МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

дякуючі KatyaGromadskay
#5988
Доброго дня!!!Дуже хотілося б отримати Вашу консультацію по питанню, яке мене надзвичайно турбує останнім часом....Зараз на 24 неділі вагітності(другі пологи), перші були 8 років назад, сам процес пройшов швидко буквально години 3,5-4, народилася донечка 3кг 200гр. здорова(але була маленька підшкірна гематомка на голівці)я теж себе почувала добре, але десь через годин 12 після пологів відчула різкий гострий біль в нижній частині спини, який передавався в ліву ногу, ходити взагалі перестала, біль був на стільки сильним, що навіть всі обезболюючі які мені кололи лише трішечки притуплювали його.....Викликали травматолога, який мене оглянув і жодних порушень по його частині не виявив, потім невропатолог...поставив д/з- **зажатий нерв"" мовляв пологи в ранньому віці(мені тоді було тільки 16р...), виписав мені вітаміни, обезболююче(на данний момент і не пригадаю що саме)і сказав що просто треба відлежатися.....Пролежала я так дві неділі в пологовому будинку...і ще неділі дві вдома, краще мені не стало, ходити так і не могла...Почали шукати порятунку в інших лікарів...поставили д/з симфізіт....поставили на ноги...все більш менш налагодилося.Тільки записів мені в медичну картку не зробили ніяких.....
От тепер на 25 неділі вагітності мене починає турбувати(не сильно) біль в тій же області , що і післяпологів....Мій дільничий лікар поки що не вкурсі. Починаю хвилюватися чи можна мені взагалі після такого перебігу перших пологів народжувати природнім шляхом вдруге? Чи не повториться та жахлива ситуація, що і 8 років назад?
P.S/ Перші пологи відбувалися в одній із районних лікарень вінницької області(смт)зараз стою на обліку і хочу народжувати в обласному центрі.Велике спасибі Вам наперед, з нетерпінням чекаю на Вашу відповідь
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#5989
KatyaGromadskay писав:Доброго дня!!!Дуже хотілося б отримати Вашу консультацію по питанню, яке мене надзвичайно турбує останнім часом....Зараз на 24 неділі вагітності(другі пологи), перші були 8 років назад, сам процес пройшов швидко буквально години 3,5-4, народилася донечка 3кг 200гр. здорова(але була маленька підшкірна гематомка на голівці)я теж себе почувала добре, але десь через годин 12 після пологів відчула різкий гострий біль в нижній частині спини, який передавався в ліву ногу, ходити взагалі перестала, біль був на стільки сильним, що навіть всі обезболюючі які мені кололи лише трішечки притуплювали його.....Викликали травматолога, який мене оглянув і жодних порушень по його частині не виявив, потім невропатолог...поставив д/з- **зажатий нерв"" мовляв пологи в ранньому віці(мені тоді було тільки 16р...), виписав мені вітаміни, обезболююче(на данний момент і не пригадаю що саме)і сказав що просто треба відлежатися.....Пролежала я так дві неділі в пологовому будинку...і ще неділі дві вдома, краще мені не стало, ходити так і не могла...Почали шукати порятунку в інших лікарів...поставили д/з симфізіт....поставили на ноги...все більш менш налагодилося.Тільки записів мені в медичну картку не зробили ніяких.....
От тепер на 25 неділі вагітності мене починає турбувати(не сильно) біль в тій же області , що і післяпологів....Мій дільничий лікар поки що не вкурсі. Починаю хвилюватися чи можна мені взагалі після такого перебігу перших пологів народжувати природнім шляхом вдруге? Чи не повториться та жахлива ситуація, що і 8 років назад?
P.S/ Перші пологи відбувалися в одній із районних лікарень вінницької області(смт)зараз стою на обліку і хочу народжувати в обласному центрі.Велике спасибі Вам наперед, з нетерпінням чекаю на Вашу відповідь
Добридень. Якщо була така складна ситуація, то Вас повинні були обстежувати після пологів (рентген тазу). Чи було таке? Які результати показав рентген?

При крайніх ступенях симфізиту краще розроджувати кесаревим розтином. Бо інакше реабілітаційний період може затягнутися на місяці, і всі ці місяці придеться лежати у лікувальному гамаку :( Вибір методу розродження при симфізиті вирішується колегіально травматологом та акушером, і залежить від ступеня розходження лобкових кісток. Тому повідомте Вашого лікаря та зверніться до травматолога.
дякуючі KatyaGromadskay
#5990
На рентген мене не направляли :(( і що саме цікаве перечитала трохи літератури на цю тему...і однією з головних ознак симфізиту є біль в області лобкової кістки....а в мене вона не боліла не тоді і тепер не болить...чи можливо таке....мабуть прийдеться шукати того травматолога,що мене поставив на ноги можливо він згадає мою ситуацію чи в нього збереглися записи в журналі...обов*язково з понеділка піду до дільничого , я думаю вона обов*язково порадить спеціаліста.
Велике Вам спасибі!!!!
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#5991
KatyaGromadskay писав:На рентген мене не направляли :(( і що саме цікаве перечитала трохи літератури на цю тему...і однією з головних ознак симфізиту є біль в області лобкової кістки....а в мене вона не боліла не тоді і тепер не болить...чи можливо таке....мабуть прийдеться шукати того травматолога,що мене поставив на ноги можливо він згадає мою ситуацію чи в нього збереглися записи в журналі...обов*язково з понеділка піду до дільничого , я думаю вона обов*язково порадить спеціаліста.
Велике Вам спасибі!!!!
При симфізиті може боліти будь-де - і у ділянці лобка, і у ногах. Але завжди є болісні відчуття при пальпації лобка. І пальцями можна визначити розходження. Звісно, пальціми лікаря :) Зважте, що болі можуть виникати і з інших причин. Наприклад, остеопороз....чи грижа межхребцевих дисків......буз очного огляду фахівця точно не обійтися.
дякуючі Illusion
#6002
Elantra, знову звертаюся до Вас за допомогою.
Була в лікаря тиждень тому на огляді, поставили мені 10 тижнів (зараз уже 11), але осьсьогодні зранку у мене почалися кров’яні виділення, з самого початку вони булу ледь-ледь помітні... тобто слабо рожеві, а ось вже після обіду сали трошки насиченішого червоного кольору... живіт мені зараз ниє так як при місячних.
Чи може це бути загрозою вагітності і призвести до викидня???
До цього нічого не боліло.
(Сьогодн іплановий візит до лікаря, але це аж ввечері і плюс до всього її зараз немає, то буде мене приймати її медстестра)
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6004
Illusion писав:Elantra, знову звертаюся до Вас за допомогою.
Була в лікаря тиждень тому на огляді, поставили мені 10 тижнів (зараз уже 11), але осьсьогодні зранку у мене почалися кров’яні виділення, з самого початку вони булу ледь-ледь помітні... тобто слабо рожеві, а ось вже після обіду сали трошки насиченішого червоного кольору... живіт мені зараз ниє так як при місячних.
Чи може це бути загрозою вагітності і призвести до викидня???
До цього нічого не боліло.
(Сьогодн іплановий візит до лікаря, але це аж ввечері і плюс до всього її зараз немає, то буде мене приймати її медстестра)
Добридень. Вам потрібна негайно відвідати лікаря. Не зволікайте, будь ласка. Зверніться до ургентної гінекології. Можна викликати швидку чи таксі.
дякуючі Ромашичка
#6021
Доброго дня! Поможіть будь-ласка, я на 6 тижні вагітності від початку вагітності приймаю утрожестан (вагінально) зранку і наніч, в мене йдуть виділення білого непрозорого кольору що за цілий день я ніби відчуваю дискомфорт (ніби мокро) чи це нормально чи можуть ці виділення бути залишками утрожестану?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6023
Ромашичка писав:Доброго дня! Поможіть будь-ласка, я на 6 тижні вагітності від початку вагітності приймаю утрожестан (вагінально) зранку і наніч, в мене йдуть виділення білого непрозорого кольору що за цілий день я ніби відчуваю дискомфорт (ніби мокро) чи це нормально чи можуть ці виділення бути залишками утрожестану?
Добридень. По-перше, це дійсно можуть були залишки капсул (якщо ви їх вводите у вагіну). Це такі жирнуваті виділення будуть.

По-друге, під час вагітності завжди кількість виділень збільшується і в нормі.

По-третє, виділення бувають і при вагінальних інфекціях - отож, без очної консультації не обійтися.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#6060
Запитання з іншої гілки:
Може ви зможете мені допомогти.
Хотіла би дізнатися, як ви вилікувалися. В мене теж проблема - молочниця. Я вже хворіла 3 рази. Вперше десь років 5 тому. Я навіть не знала, тоді про таку хворобу. Вона сама в мене тоді пройшла. Коли я була вагітна, то в жіночій консультації прочитала про молочницю і я зрозуміла, що мене тоді турбувало. На 9 місяці я теж захворіла. Але, дякувати Богу, швидко вилікувалась і на синочка вона не перейшла. Через 5 місяців після пологів знову почалась. Лікар виписав супозиторії пімафуцин. Начебто допомогло. Напевно вона прийде ще.
Може метод, Яким ви вилікувались допоможе і мені.
Аватар користувача
дякуючі Аннушка
#6070
Добрий день. В мене така проблема: моє перше місячне після пологів протікало недовго 3 дні, було безболісним, розпочалося через 2,5 місяців після пологів. Проблема в тому, що виділення були чорного кольору і було їх зовсім мало(майже й не було) Скажіть це нормально, чи ні?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6084
aronskaya писав:Запитання з іншої гілки:
Може ви зможете мені допомогти.
Хотіла би дізнатися, як ви вилікувалися. В мене теж проблема - молочниця. Я вже хворіла 3 рази. Вперше десь років 5 тому. Я навіть не знала, тоді про таку хворобу. Вона сама в мене тоді пройшла. Коли я була вагітна, то в жіночій консультації прочитала про молочницю і я зрозуміла, що мене тоді турбувало. На 9 місяці я теж захворіла. Але, дякувати Богу, швидко вилікувалась і на синочка вона не перейшла. Через 5 місяців після пологів знову почалась. Лікар виписав супозиторії пімафуцин. Начебто допомогло. Напевно вона прийде ще.
Може метод, Яким ви вилікувались допоможе і мені.
відповіла у гілці, де було запитання :)
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6085
Аннушка писав:Добрий день. В мене така проблема: моє перше місячне після пологів протікало недовго 3 дні, було безболісним, розпочалося через 2,5 місяців після пологів. Проблема в тому, що виділення були чорного кольору і було їх зовсім мало(майже й не було) Скажіть це нормально, чи ні?
Добридень. Так буває. Майже у всіх після пологів місячні змінюються. Якщо через кілька циклів ситуація не поліпшиться - зверніться до лікаря очно. До речі - Ви кормите груддю?
дякуючі anjatetbym
#6086
Доброго дня!
Я на 21 тижні вагітності. До врача йду за 2 тижні тому хочу проконсультуватися зараз з вами!
У мене появилися білі (молочні) непрозрачні виділення. Що це означає? Чи це нормально?
Аватар користувача
дякуючі Аннушка
#6087
кормлю грудью і підкармлюю смесями
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 49

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!