МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі Ворчун
#16270
ну я дізналася вже на 2 му місяці, раніше якось не відчувала
Аватар користувача
дякуючі chereshneva
#16771
Сдать анализ крови на ХГЧ в больнице.
Аватар користувача
дякуючі Frostsmasher
#16984
Никак. Сделать тест или сдать кровь. Но лично у меня было предчуствие. Меня не тошнило, задержки не было, но я была почему- то уверенна что беременна. :)
Аватар користувача
дякуючі Katarinna
#18111
Я через 2 месяца задержки поняла , что беременна. Ребёнок желанный был, поэтому ждали спокойно. Тесты не делала, потом просто к врачу пошла.
#20108
Валя Ч. писав:Скажіть будь-ласка як дізнатися чи вагітна без тесту?????? :)
наступила беременность или нет, можно догадаться по ощущениям женщины. к самым первым признакам возникновения беременности относят задержку месячных, слабость, тошноту, недомогание, болезненность и повышенная чувствительность в груди, повышенная базальная температура. больше признаков описаны на Зображення
Аватар користувача
дякуючі infucha
#20697
По власних відчутях.
Аватар користувача
дякуючі Anilamop
#21195
Смотря на каком этапе
Аватар користувача
дякуючі Ivanka91
#21242
Я думаю по размеру живота, можно будет определить :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі kapustnyak
#21327
Анютка писав:Особисто я відчула вагітність вже на 3-4 день (до місячних залишалося більше тижня) --відчула, що в грудях пішов процес. Як його описати не знаю-просто відчуваєш з грудьми щось відбувається.
Груди як антена
Аватар користувача
дякуючі PolinaSavorona
#21551
Вообще изначально никак не поймешь, это начнет проявлтся недели через 2-3 , и то не факт. Анализы надо сдавать, и чем Вам тест не нравится?)
Аватар користувача
дякуючі Adina
#22007
в мене озноб був,я постійно мерзла..та втомленність
#22200
hairlook писав:
Валя Ч. писав:Скажіть будь-ласка як дізнатися чи вагітна без тесту?????? :)
наступила беременность или нет, можно догадаться по ощущениям женщины. к самым первым признакам возникновения беременности относят задержку месячных, слабость, тошноту, недомогание, болезненность и повышенная чувствительность в груди, повышенная базальная температура. больше признаков описаны на Зображення
Не было никаких признаков, даже токсикоза не было. Если бы месячные не закончились, не догадалась бы))
Аватар користувача
дякуючі Alexiss
#22207
Те ж саме було і у мене. Тому меня допоміг уже лікар та . Бо я взагалі думала, що у мене якісь проблеми, а не вагітність )))
Навіть деякий час лікувала себе бадами, бо грішила на запалення дванадцятипалої кишки.. А там був маленький :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі sniegka
#22759
Alexiss писав: Навіть деякий час лікувала себе бадами, бо грішила на запалення дванадцятипалої кишки.. А там був маленький :bugaga:
поэтому и говорят всем, что самолечением не занимались..
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!