МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65277
Оксана Дмитрівна, Ромни, « У нас сусіди тримають собак, чоловік приїхав додому на обід, побачив, що троє качок лежали у дворі загризені, а ще двоє лежали на городі. Він бачив як двоє сусідських собак бігали по городу, одна з яких доїдала качку, а інша бігала. Сусід сказав, що ніяких грошей вони сплачувати не будуть».
Відповідь юриста: звертайтесь вже до поліції з заявою, оскільки сусід вчинив правопорушення, передбачене ст.. 154 ч.2 КУпАП. Це може бути і штраф і ви маєте права вимагати компенсацію за завдану вам шкоду.
дякуючі юрист Вікторія
#65346
Ірина, Полтавська область, « Я звернулась до приймального пункту хімчистки для отримання послуги з хімічної чистки весільної сукні. Вартість моєї італійської сукні визначена в сумі 15.000 грн., вартість послуги з хімічної чистки складала 3000 грн. Але після чистки був розірваний фатин та верхня частина сукні, фактура тканини була деформована. Куди звертатися?
Відповідь юриста: для початку можете звернутися до відділу захисту прав споживачів при міській раді, до суду, якщо маєте договір хімчистки, зробіть ксерокопію, та надайте, а також копії квитанцій про оплату. У п. 9 Постанови Пленуму ВСУ №5 від 12 квітня 1996 року «Про практику розгляду цивільних справ за позовами про захист прав споживачів» роз'яснено, що вимоги можуть заявляти споживачі, які мають на товари квитанцію, товарний чи касовий чек або інший письмовий документ.
Можете надати фото пошкоджень сукні, а якщо в суді будете, має секс подати фото до хімчистки та після, а можна для огляду в суді принести сукню. Частиною 4 ст. 10 Закону України «Про захист прав споживачів» визначено, що за наявності у роботі (послузі) істотних недоліків споживач має право вимагати розірвання договору та відшкодування збитків. Частиною 9 ст.10 Закону України «Про захист прав споживачів» встановлено, що виконавець зобов'язаний протягом місяця відшкодувати збитки, що виникли у зв'язку з втратою, псуванням чи пошкодженням речі, прийнятої ним від споживача для виконання робіт (надання послуг).
дякуючі юрист Вікторія
#65535
Юля Т., Львівська область, Мій коханий приїхав забрати свої речі, одружитися передумав, це був шок, забравши своє майно, спочатку пішов, а потім повернувся і попросив відчинити йому двері, пославшись на те, що він дещо забув. Коли увійшов до квартири, він почав мене принижувати, і розбив дорогий подарунок батьків телефон, топтав ногами. Я можу якось з нього ці гроші стягнути, мені кажуть що ні, я боюсь його, але телефон 8 тис.грн, і він розбитий вщент.
Відповідь юриста: це жахливо, що сталося. І триматися за ці стосунки та зберігати їх, немає чого, заручіться підтримкою близьких, можете написати заяву до поліції, оскільки завдано шкоду, оскільки в діях останнього відсутні ознаки складу злочину, передбаченого ст. 296 КК України (хуліганство).
Слух

Вот ездил на заработки в Англию, на сборы капусты.[…]

Маріанна, Радомишль – я вийшла заміж тому що[…]

Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что[…]

Оксана, Дніпро У мене є відеозапис весілля де мої […]

Ще більше корисного та цікавого!