МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#7984
В медичному центрі лікування безпліддя у Львові ІНТЕРСОНО є такі лікарі, які мене цікавлять, бо займаються ЕКЗ
Сегедій Лідія Ігорівна репродуктологія, лікування безпліддя, ЕКЗ,робота з циклами сурогатного материнства, завершує кандидатську дисертацію по темі безпліддя
Кожема Ірина Ярославівна "репродуктологія, лікування безпліддя, ЕКЗ,
робота з циклами сурогатного материнства, починає кандидатську
дисертацію по темі безпліддя."

Фединяк Анна "оловний ембріолог, кандидат біологічних наук, з січня
2011 року повертається на роботу після 5имісячного декрету. Володіє
всіма методиками на експертному рівні - ІКСІ, ЕКЗ, ІМСІ, 10-річний
стаж роботи."
Процишин Маріанна "ІКСІ, ЕКЗ, кріоконсервація матеріалу, хетчінг,
регулярні стажування в ірландській клініці, володіє всім на
експертному рівні."
Кушнір Андрій ІКСІ, ЕКЗ.


Я впевнена, що тут є користувачі, які зверталися за послугами в Медичний центр ІНТЕРСОНО з проблемою безпліддя та ЕКЗ(ін вітро), бо клініка Інтерсоно дуже відома і не тільки в Україні. Прохання - напишіть щось про цих лікарів!!!!!

Одного посилання достатньо, не треба зайвої реклами
дякуючі Mery
#8066
Так, я знаю про цей центр, там ще є дуже хороший лікар Верніковський Ігор Володимирович, який репутацію має прекрасну, але мало хто знає, що він консультує у цьому ценрі, він є експерт акушер-гінеколог-хірург, спеціаліст по онкозахворюваннях, працює з пацієнтками вікової групи після 40, головний ембріолог, кандидат біологічних наук. Волдіє всіма методиками на експертному рівні-ІКСІ, ЕКЗ, ІМСІ, 10-річний стаж роботи.
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9644
слышала про Верниковского - хорошие отзывы
Аватар користувача
дякуючі Da_nate
#22694
в какой клинике дешевле?
Аватар користувача
дякуючі surak1
#31112
Vladlen93 писав:это точно :rofl:
согласен
дякуючі O_Leg_o
#34796
А сколько стоит искусственное оплодотворение и какие нормальные клиники и врачи есть в Киеве, которые занимаются таким вопросом? И кто пользовался таким методом забеременеть?
дякуючі marusyaklimova00
#45989
Mery писав:Так, я знаю про цей центр, там ще є дуже хороший лікар Верніковський Ігор Володимирович, який репутацію має прекрасну, але мало хто знає, що він консультує у цьому ценрі, він є експерт акушер-гінеколог-хірург, спеціаліст по онкозахворюваннях, працює з пацієнтками вікової групи після 40, головний ембріолог, кандидат біологічних наук. Волдіє всіма методиками на експертному рівні-ІКСІ, ЕКЗ, ІМСІ, 10-річний стаж роботи.
Не знаю, як у Львові, а в Києві хороші репродуктологи - Котлік В. В. в Матір і дитя та дуже хороші відгуки про Бєлової Про на Новокостянтинівській, Оболонь ( метро Тараса Шевченка) і чоловік лікар -репродуктолог Засєда ЮІ (метро Арсенальна) Засєда взагалі доктор медичних наук і спеціалізується на чоловічому безплідді. Сподіваюся моя інформація комусь буде корисна.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!