МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#734
Viktoriya писав:Yaremko, я так приблизно і уявляла, що той пронира сидів і чекав, то скажіть будь-ласка про які гарантії, у відсотках будь-ласка ;) йде мова при використанні природнього методу?
Ефективність будь-якого методу визначають за індексом Перла (ІП). Це кількість непланованих вагітностей при застосуванні певного методу протягом року 100 парами. Для симпто-термального методу Редцера ІП становить 0,2%. А так Ефективність методів природнього планування сім'ї при відкладанні зачаття становить:
Вузький термальний,
похибка методу 1,2%
похибка користування 5,4%
Розширений температурний
похибка методу 5%
похибка користування 19.3%
Овуляційний
похибка методу 2,9%
похибкакористування 15.5%
Подвійного показника
похибка методу 0,44%
похибка користування 1.76%
Симпто термальний
похибка методу 0,2%
похибка користування 0,9%

Ефективність методів так званого контролю народжуваності
Засоби, які діють як контрацептиви
Перерваний статевий акт
похибка методу 10-15%
похибка користування 25%
Презерватив
похибка методу 3%
похибка користування 10-15%
Діафрагма+хімічні засоби
похибка методу 4%
похибка користування 20%
Хімічні засоби для вкладання в піхву
похибка методу 7%
похибка користування 20%
Засоби, які діють також абортивно
Оральні контрацептиви
похибка методу 0,2-0,8%
похибка користування 2-5%
"Спіраль" (внутрішньоматковий контрацептив)
похибка методу 1,6%
похибка користування 2-5%

Стерилізація"
похибка користування 0,2-0,4%
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#736
Презерватив
похибка методу 3%
похибка користування 10-15%
Похибка користування, я так розумію, це коли презерватив рвуть або використовують з дитячим кремом і т.і.
А що означає 3% похибка методу?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#737
aronskaya писав:Похибка користування, я так розумію, це коли презерватив рвуть або використовують з дитячим кремом і т.і.
А що означає 3% похибка методу?
Це теоретична його надійність
Востаннє редагувалось 03-01-2008, 21:56:19 користувачем Yaremko, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#739
Yaremko, а ти який метод рекомендуєш?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#741
Yaremko писав: Це теоретична його надійність
Тобто сперма може наскізь пройти чи як?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#754
aronskaya писав:
Yaremko писав: Це теоретична його надійність
Тобто сперма може наскізь пройти чи як?
Ну і це також, оскільки якщо жінка в періоді максимальної плідності то робіть висновки самі. Звичайний латексний презерватив в нього пори 8-9мкм а сперматозоїд має 7-8мкм. ну звичайно найкращий і дуже дорогий презерватив якого ще треба пошукати бо мало де він є має 5-6 мкм. але його надзвичайно рідко використовують.
Я вже не кажу що презерватив за останіми науковими даними (2000р) ефективність щодо передачі хворіб які передаються статевим шляхом становить тільки 40% і це досліджував недавно в Росії відомий лікар доктор наук (зараз непригадаю його імені). Так що можна робити висновок що всі ці акції щодо запобігання ВІЛ/СНІД це лище реклама презервативів які маєть надійність 40%
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#755
Viktoriya писав:Yaremko, а ти який метод рекомендуєш?
Спочатку я користувалася методом США "Подружжя Подружжю" (більше 8 років це самоспостереження ну і також в шлюбі) але недавно мала змогу закінчити курси по бірмінгемській модифікації, одже я консультант саме бірмінгемської модифікації, також ще хочу (якщо буде можливість) стати консультантом по Редцеру.
Насправді всі ці симпто-термальні методи спостереження це одне і те саме тільки відрізняються правилами щодо визначення плідних і неплідних днів а також методом занотовування цих спостережень
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#757
Yaremko писав:Спочатку я користувалася методом США "Подружжя Подружжю" (більше 8 років це самоспостереження ну і також в шлюбі) але недавно мала змогу закінчити курси по бірмінгемській модифікації, одже я консультант саме бірмінгемської модифікації, також ще хочу (якщо буде можливість) стати консультантом по Редцеру.
Насправді всі ці симпто-термальні методи спостереження це одне і те саме тільки відрізняються правилами щодо визначення плідних і неплідних днів а також методом занотовування цих спостережень
Можна про ці методи докладніше?
Можна ще інтимне питання? Вагітність ви планували? Яким методом користались?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#759
Viktoriya писав:Можна про ці методи докладніше?
Можна ще інтимне питання? Вагітність ви планували? Яким методом користались?
Ну саме про метод бірмінгемської модифікації
а щодо моєї вагітності то ви би мали знати я розказувала на форумі Малеча, у під темі В якому віці Ви завагітніли вперше?,
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#760
Yaremko писав: ну звичайно найкращий і дуже дорогий презерватив якого ще треба пошукати бо мало де він є має 5-6 мкм. але його надзвичайно рідко використовують.
А як називаються, не в курсі?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#761
aronskaya писав:
Yaremko писав: ну звичайно найкращий і дуже дорогий презерватив якого ще треба пошукати бо мало де він є має 5-6 мкм. але його надзвичайно рідко використовують.
А як називаються, не в курсі?
Я їх тільки бачила один раз в аптеці назву непам'ятаю
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#762
Yaremko писав:...Ну саме про метод бірмінгемської модифікації
а щодо моєї вагітності то ви би мали знати я розказувала на форумі Малеча, у під темі В якому віці Ви завагітніли вперше?,
Спасибі, піду на Малечу почитаю ;)
Перечитала .... цікава ж штука людська увага, коли вперше читала не звернула увагу на методи, тільки про подружок з колясками запамятала :)
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#808
Хочу продовжити цікаву тему, соь невеличке дослідження, які методи контрацепції найбільш популярні
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#811
А можна процитувати тут на форумі, бо в мене чомусь не відкривається посилання?
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#813
aronskaya писав:А можна процитувати тут на форумі, бо в мене чомусь не відкривається посилання?
Там статистика, що лише одиниці використовують різні "сучасні методи", а половина користується презервативами, а інша половина перерваним актом.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!