МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#815
Це по Україні статистика чи взагалі?
Чесно кажучи, я раніше читала (нажаль, не можу зараз дати джерело), що найнадійніший метод - презерватив.
Тепер бачу, що то міфи. Та, мабуть, я не одна така.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#820
aronskaya писав:Це по Україні статистика чи взагалі?
Чесно кажучи, я раніше читала (нажаль, не можу зараз дати джерело), що найнадійніший метод - презерватив.
Тепер бачу, що то міфи. Та, мабуть, я не одна така.
Це просто опитування, на одному "мамському" форумі.
Я теж чула про презерватив, незнаю...може Yaremko розкаже, що то за організація, що навчала її? У нас в університеті (давно то було) дівчина читала лекцію на цю тему, дуже нагадує погляди Yaremko, розповідала студентам про аборти, всі ці методи і про "дірочки" в презервативах, але не знаю чому, наші викладачі з медицини досить скептично ставились до її поглядів.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#829
Viktoriya писав:Це просто опитування, на одному "мамському" форумі.
Я теж чула про презерватив, незнаю...може Yaremko розкаже, що то за організація, що навчала її? У нас в університеті (давно то було) дівчина читала лекцію на цю тему, дуже нагадує погляди Yaremko, розповідала студентам про аборти, всі ці методи і про "дірочки" в презервативах, але не знаю чому, наші викладачі з медицини досить скептично ставились до її поглядів.
Щодо викладачів з медицини то вони не тільки так ставляться до методів природного регулювання зачаття але й нічого не змінимли в програмі щодо грудного вигодовування, так що далі для них є радянська норма годування кожні 3,5 год. грудьми при тому що якщо ти годуєш сумішю то дитина їсть кожних 1,5 год (почерзі водичка і суміш).
Саме Бірмінгемської модифікації можна навчитися в м. Львів та в у м. Київ, це є ценртальний заклад ну і там можна запитати де ще можна вивчитися на консультанта.
При навчанні по методі є три рівні
консультант
викладач
інструктор
Востаннє редагувалось 03-01-2008, 21:52:54 користувачем Yaremko, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#831
Yaremko писав:...Щодо викладачів з медицини то вони не тільки так ставляться до методів природного регулювання зачаття але й нічого не змінимли в програмі щодо грудного вигодовування, так що далі для них є радянська норма годування кожні 3,5 год. грудьми при тому що якщо ти годуєш сумішю то дитина їсть кожних 1,5 год (почерзі водичка і суміш)...
Там мова не йшла про ГВ взагалі, була саме недовіра до "природніх"
методі контрацепції.
Таня, ти не ображайся, але все це, як на мене, хоч і дешево, але складно в виконанні... читала-читала :%):
Можна в двох словах пояснити? Температуру міряємо щодня? Як саме?
Малюємо графіки, як розшифровуємо ніби зрозуміло, але чому неплідний 1 тиждень, нерозумію...
Ще запитання, чи може жінка відчувати овуляцію без графіків? Ниє живіт, як при менструації?
І ще про слиз і шийку, не дуже зрозуміло (чому смайлика червоніючого немає?).
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#833
Viktoriya писав:Там мова не йшла про ГВ взагалі, була саме недовіра до "природніх"
методі контрацепції.
Таня, ти не ображайся, але все це, як на мене, хоч і дешево, але складно в виконанні... читала-читала :%):
Можна в двох словах пояснити? Температуру міряємо щодня? Як саме?
Малюємо графіки, як розшифровуємо ніби зрозуміло, але чому неплідний 1 тиждень, нерозумію...
Ще запитання, чи може жінка відчувати овуляцію без графіків? Ниє живіт, як при менструації?
І ще про слиз і шийку, не дуже зрозуміло (чому смайлика червоніючого немає?).
Воно складно і лячно виглядає для тих хто немає підтримки реального консультанта, і я тут недивуюся бо сама через це проходила, а просто не могла повірити що це так просто коли мені пояснили.
Щодо лікарів то не всі лікарі так думають ось наприклад зі чим вони гірші від інших лікарів. Щож до інтерпретації карти то тут її потрібно бачити і неплідний період ніколи не буває сталим. Не причина в овуляції (щодо того чи можна її визначити іншим шляхом) а в тому що сперматозоїд живе 7 діб а ніодин лікар нескаже коли саме вийшла яйцеклітина як правило на це відводять 3 дні.
Щож до температури то тут немаємо однозначної відповіді хочеш міряєш щодня в циклі, хочеш міряєш з деякими перервами, але це можна коли ти вже навчишся самого методу, але я міряю щодня це не є так тяжко хоч і дитина мала.
Міряти треба
-звичайним ртутним термометром;
-після сну, який повинен тривати щонайменше 3 години;
-від 4 до 11 години ранку;
-не встаючи з ліжка;
-одним зі способів: у роті, в піхві або у прямій кишці;
-в одній і тій самій годині (з відхиленням до ЗО хвилин).
БТТ вимірюють одним способом протягом цілого менструального циклу:
-у роті - 8 хвилин, ставлячи термометр в одне і теж місце (по серединній лінії під язиком);
-у піхві - 5 хвилин;
-у прямій кишці - 5 хвилин.
Що саме незрозуміле в слизі?
З піднятям рівня естрогену в крові розріджується слиз (цервікальний слиз) відкривається матка, коли естроген піднімається до свого максимуму гіпофіз виділяє лютиїнізуючий гормон який впливає на те щоб фолікул в яйнику розірвався й вийшла яйцеклітина, тобто настала овуляція. Розірване місця фолікула під дією лютеотропного гормону виробляє прогестерон (гормон вагітності), під дією того гормону слиз стає подібним на тісто і матка закривається.




Востаннє редагувалось 03-01-2008, 21:53:50 користувачем Yaremko, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#846
Є що почитати, але мене все ж непокоїть статистика. Таня, крім свого досвіду в тебе є ще приклади? Фото великих родин мало надихають на використаня всіх ціх методів.
Про 7 днів життя сперматозоїду - не розумію :(
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#847
Viktoriya писав:Є що почитати, але мене все ж непокоїть статистика. Таня, крім свого досвіду в тебе є ще приклади? Фото великих родин мало надихають на використаня всіх ціх методів.
Про 7 днів життя сперматозоїду - не розумію :(
Ой таких пар які використовують цей метод є дійсно дуже багато ну принаймі майже всі мої знайомі. І дітей сони мають як хто 2-3 ну звичайно є і такі які мають і 6-ро ну але вони зразу кажуть що почали застосовувати метод вже після народження останьої дитини.
Про життя сперматозоїда що саме не зрозуміле? сперматозоїди поділяються за виглядом та за вмістом :D (який хромосом вони несуть).
1. Чоловічі сперматозоїди є швидші в них довший хвостик і головка видовжена. (вони містять в собі у хромосому)
2. Жіночі стерматозоїди вони мають менший хвостик і головка кругліша, вони можуть жити в сприятливому оточені до 5-7 діб (це все дуже індивідуально) (вони містять х хромосому)
Щодо генів скажу, стать людини можна визначити по хромосомах тобто 23 пара свідчить про стать людини якщо є комбінація хх то це жінка, якщо ху то це чоловік
дякуючі goldberg
#1657
пріродному методові контраценції не дуже довірÑ￾ÑŽ, більш довірÑ￾ÑŽ тим же презервативам, чи Ñ￾піралі , - у них більше гарантій
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1665
goldberg писав:пріродному методові контраценції не дуже довіряю, більш довіряю тим же презервативам, чи спіралі , - у них більше гарантій
Дійсно, офіційно підтверджено що презервативи моло ефективний в районі до 20 вагітностей за рік у 100 пар, а у офіційних природних методів визначення плідності в залежності від виду від 1 до 02 непланованих вагітностей на 100 пар в рік різниця вражає, довіряйте дальше. А про спіраль взагалі нема що говорити, бо немає нічого гіршого як вбивати своїх дітей, ну і собі за одно повну квітку діоазнозів заробити, вплоть до раку шийки матки.
дякуючі izabella
#7940
:D
как-то не верится мне во всё это )
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7942
цей метод діє лише в ідеальних умовах. Якщо у вас були стреси, хвороби, або гормональний збій - то можна сильно прорахуватись.
Аватар користувача
дякуючі fiona
#9518
Да уж почитала, Понятно только одно, что ничего не понятно!!! Что это за метод такой, и надежный ли он???? Вопрос подняли, а ответ будет или нет??
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9594
Нет таких методов, даже если предохраняться и то не всегда спасает. Так что тут уже головой думать надо..
дякуючі dimamaster
#10519
Спасибо за рекомендации
Аватар користувача
дякуючі kudrim.ru
#12820
Nora писав:Нет таких методов, даже если предохраняться и то не всегда спасает. Так что тут уже головой думать надо..
Вообще не понимаю как можно просто так забеременеть. Просто не кончать внутрь и всё =))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!