МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#14157
Такі питання виришуються лише судом. Пожається позовна заява про зміну актового запису, вказавши мотиви цієї зміни.
Відповідно до ст.. 256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення фактів, належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, імя, по батькові, прізвищем, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються імям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

чекаю запитань з теми.
дякуючі юрист Вікторія
#28896
Ольга Платонівна пише: " Я з 1980 року працювала на підприємстві до 10 квітня 2015 року, а саме до ліквідації підприємства. Тепер постало питання про оформлення пенсії, а розпочато збір необхідних для цього документів. В управлінні Пенсійного фонду було виявлено розбіжність у написанні мого дівочого прізвища заявниці, а саме в табелях нарахування заробітної плати. Як можна довести правильність?

Відповідь юриста:
звертайтесь до суду за місцем проживання. П. 6 ч. 1 статті 256 ЦПК України, передбачено, що суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народженні або паспорті.
Таким чином, в заяві ви повинні написати, яке ваше справжне ПІБ, додавши копію св-ва про народження.
#65379
Андрей, Одесса. Добрый день. Я хочу назвать ребенка Филипп, а не Пилип. ЗАГС сообщил, что при выдаче справки о рождении напишут имя Пилип вместо требуемого мной Филиппа, и "такі правила".
Могу назвать ребенка на свое усмотрение?
Відповідь юриста:
Стаття 7 Конвенції про права дитини від 20 листопада 1989 р. визнає за дитиною право на ім’я.
Вибір імені дитини здійснюється за взаємною згодою батьків. Згідно зі статтею 146 Сімейного кодексу України якщо батьки дитини перебувають у шлюбі, ім’я дитини визначається за згодою батьків. Відповідно до ст. ст. 229 - 233 Сімейного кодексу України особа, яка подала заяву про усиновлення, може виявити бажання бути записаною у Книзі реєстрації народжень матір'ю, батьком дитини. Якщо усиновлювачами є одночасно жінка та чоловік і якщо вони записуються батьками дитини, відповідно змінюються прізвище та по батькові дитини. За заявою усиновлювачів може бути змінено ім'я дитини. Згідно ст. 233 СК України на підставі рішення суду про усиновлення в актовий запис про народження дитини державний орган реєстрації цивільного стану вносить відповідні зміни і видає нове свідоцтво про народження з урахуванням цих змін.
#65403
Марина Б., Луганська область. Так сталося, я зустрічалась з колегою чоловіка, завагітніла. Я думала, буде розлучення, і кого я кохала, одружиться на мені. Але не сталося. І чоловік побив мене, і сказав, що не пробачить в житті. Я народила хлопчика, чоловік записав його на себе, дав своє прізвище. Але тепер хоче відмовитися. Як бути?
Відповідь юриста:
Відповідно до частини 5статті 136 СК Українине має права оспорювати батьківство особа, записана батьком дитини, якщо в момент реєстрації себе батьком дитини вона знала, що не є її батьком.
Слух

Вот ездил на заработки в Англию, на сборы капусты.[…]

Маріанна, Радомишль – я вийшла заміж тому що[…]

Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что[…]

Оксана, Дніпро У мене є відеозапис весілля де мої […]

Ще більше корисного та цікавого!