МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

дякуючі Анюта
#38
Очень интересный, а главное нужный сайт.
Есть только маленький вопросик к создателям сайта.
Будут ли материалы на русском языке?
Просто мы с мужем недавно на Украине, и не совсем комфортно и легко читать на украинском.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#41
Доброго дня. Наш сайт створено для українських батьків, тому всі матеріали на сайті будуть виключно українською мовою. Та, можливо, на форумі хтось захоче спілкуватися російською - так можуть з'явитися матеріали російською. І ще одне: створюйте, будь ласка, повідомлення з більш інформативними назвами (пункт 2.4.1 Правил форуму).
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7989
Не знаю, де поставити питання-задам тут.
:uquest: Трапляється на екрані замість www.abrakadabra. написано щось інше напр."корисна інформація", і цей текст виділений і клікальний, як це зробити?
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7991
Вам треба скористатися наступною конструцією:
Код: Виділити все

[url=http://mama-tato.com.ua]корисна інформація[/url]

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7993
Дякую за лікбез, -тобто на різних сайтах, це робиться по-різному?
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7995
Це взагалі має назву bb-codes, тобто спеціальні коди - для цього форуму вони такі. Для іншого можуть мати інший формат. Коли наводите мишку на кнопку (наприклад B чи Quote), то є підказка, як цей код використовувати
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#9832
bossy2601@mail.ru писав:Як поміняти логін?
доброго дня, напишіть в ПМ мені, який ви бажаєте логін і ми вам його поставимо
дякуючі Кисло-солодка
#9835
Привіт! Я новий користувач, хотіла додати допис в тему "Консультація гінеколога", але бачу, шо тема заблокована. Це означає, шо тепер на форумі немає діючих консультацій гінеколога? Дякую.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#9836
Кисло-солодка писав:Привіт! Я новий користувач, хотіла додати допис в тему "Консультація гінеколога", але бачу, шо тема заблокована. Це означає, шо тепер на форумі немає діючих консультацій гінеколога? Дякую.
Доброго дня, так, зараз в нас немає консультанта-гінеколога, щоб відповісти на ваше запитання
Аватар користувача
дякуючі Ludmilka-Milka
#10029
Доброго дня! Потрапила на ваш сайт, знайшла цікаву інформацію.
Зареєструвалась і зайшла на форум, але бачу, що форум у вас неактивний. Аж 1 користувач і 4 гості.
Побажання - розвивати форум, щоб було цікаво спілкуватись.. хоча існують і інші подібні форуми, де більш цікаво, невже ви не хочете щось вдосконалити?
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#10030
Ludmilka-Milka писав:Доброго дня! Потрапила на ваш сайт, знайшла цікаву інформацію.
Зареєструвалась і зайшла на форум, але бачу, що форум у вас неактивний. Аж 1 користувач і 4 гості.
Побажання - розвивати форум, щоб було цікаво спілкуватись.. хоча існують і інші подібні форуми, де більш цікаво, невже ви не хочете щось вдосконалити?
Доброго дня, хочемо, проте частіше за все сили йдуть на сайт. Якщо у вас є ідеї щодо вдосконалення - пишіть у лічку.
дякуючі valya silman
#10074
Доброго дня. Я згідна, сайт просто чудовий, але є багато питань, а відповідей нема. Можливо адміністратору потрібно якимось чином проінформувати більше народу. Наприклад розповсюдити свої контакти в соціальних мережах ( я наприклад своїм знайомим даю ваші веб).
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#10078
valya silman писав:Доброго дня. Я згідна, сайт просто чудовий, але є багато питань, а відповідей нема. Можливо адміністратору потрібно якимось чином проінформувати більше народу. Наприклад розповсюдити свої контакти в соціальних мережах ( я наприклад своїм знайомим даю ваші веб).
Доброго дня, дякуємо за добрі слова. Якщо ви про питання до консультантів, то наразі доступних нема, поступо шукаємо нових
дякуючі mislaura7
#12351
Зазвичай такі теми створюються коли хтось потребує допомоги, але в мене все навпаки. Я хочу запропонувати допомогу!
Ми с друзями можемо і знаємо де взяти кошли на лікування або реабілітацію хворих діточок, тому зараз займаємося пошуком таких дітей.
Багато людей соромляться звертатися за допомогою, може серед Ваших знайомих є саме такі?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!