МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#7983
Доброго дня,дорогі форумчанки.Мене цікавить питання жіночих консультацій.Чи стикались ви з проблемами,образами чи довгими сидіннями в черзі в той час коли ваш лікар проводить і викликає до себе пацієнток не з черги?Як боротись з хамством.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7986
Стикались, огляд однієї вагітної займає хв15-20, а якщо в черзі 3 людини... Моя теперішня лікарка дає талончики(щось на зразок попереднього запису) "постійним клієнтам" і час очікування значно скорочується. Прийдеш без талончика-тебе приймуть-та й чекати не довго, бо під дверима рідко коли 2людини. Радує, що це не ті талончики по які треба їхати в 7.30, а просто для зручності пацієнтів.
А боротись-нічого не вибореш, тільки розгнівиш її величність.
Так вже повелось, наші лікарі без 20 і добрий день не всі кажуть
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7990
Запасайтесь терпінням: беріть з собою техніку з навушниками, книжки, журнали, я навіть бачила жінку з вязанням.
Аватар користувача
дякуючі anna1706
#9375
Чесно кажучи жіноча консультація для мене жах!Прийом з 1 години(я завжди ходжу в другу зміну),доводиться приходити о 12,щоб година пів 2 тільки в кабінет зайти....І то,якщо будеш перша в черзі :)
Жахливо!Без черги заходять,чоловіки приходять жінкам за дикретами і довідками всякими,теж в кабінеті застряють.Що вони там роблять?...І так щомісяця..
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10260
З хамством в наш час не дуже поборешся. Раніше ходила в звичайну жіночу консультацію, то там ти як тільки прийшла так зразу ж усім винна. А ще якщо ти не місцева, то дай 200-300 грн, щоб тобі тут видали картку і наглядали за тобою. При вагітності мусила стати на облік, то нікому такого жаху не побажаю. Після того вирішила, що краще ходити на платні прийоми і почуватись людиною. Подруга порадила звернутись в медичний центр "Здоров'я родини", я пішла і ні разу не пожаліла. Зразу відчуваєш, що ці люди тут зібрались для тебе в заради тебе. Всі ввічливі, зважди запитаються як справи, як домашні мої поживають. Загалом іду на прийом як до подружок в гості:) при цьому лікарі всі ну дуже гарні спеціалісти. Так що, тепер тільки туди. :)
Аватар користувача
дякуючі Janya
#10581
Когда ждала ребенка, после пару походов в районную клинику и общения c врачом, я решила сходить в частную клинику, моя коллега посоветовала сходить на консультацию в "Леомед" к Прановой Ольге Владимировне, она там сама наблюдалась и рожала, после приема у этого врача я сразу решила, что больше в районную больницу не вернусь, очень уж отношение отличается,беременность и роды прошли замечательно, малышка полностью здорова, а денег, что потратила в "Леомеде" совсем не жалко)
Аватар користувача
дякуючі afendi
#21532
:bugaga:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!