МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#3192
Коли таку нісенітницю несуть після слів "за даними якогось там досліження" це мене просто ступорить. Зате виникає критичність - не всьому можна вірити, навіть після таких магічних слів :)
Якщо я щось розумію у дітях, то не важливо ХТО їх виховує і скільки часу з ними проводить. Важливо ЯК саме відбувається виховний вплив.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5481
По-моєму дитину неможна довіряти яомусь ідіоту або алкашу, або наркоману. Але для чого тоді с таким жити. Так і себе неможна довіряти.Не знаєш, що йому в голову стукне.
дякуючі Silver
#6775
привіт усім! Я мама двох діток.Хочу приєднатись до Вас!

Зараз шукаю підтримки так би мовити "зі сторони", бо старший синок просить віддати комусь молодшого. Цікаво, як інші справляються з подібною ситуацією?

:?
дякуючі olia-z
#7365
Даже когда мальчик еще совсем мал, отец уже является для него моделью для подражания.
Для девочки папа — это носитель оценок ее внешности, способностей, черт характера.
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8612
цілковите безглуздя!!!!!
Схоже, що якомусь батькові, аж занадто не хотілося бавити маля! Таки хороша відмовка " тиж не хочеш щоб малий потупішав" :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2:
дякуючі Дбайлива
#14362
Добрый вечер. Очень занимательный вопрос, я думаю много мам задумывались об этом. Лично я считаю, что ребенку нужно уделять достаточно внимания, заниматься с ним в раннем возрасте, обязательно нужно создать ему полноценную и правильную информационную обстановку. Мне в свое время очень помог журнал Познайка. Ни капли не жалею, что выбрала именно этот журнал. Мы играли в логические игры, вместе разгадывали кроссворды читали веселые и поучительные истории, даже к школе готовились мы тоже с Познайкой. Мне очень понравилось, что в журнале все выложено очень доступно для детей, в игровой форме, это сразу вызывает интерес и любовь малыша.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!