МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі Nikk_a
Ирина, «Меня бросил муж на шестом месяце, слезы градом ,как жить не знаю дальше, что теперь, он уехал в другой город, на что мне жить….».
Відповідь юриста: я дуже вам співчуваю, але що я можу для вас зробити. Звертайтесь за місцем проживання до суду з заявою, про стягнення аліментів на утримання під час вагітності до досягнення народженою дитиною трьох років.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 СК України - дружина має право на утримання від чоловіка під час вагітності. Носієм обов'язку надавати утримання є чоловік. Відповідно до ч. 5 ст. 84 СК України - аліменти присуджені дружині під час вагітності , сплачуються після народження дитини без додаткового рішення суду. Відповідно ч.1 ст. 80 СК України за рішенням суду аліменти присуджуються одному з подружжя у частці від заробітку ( доходу) другого з подружжя і ( або ) у твердій грошовій сумі.
Ви повинні до суду надати копію св.-ва про шлюб, висновок з лікарні або жіночій консультації про вагітність, інші документи, може довідка про стан здоров’я, може це бути довідка з вашого місця роботи, або центру зайнятості, довідка про склад родини, візьміть в ЦНАП. В заяві вказуйте тверду грошову суму, витрати на судовий позов, який Ви сплатите одразу, в заяві можете перекласти на відповідача, вашого чоловіка.
Слух

Вот ездил на заработки в Англию, на сборы капусты.[…]

Маріанна, Радомишль – я вийшла заміж тому що[…]

Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что[…]

Оксана, Дніпро У мене є відеозапис весілля де мої […]

Ще більше корисного та цікавого!