МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

Аватар користувача
дякуючі Zvezda
#64753
Дд.
Підкажіть,будь ласка, хочемо з чоловіком придбати квартиру в будинку, який ще не сдан. На сайті можно бачити хід будівництва. Питання: які документи повинні нам показати при укладенні договору?
дякуючі юрист Вікторія
#64767
Відповідно до Закону України «Про містобудівну діяльність» всі об'єкти будівництва поділяються на I, II, III, IV і V категорії складності. На ринку інвестування найчастіше зустрічаються об'єкти III, IV і V категорій складності.
Для будівництва об'єкта III категорії складності забудовник повинен мати такі документи:
Документ, що підтверджує права забудовника на земельну ділянку, на якій здійснюється будівництво об'єкта. Земельна ділянка може бути у забудовника у власності, в оренді чи постійному користуванні. Перевірте, щоб цільове призначення земельної ділянки відповідало будівництву багатоквартирного житлового будинку.
Містобудівні умови і обмеження.
Технічні умови.
Проектна документація.
Декларація про початок будівельних робіт, зареєстрована інспекцією архітектурно-будівельної контролю.
В той же час, для будівництва об'єкта IV і V категорії складності забудовник повинен мати всі перераховані вище документи, і ще документи, що підтверджують проведення експертизи проектної документації (експертний звіт щодо розгляду проектної документації), а також дозвіл про виконання будівельних робіт. Крім того, підрядник об'єкта будівництва IV і V категорії складності зобов'язаний мати ліцензію на проведення господарської діяльності, пов'язаної з будівництвом об'єкта архітектури.
дякуючі юрист Вікторія
#64864
Артем, Вінниця: Коли вирішується питання про притягнення особи до відповідальності за прояв неповаги до суду?

Відповідь юриста:
Рада суддів України звернула увагу суддів на необхідність реагування на прояви неповаги до суддів та затвердила рекомендації щодо притягнення до відповідальності за такі правопорушення. Про це йдеться у рішенні РСУ від 4 листопада 2016 року № 74.
При цьому питання про притягнення особи до відповідальності за прояв неповаги до суду вирішується судом негайно після вчинення порушення, для чого в судовому засіданні оголошується перерва.
Безпосередньо адміністративна відповідальність за прояв неповаги до суду передбачена ст. 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Такими правопорушеннями вважаються злісне ухилення від явки в суд свідка, потерпілого, позивача, відповідача, експерта, перекладача; непідкорення зазначених осіб та інших громадян розпорядженню головуючого; порушення порядку під час судового засідання; вчинення будь-ким дій, які свідчать про явну зневагу до суду або встановлених у суді правил; невиконання поручителем зобов’язань, покладених судом під час провадження у справах за адміністративними позовами з приводу затримання та видворення іноземців та осіб без громадянства.
У разі вчинення будь-яких із вищезазначених дій суд зобов'язаний ініціювати провадження у справі про адміністративне правопорушення.
дякуючі Nata_Nata
#65020
Zvezda писав: 25-06-2019, 11:28:54 Дд.
Підкажіть,будь ласка, хочемо з чоловіком придбати квартиру в будинку, який ще не сдан. На сайті можно бачити хід будівництва. Питання: які документи повинні нам показати при укладенні договору?
Идите к юристу
дякуючі юрист Вікторія
#65030
Для перевірки власника чи орендаря земельної ділянки створена Публічна кадастрова карта.
Відомості, що містяться у ній є відкритими, там можете спостерігати, Ваш обєкт будівництва
Слух

Вот ездил на заработки в Англию, на сборы капусты.[…]

Маріанна, Радомишль – я вийшла заміж тому що[…]

Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что[…]

Оксана, Дніпро У мене є відеозапис весілля де мої […]

Ще більше корисного та цікавого!