МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: enoty

дякуючі lylyho
#8149
Будь ласка, підкажіть мені можливо у дитини якісь інші проблеми, а на зубках відображається. Моєму хлопчику 1 рік 2 місяці - на зубка зьявилася темна полоска. З одного зубіка переходить на інший, і полоска не рівна а навскоси. Буду вдячна за відповідь!
дякуючі enoty
#8157
Добрий день! Я не лікар-стоматолог, але мені здається, що у Вашого малюка не каріозне пошкодження зубів, а дефект розвитку емалі на зубках. Оскільки молочні зубки закладуються ще в утробі матері, можливо в період вагітності на це вплинув пошкоджуючий фактор (перенесення ГРВІ, наприклад), що могло спричинити порушення формування тканей зубів. Тому зараз проявляються ці полоски на зубках. З приводу лікування такої патології я, на жаль, не можу давати Вам поради, бо я педіатр. Тому я раджу Вам проконсультуватися з лікарем-стоматологом для остаточного з,ясування причини.
Окрім стоматологічних причин, на зубках ще може бути неспецифічний бактеріальний наліт, він теж так може виглядати. Цей наліт (наліт Прістлі) утворюється за рахунок пігментоутворюючих бактерій і може свідчити про патологію кішківника(дизбіоз). Сам по собі цей наліт не викликає небезпеки для зубів. Його основний недолік - естетичний.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!