МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

В цьому розділі ми разом будемо вирішувати всі труднощі і проблеми, які виникають у вас при роботі з сайтом і форумом

Модератор: модератори

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6245
я хочу інколи свої повідомлення підкріпляти фотографіями, як у повідомлення можна вставити фото з папки на моєму компі???
наперед дякую за допомогу!
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#6249
На наступному тижні буде встановлено фотогалерею і ви будете мати змогу додавати фото да ваших постів. Чекайте на оновлення!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6250
о, це дуже класно!!!

але мене на даний момент цікавлять фото саме у вікні повідомлення, так як їх вставляють у темі "книжечки для нашої малечі" наприклад. Як таке можна зробити?
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#6255
Ви можете використати тег Img, якщо знаєте повний шлях до зображення. Наприклад:
Код: Виділити все

[img]http://site.ua/images/photo.jpg[/img]

Коли з'явиться фотогалерея, то ви зможете знаючи шлях до фото вставляти його в повідомлення. Найпростіший спосіб дізнатися шлях:
1. натиснути на зображенні правою кнопкою
2. вибрати "інформація про зображення або ж властивості зображення"
3. Знайти пункт "розташування чи адрес" і скопіювати його
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#6273
Ми встановили модуль для завантаження зображень при створенні повідомлення. Порядок дій:

1. натиснути на посилання "Завантажити зображення"
Зображення

2. у віконці, що з'явиться необхідно вибрати зображення з вашого комп'ютера і натиснути кнопку "відіслати"

Зображення

3. після завантаження зображення натиснути на посилання "вставити код у повідомлення" для вставки одного зображення або ж натиснути на посилання "Вставити зображення і завантажити ще" ,якщо ви бажаєте завантажити їх декілька штук.

Зображення


Якщо будуть проблеми - пишіть в цю тему.
дякуючі Oks30
#8131
Хочу підкріпити виложений журнал фотографіями, але як їх вставляти???
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#8132
Oks30 писав:Хочу підкріпити виложений журнал фотографіями, але як їх вставляти???
Робіть все, як вказано вище. Якщо незрозуміло по етапах - пишіть де і що незрозуміло.
дякуючі Oks30
#8134
Ви пишете " Натиснути на посилання Завантажити зображення" Але у мене не висвітлюється взагалі такого тексту, тобто того що у вас обведено червоним кольором у мене нема.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#8135
Oks30 писав:Ви пишете " Натиснути на посилання Завантажити зображення" Але у мене не висвітлюється взагалі такого тексту, тобто того що у вас обведено червоним кольором у мене нема.
ви не змінювали тему форума для свого аккаунта?
Аватар користувача
дякуючі Geraina
#24256
Это же проще простого :shock:
дякуючі Alika01
#25718
дуже класно :xmas:
дякуючі opjesd1
#44023
Просто!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!