятися - розумна і упевнена в собі людина не пропаде на цьому світі.
Я не кажу про те, що пропаде, просто рівень життя може бути різним, якщо кому-то досить мінімуму, то для мене матеріальні блага це дуже важливо. Я вважаю якщо немає хорошої матеріальної бази, то краще зачекати з народженням дитини, але цілком розумію, що у вас може бути інша думка.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2627
Atlika писав:Я не кажу про те, що пропаде, просто рівень життя може бути різним, якщо кому-то досить мінімуму, то для мене матеріальні блага це дуже важливо. Я вважаю якщо немає хорошої матеріальної бази, то краще зачекати з народженням дитини, але цілком розумію, що у вас може бути інша думка.
Я розумію, що зараз ви не плануєте дітей.
Але ж більшість людей в нашій країні все-таки живуть не на тому рівні, як ви описали. І багато хто так і вважає - спочатку власне житло, певний рівень доходу, а потім - дитина.
Але ж цього певного рівня може ніколи не бути?
Як гадаєте. що тоді?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!