МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65150
Ви завжди повинні вивчити кредитний договір, відповідно до ст. 1054 Цивільного кодексу України за кредитним договором банк, або інша фінансова установа (кредитодавець) зобовязується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобовязується повернути кредит та сплатити проценти.
його умови, ставки, нарахування платежів, а потім порівняти, чи можете Ви вчасно його сплачувати.Згідно ст. 526 ЦК України, зобов'язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору
Аватар користувача
дякуючі takuboku
#65154
Доброго дня) А що наразі, через карантин, із нарахуванням відсотків по кредитним банківським карткам? Чи є якесь законодавче врегулювання чи ніяких змін не сталося?
#65269
Марина, Львівська область: «Я заклала у ломбард сережки, і отримала 6000 гривень, а тепер по договору повинна сплатити 21000 за що???? Вони подали до суду. Як розібратися»
Відповідь юриста: перед усім, як закласти щось в ломбард, ви повинні подумати, чи дійсно вам потрібна та річ, що ви хочете придбати в борг, або чи дійсно варта та витрата ,адже договір в ломбарді річ складна, ви повинні її вивчити, і знати, що як правило, в договорі прописано загальна заборгованість - заборгованість за кредитом, - заборгованість за відсотками,- штраф, пеня. Статтями 1050, 1054 ЦК України передбачено, що за кредитним договором банк або інша фінансова установа зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти. При цьому, якщо договором встановлений обов'язок позичальника повернути позику частинами, то в разі прострочення повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилася, та сплати процентів, належних йому.Згідно із положеннями статей 526, 530 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та актів цивільного законодавства, з дотриманням строку (терміну) його виконання, якщо такий встановлено зобов'язанням.
Тобто, уклавши договір ви повинні були передбачити, що не лише доведеться повертати основний борг, але й інші умови.
#65451
Євген, Чернігів. Я позичив родичам гроші на весілля, 5000 доларів США, в доларах, які віддали частково, через 4 роки, я все зрозумів, але тепер вони відмовляються віддати 2 тис. доларів. Розписка є. Вони вказують, що ними було сплачено музикантам 9200грн., кухарці 8200грн., відео оператору 5300грн., за оренду палаток, посуди та тепло обігрівача 3550грн., за використану електроенергію 1000 грн., а також 6 ящиків солодкої води на загальну суму 210грн, всього загальна сума становить 24060грн. Але мене не турбують їх витрати, вони винні гроші.
Відповідь юриста: родичі недобропорядно вчинили, тож, позивайтесь до суду, вказуйте усі обставини, коли ви позичили гроші на весілля, скільки віддали, додавайте копію розписки, ви маєте право вимагати і неустойку, оскільки , я так розумію, і прострочення боргу було. Але це можна вимагати, якщо це було прописано в розписці. За змістом ст. 1046 ЦК України за договором позики одна сторона ( позикодавець) передає у власність другій стороні ( позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів ( суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості.
Можете одночасно перекласти на родичів судові витрати.
#65522
Світлана, Селідове. Родичі хочуть позичити кошти у мене на погашення великого боргу, що у них є. Двоюрідна сестра каже що дасть заставу документи на квартиру її. Я не буду позичати їм гроші, знаю, не віддадуть, буде страшенний скандал ,якщо я буду вимагати борг, я це передбачаю, але я хочу знати, яка вона застава?
Відповідь юриста: відповідно до Закону України «Про заставу», ст. 13.
Договір застави повинен бути укладений у письмовій формі. У випадках, коли предметом застави є нерухоме майно, космічні об'єкти, договір застави повинен бути нотаріально посвідчений на підставі відповідних правовстановлюючих документів. Нотаріальне посвідчення договору застави нерухомого майна провадиться за місцезнаходженням (місцем реєстрації) цього майна або за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін договору, договору застави космічних об'єктів - за місцем реєстрації цих об'єктів.
Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про заставу» право застави виникає з моменту укладання договору застави.
Якщо звернетесь до суду (у випадку якщо позичите гроші під заставу), відповідно до ст.572 ЦК України та ст.19 Закону України "Про заставу»в силу застави кредитор (заставодержатель) має право у разу невиконання боржником (заставодавцем) зобов'язання, забезпеченого заставою, одержати задоволення за рахунок заставленого майна.

думаю пошить самой

гіперактивність???

Транскраниальная микрополяризация головного мозг[…]

Физиотерапия в реабилитации после пневмоний Ульт[…]

Ударно Волновая терапия

Ворошилов Евгений Александрович: нейрореабилитолог[…]

Ще більше корисного та цікавого!