МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65411
Анастасія, Київська область, «Мій майбутній чоловік має дуже впливову посаду, він подарував мені на заручини розкішну обручку, але сказав ,щоб я уклала з ним шлюбний договір. Відповідно до умов , будь-яке майно, гроші, цінні папери, валютні цінності та майнові права, які будуть набуті за час шлюбу, будуть особистою приватною власністю того з них, на чиє ім'я вони будуть зареєстровані, або на чиє ім'я будуть виписані відповідні документи. Чи це правильно?
Відповідь юриста: Відповідно до ст. 60 Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя. Тож, Ви маєте право звернутися до суду, коли укладете цей договір, щоб оскаржити його розділи. Але до того, як будете одружуватися, поговоріть з нареченим, скажіть йому про можливі ваші дії, можливо, це багато чого прояснить у ваших стосунках.
#65448
Людмила, Київ, Мій коханий Людвіг - громадянин Німеччини, каже що розлучений, його шлюб розірвано у місцевим судом Бергхайму (Федеративна Республіка Німеччина). Але нас не реєструють, наполягають привезти рішення суду. Чи правильно? Чи не можна подивитися по реєстру.
Відповідь юриста:
Положеннями ст. 25 СК України визначено, що жінка та чоловік можуть одночасно перебувати лише в одному шлюбі. Жінка та чоловік мають право на повторний шлюб лише після припинення попереднього шлюбу. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 56 Закону України «Про міжнародне приватне право», форма та порядок укладення шлюбу в Україні між громадянином України та іноземцем або особою без громадянства визначається правом України. Тобто, ваш наречений повинен надати усі документи, які потрібні для того, щоб встановити, що він не перебуває в іншому шлюбі, він повинен це надати, це його та ваш інтерес, а не органів РАЦСу.
#65453
Юлія Анатоліївна, Чернігів. Коли в наш дом прийшла невістка, не мала нічого, а тепер, рік прожила, розлучитися надумала, і вимагає поділити. Ми з чоловіком весілля організували, подарували спальний гарнітур: ліжко, шафу, холодильник Liebher, комод, трельяж, дві тумбочки. Також, ще було подаровано електродуховку, килим та набір каструль. Як вона буде вимагати, якщо ні вона, ні її батьки нічого не подарували. Нам шкода віддати стільки добра!

Відповідь юриста: Статтею 60 Сімейного кодексу України встановлено, що майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Згідно ст. 71 СК України, майно, що є обєктом спільної сумісної власності подружжя, ділиться між ними в натурі. Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, спір може бути вирішений судом. При цьому суд бере до уваги інтереси дружини, чоловіка, дітей та інші обставини, що мають істотне значення.
Тож, якщо невістка звернеться до суду про поділ майна, її чоловік повинен бути поділити те, що спільне. Майно може бути розподілено рішенням суду.
Не належить до спільної сумісної власності майно одного з подружжя, набуте особою до шлюбу; набуте за час шлюбу на підставі договору дарування або в порядку спадкування; набуте за час шлюбу, але за кошти, які належали одному з подружжя особисто; речі індивідуального користування, вв тому числі коштовності, навіть якщо вони були придбані за рахунок спільних коштів подружжя; кошти, одержані як відшкодування за втрату (пошкодження) речі, що належала особі, а також як відшкодування завданої їй моральної шкоди; страхові суми, одержані за обов'язковим або добровільним особистим страхуванням, якщо страхові внески сплачувалися за рахунок коштів, що були особистою власністю кожного з них. Що стосується премії, нагороди, одержаних за особисті заслуги, суд може визнати за другим з подружжя право на їх частку, якщо буде встановлено, що він своїми діями сприяв її одержанню.
Тож, якщо буде доведено інше, що це дошлюбна особистість власність його, суд оцінить і цей факт при поділі майна.
#65556
Маріанна, Радомишль – я вийшла заміж тому що покохала ,весілля було, але я потім дізналась, що мій чоловік хотів без проблем жити, а потім він не кажучи мені нічого, поїхав в Дагестан, пройшло 5 років. Хочу розлучитися!

Відповідь юриста: звертайтесь до суду з позовною заявою, про визнання шлюбу фіктивним. І докладіть копію свідоцтва про шлюб. Вкажіть, щоб цей шлюб було визнано недійсним. У відповідності до ст.45 Сімейного Кодексу недійсний шлюб, а також шлюб, визнаний недійсним за рішенням суду, не є підставою для виникнення у осіб, між якими він був зареєстрований, прав та обов'язків подружжя, а також прав та обов'язків, які встановлені для подружжя іншими законами України.

Заработка в интернете сейчас предостаточно.

Слух

Вот ездил на заработки в Англию, на сборы капусты.[…]

Маріанна, Радомишль – я вийшла заміж тому що[…]

Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что[…]

Ще більше корисного та цікавого!