МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65277
Оксана Дмитрівна, Ромни, « У нас сусіди тримають собак, чоловік приїхав додому на обід, побачив, що троє качок лежали у дворі загризені, а ще двоє лежали на городі. Він бачив як двоє сусідських собак бігали по городу, одна з яких доїдала качку, а інша бігала. Сусід сказав, що ніяких грошей вони сплачувати не будуть».
Відповідь юриста: звертайтесь вже до поліції з заявою, оскільки сусід вчинив правопорушення, передбачене ст.. 154 ч.2 КУпАП. Це може бути і штраф і ви маєте права вимагати компенсацію за завдану вам шкоду.
дякуючі юрист Вікторія
#65346
Ірина, Полтавська область, « Я звернулась до приймального пункту хімчистки для отримання послуги з хімічної чистки весільної сукні. Вартість моєї італійської сукні визначена в сумі 15.000 грн., вартість послуги з хімічної чистки складала 3000 грн. Але після чистки був розірваний фатин та верхня частина сукні, фактура тканини була деформована. Куди звертатися?
Відповідь юриста: для початку можете звернутися до відділу захисту прав споживачів при міській раді, до суду, якщо маєте договір хімчистки, зробіть ксерокопію, та надайте, а також копії квитанцій про оплату. У п. 9 Постанови Пленуму ВСУ №5 від 12 квітня 1996 року «Про практику розгляду цивільних справ за позовами про захист прав споживачів» роз'яснено, що вимоги можуть заявляти споживачі, які мають на товари квитанцію, товарний чи касовий чек або інший письмовий документ.
Можете надати фото пошкоджень сукні, а якщо в суді будете, має секс подати фото до хімчистки та після, а можна для огляду в суді принести сукню. Частиною 4 ст. 10 Закону України «Про захист прав споживачів» визначено, що за наявності у роботі (послузі) істотних недоліків споживач має право вимагати розірвання договору та відшкодування збитків. Частиною 9 ст.10 Закону України «Про захист прав споживачів» встановлено, що виконавець зобов'язаний протягом місяця відшкодувати збитки, що виникли у зв'язку з втратою, псуванням чи пошкодженням речі, прийнятої ним від споживача для виконання робіт (надання послуг).
дякуючі юрист Вікторія
#65535
Юля Т., Львівська область, Мій коханий приїхав забрати свої речі, одружитися передумав, це був шок, забравши своє майно, спочатку пішов, а потім повернувся і попросив відчинити йому двері, пославшись на те, що він дещо забув. Коли увійшов до квартири, він почав мене принижувати, і розбив дорогий подарунок батьків телефон, топтав ногами. Я можу якось з нього ці гроші стягнути, мені кажуть що ні, я боюсь його, але телефон 8 тис.грн, і він розбитий вщент.
Відповідь юриста: це жахливо, що сталося. І триматися за ці стосунки та зберігати їх, немає чого, заручіться підтримкою близьких, можете написати заяву до поліції, оскільки завдано шкоду, оскільки в діях останнього відсутні ознаки складу злочину, передбаченого ст. 296 КК України (хуліганство).
дякуючі юрист Вікторія
#66102
Лариса, Одесса.
Ситуация следующая. Пришли с сыном попрыгать на батут те что на улице . Заплатили, посадили туда ребёнка и оказалось молния не работает. Хозяин взял деньги и куда то исчез. Сначала не обратили внимания а потом рассмотрели что батут весь пересмотре скотчем . Когда хозяин объявился предъявили претензии но все что получили это хамство. Прошу совета, как заставить соблюдать технику безопасности в данном вопросе?

відповідь юриста: напишіть скаргу до захисту прав споживачів до місцевої ради, акцентуйте увагу на тому, скільки оплата, що не надано білету за атракціон. Що послуги не були надані і що це ризик для здоровя. Техніка безпеки порушена, це очевидно.Виходячи із положень ч. 5 ст. 1187 ЦК України, згідно з якими особа, яка здійснює діяльність, що є джерелом підвищеної небезпеки, відповідає за завдану шкоду, якщо вона не доведе, що шкоду було завдано внаслідок непереборної сили або умислу потерпілого. Тобто, власник атракціону і доводить шкоду.
дякуючі юрист Вікторія
#66127
Наташа, Одесская область. Наш дом ОСББ, председатель попросил намазать солидолом парапет за домом, из-за шума и мусора который там оставляют, мой муж намазал так как мы живём на 1м этаже и больше всех страдаем от этого, также с другой стороны дома, есть парапет, который прилегает к нашему окну и туда постоянно садятся дети, орут, мусорят, по решетке лазят и конечно же не дают спать моей годовалой дочери, просить мы устали, так как особо не реагировали на замечания и небольшую часть парапета прилегающую к нашему окну намазали также солидолом, прошло больше месяца и дети соседки с другого подъезда вымазались в солидол( в дневное время) на что она стала требовать деньги с нас за одежду и угрожала написать заявление. Квартиру мы тут снимаем неофициально, у друзей. Скажите есть ли штраф за то, что мы смазали парапет солидолом?И как правильно выйти из этой ситуации.
Відповідь юриста: те, що ви зробили, це нерозумно і неправильно. Ваша ситуація усе виправити, вичистити, поки не було дійсно штрафу. Це непорядний вчинок.
дякуючі юрист Вікторія
#66178
Ріта, Полтава. Я здавала сукню дуже дорогу до хімчистки, щоб потім продати, я приймала участь в ток-шоу. А у сукні були грубо відпороті всі прикраси, на місці кріплення яких залишилися дірки, а також з сукні було повністю стерте бархатне покриття. Сукня була придбана 20000 грн. За хімчистку сплатила 600 грн.
Як відшкодувати?
Відповідь юриста:
Зверніться до захисту відділу захисту прав споживачів при міськраді або до суду. Згідно до ч.3 ст.10 Закону України «Про захист прав споживачів», у разі виявлення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) споживач має право на свій вибір вимагати:
4) відшкодування завданих йому збитків з усуненням недоліків виконаної роботи (наданої послуги) своїми силами чи із залученням третьої особи;
5) реалізації інших прав, що передбачені чинним законодавством на день укладення відповідного договору.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!