МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Чи працює давньокитайська таблиця передбачення статі дитини?

Так
8
33%
Ні
6
25%
Я ще не народжувала
10
42%
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#413
Терпіти не можу Китай з його дурними правилами та менталітетом, де життя особи нерахується
http://www.noabort.org.ua/2007/11/04/u- ... latitimut/
Там заставляється робити абор на будь якому місяці вагітності якщо дитина є третя (навідь на 8 місяці в бивають дітей) та якщо ж все ж таки хтось вродить то дитину забираю в притулок і дитина помирає від голоду (це є фатк!)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#414
Yaremko писав:Там заставляється робити абор на будь якому місяці вагітності якщо дитина є третя (навідь на 8 місяці в бивають дітей) та якщо ж все ж таки хтось вродить то дитину забираю в притулок і дитина помирає від голоду (це є фатк!)
Це у сучасному Китаї?
дякуючі Таня
#417
Вже доведено, что природою обирається стать дитини, що найбільш сприяє виживанню: тобто якщо є якісь генетичні хвороби, що передаються чоловічою чи жіночою лінією і обирається найкраще з можливого.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#419
aronskaya писав: Це у сучасному Китаї?
Так і в наші дні. Закон ніхто не відміняв а люди не протестують бо там панує тоталітарний режим!
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#420
Так і в наші дні. Закон ніхто не відміняв а люди не протестують бо там панує тоталітарний режим!
Добре: народжувати в Китаї не будемо. :)
дякуючі Гість
#1555
Цей календар особисто в моєму випадку чомусь не працює. Я вже двічі народжувала: обидва рази - хлопчиків, а за цим календарем - дівчатка.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1571
Цей календар особисто в моєму випадку чомусь не працює. Я вже двічі народжувала: обидва рази - хлопчиків, а за цим календарем - дівчатка.
Ось так :( Значить, якщо й працює, то не завжди
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2008
Я ось могла завагітніти як в кінці листопада, так і на початку грудня. По таблиці якщо в листопаді – народився б хлопчик. А в грудні – дівчинка. Оскільки у мене дівчинка вважатимемо, що зачаття сталося в грудні. :]
дякуючі helen_kol
#2500
Згідно з цим календарем перша дитина у мене повинна була бути дівчинка, проте народився хлопчик. Зараз я на шостому місяці вагітності і за календарем має бути хлопчик, та я сподіваюся що це буде донечка!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2503
helen_kol, , а що каже ультразвукове дослідження? Вже ж повинно бути видно?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2515
у нашому випадку працює 2 рази
дякуючі Irishka
#2547
Зараз глянула і можу сказати, що у моєму випадку 2 рази не спрацювала
Аватар користувача
дякуючі Mausn
#4954
Очень смешно звучит "китайский метод планирования", учитывая, что их уже миллиарды!!! :rofl: :rofl: :rofl: Напланировали уже :rofl2:
Yaremko писав:Терпіти не можу Китай з його дурними правилами та менталітетом, де життя особи нерахується
http://www.noabort.org.ua/2007/11/04/u- ... latitimut/
Там заставляється робити абор на будь якому місяці вагітності якщо дитина є третя (навідь на 8 місяці в бивають дітей) та якщо ж все ж таки хтось вродить то дитину забираю в притулок і дитина помирає від голоду (це є фатк!)
Согласна на все 100 %!!! Чудовищное отношение, а еще часть китайцев - никто в этом мире, т.е. без документов и права на жизнь :( Очень печально
дякуючі Lilija
#4963
А я не зрозуміла: вік жінки на час зачаття чи на даний момент? Бо в мене також виходить або/або ...

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!