МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65621
Світлана, Чернівці. Я відпочивала в Карпатах, і у мене в готелі було викрадено фотокамеру Саnon 50D, флешку на 32 гігабайти, сумку для камери та об'єктив. В готелі повністю відмовляються відшкодовувати, кажуть, я загубила сама, що робити?
Відповідь юриста:
Відповідно до ч. 1,2 ст. 975 Цивільного кодексу України, готель відповідає за схоронність речей, внесених до готелю особою, яка проживає у ньому. Річ вважається такою, що внесена до готелю, якщо вона передана працівникам готелю або знаходиться у відведеному для особи приміщенні. Готель відповідає за втрату грошей, інших цінностей (цінних паперів, коштовностей) лише за умови, що вони були окремо передані готелю на зберігання. Аналогічна норма міститься і у п. 4.11 Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг, затверджених наказом Державної туристичної Адміністрації України від 16.03.2004 року № 19, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 квітня 2004 року за № 413/9012.
Відповідно до ст. 22 Закону України «Про туризм», до відносин за договором на готельне обслуговування застосовуються норми цивільного законодавства, цей Закон, законодавство з питань захисту прав споживачів та інші нормативно-правові акти, прийняті відповідно до них.
Звертайтесь до поліції, звертайтесь до відділу прав споживачів та наведіть усі аргументи.
#65625
Добрый вечер! A мы с семьей отдыхали в Трускавце в отеле Свитязь через фирму Евсей-Гермес, забыли толстовку сына но обратились в фирму через которою бронировали и нам все доставили в целости и сохранности! Так что рекомендую обращаться через фирму Евсей-Гермес!
#65631
Марія, Київ, у туроператора було придбано тур на Шри-Ланку, до готелю «Vivanta by Tay 5*». Але умови відпочинку були жахливі, вони зовсім не відповідали тому, про що було заявлено, жахливий готель, зміни білизни не було 2-3 дні, щоденного прибирання не було, дитячого харчування, майданчика, додаткового харчування не було, вайфай працював нестабільно, не було порядку, чистоти, відсутність питної води в номері,непрацюючий телефон, при вході не було пункту охорони, персонал готелю був не в форменному одязі, відсутність аптечки.
Огидне харчування, умови. Ми за сімейний тур витратили 186 613 гривень. Як відшкодувати, нам звичайно ніхто нічого не поверне.
Відповідь юриста:
Звертайтесь до суду з заявою, підтверджуйте , що туристична послуга, надана туроператором була виконана у невідповідності до умов договору на туристичне обслуговування та законодавства у сфері туристичної діяльності,
Згідно ст. 20 Закону України "Про туризм" за договором на туристичне обслуговування одна сторона (туроператор, який укладає договір безпосередньо або через турагента) зобов'язується надати за замовленням іншої сторони (туриста) комплекс туристичних послуг ( туристичний продукт), а турист зобов'язується оплатити його.
До суду надайте фото, копії квітків, договору, будь-яких документів. В суді просіть задовольними ваші вимоги з урахуванням положень Закону України « Про захист прав споживачів», а також Закону України «Про туризм».
Згідно ст. 25 Закону України «Про туризм» туристи мають право на відшкодування матеріальних і моральних збитків у разі невиконання або неналежного виконання умов договору.
#65633
Алла, Вінниця. Ми з чоловіком і дитиною відпочивали недавно в Турції, «гаряча путівка від туроператора»у м. Кемер у готелі у номер Standart Room з харчуванням за системою AL (все включено) на 11 ночей. Внаслідок неякісного приготування та неякісного зберігання їжі працівниками пансіонату у мене, чоловіка та дитини 8 років почались рвота, понос, ми хотіли лікуватися, але провізор відмовив, так як по законодавству він не має права без рецепту лікаря продавати будь - які препарати для лікування. Ми змушені були звернутися за екстреною медичною допомогою до приватної лікарні. Лікування продовжувалося до кінця відпустки, 7 днів.
Відповідь юриста: Ви маєте право на відшкодування шкоди, особливо, якщо у вас збереглись підтвердження того, що ви захворіли, на руках є епікриз, чеки, будь-які докази щодо лікування. Можете вимагати і розмір моральної шкоди, яку зазнала ваша родина. Ви можете судитися з тим готелем, який завдав вам стільки прикростей, або з туроператором. Обов’язково надайте докази вартості проживання в готелі.
Згідно ст. 33 Закону України «Про туризм» суб`єкт туристичної діяльності, який порушив законодавство в галузі туристичної діяльності при наданні туристичної послуги, що завдало шкоду, зобов`язаний відшкодувати туристу збитки у повному обсязі, якщо договором або законом не передбачено відшкодування у меншому або більшому розмірі.
Заподіяна туристу моральна (немайнова) шкода, якою порушені його законні права, відшкодовується суб`єктом туристичної діяльності в порядку, встановленому законом.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!