МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#63727
Якщо чоловіка звільнять, він має право звернутися до Державного центру зайнятості, і соціальна допомога повинна Вашому чоловіку оплачуватися обов’язково, ніхто не має права відмовити в цьому.Ваш чоловік повинен зареєструватися в Державній службі зайнятості як такий, що шукає роботу, протягом семи календарних днів після звільнення (не пізніше). Може відстоювати робоче місце рішенням суду. Ви маєте право на допомогу як багатодітна родина.
Законом Про охорону дитинства передбачено наступне:
Стаття 13. Державна допомога сім'ям з дітьми
Багатодітним сім'ям надаються такі пільги:
1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю);
2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством.
Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю;
3) 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;
4) позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.
Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива, передбачені пунктами 1 - 3 частини третьої цієї статті, надаються багатодітним сім'ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.
Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:
1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров'я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;
3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей".
Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України.
https://ips.ligazakon.net/document/view ... 2010_07_06
#65261
Просто ідіть у ЦНАП і запитуйте, чи є якісь путівки для дітей. Санаторне лікування, звичайно, буде для діток, що мають відповідний діагноз. Але ж є ще й дитячі табори. Так, це навряд чи будуть варіанти на березі моря(але бувають і такі), скоріше за все це буде якийсь обласний табір. Але все це треба йти і питати в інспекторів. Вони радо вам підкажуть.
#65264
в центрі надання адміністративних послуг путівок не повсюджують, звертайтесь до відділу у справвах сімї та молоді при міській раді, або до відділу соціального забезпечення за місцем проживання.

Заработка в интернете сейчас предостаточно.

Слух

Вот ездил на заработки в Англию, на сборы капусты.[…]

Маріанна, Радомишль – я вийшла заміж тому що[…]

Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что[…]

Ще більше корисного та цікавого!