МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65129
Анна, вот ситуация: возле одного из магазинов строится пандус. Местоположение
магазина - первый этаж жилого дома. Жильцы дома возмущены из-за того,
что пандус строится без каких-либо документов (по крайней мере, они в этом
уверены) и жильцы считают действия подрядчиков магазина незаконными.

Відповідь юриста:

магазин повинен мати проектну документацію, яка повинна відповідати вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил та готовності його до експлуатації об’єкта. Що на об'єкті виконані згідно з державними будівельними нормами всі роботи, передбачені проектною документацією; зауважень по загальним будівельним роботами немає; закінчений будівництвом об'єкт відповідає проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил та готовий до експлуатації.
Можна послатися на наявність сертифіката підрядника, яким засвідчено відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації та підтверджено його готовність до експлуатації.
Права мешканців: вони можуть звернутися до відділу архітектури міської ради. Згідно приписів «Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» передбачено, що позапланова перевірка проводиться у разі звернення фізичних чи юридичних осіб про порушення суб'єктом містобудування вимог містобудівного законодавства; державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється у присутності суб'єктів містобудування або їх представників, які будують або збудували об'єкт будівництва; за результатами здійснення контролю складається акт перевірки, у разі виявлення порушень, крім акту, складається протокол разом з приписом про усунення порушення; у разі відмови суб'єкта містобудування від отримання акту, протоколу та припису, вони надсилаються йому рекомендованим листом з повідомленням.

Заработка в интернете сейчас предостаточно.

Слух

Вот ездил на заработки в Англию, на сборы капусты.[…]

Маріанна, Радомишль – я вийшла заміж тому що[…]

Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что[…]

Ще більше корисного та цікавого!