МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: enoty

дякуючі Стеценко
#8230
Мені зробили друге УЗО (швидко та непрофесійно) в 18 тижнів. Хоча я просила свого лікаря дати направлення в високо кваліфіковану клініку, де роздивляються кожен сантиметр плоду, а не за дві хвилини. Сказали, що слідуюче УЗО будуть робити в 33 тижні, хоча я хвилююся, що в мене не стійке та не правильне розміщення плоду. Чи можу я зробити трохи раніше УЗО для того, щоб переконатися, що все гаразд ,а не майже перед самими пологами. На якому терміні можна зробити УЗО, щоб це не зашкодити плоду?
дякуючі enoty
#8238
Добридень! Ваше питання скоріше за все до лікаря-гінеколога, але я спробую Вам допомогти. Існують так звані скринінгові строки УЗО:10-13,20-24,30-34 тиж. Більшість досліджень показали, що УЗО досить беспечний метод і робити його треба стільки, скільки треба для уточнення патології плоду. Але необхідність його може вирішити тільки лікар, не варто самій собі його призначати та переробляти негайно. Без хвилювань та паніки просто візьміть ці результати УЗО та проконсультуйтеся у іншого лікаря-гінеколога. Я думаю, наступне УЗО можливе у 18-20 тиж. Гадаю, у ВАС і Вашого майбутнього малюка буде все гаразд!!!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!