МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Чи підтримуєте ідею вчити з малюком клавіатуру одночасно з буквариком?

так
3
38%
ні
2
25%
можливо в цьому і є сенс
3
38%
#5882
Ця ідея прийшла в мою голову нещодавно і вона не списана, проте думаю вчителі початкових класів і мами першачків вже над цим задумувались.
А що якщо вчити маля впізнавати літеру, друкувати її і писати (відмітьте друкувати легше ніж писати). і тільки після цього переходити до наступної? Це не дуже навантажить дитину, проте принесе очевидну користь.
Проблема лише в тому, що літери в буквариках і навчалках друку на компютері розташовані в різному порядку. Чи зустрічали ви букварики з порядком вивчення літер відмінним від того, за яким їх вчили ще ми? Поділіться думками сприводу
Аватар користувача
дякуючі Мама Софії
#6258
Якщо привчити до клавіатури, то потім писати сама не захоче. А зараз є багато методік, які вчать за різними абетками (маю на увазі порядок).
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6265
Мені теж здається, що друкування дуже не корисно для майбутнього навчання приписам. Я ось, наприклад, дуже гарно писала у дитинстві, а зараз як курка лапою - бо друкування мене дуже розслабило
Аватар користувача
дякуючі Toma
#8219
Я підтримую навчання дитини роботі на клавіатурі, але не разом з вивченням букв. Ця програма потрібна для знайомства та освоєння самого комп’ютера, та аж ніяк не для вивчення букв. Моя дитина користується такою програмою на шкільному нетбуці LBook-A, дуже корисна, йому подобається.
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8782
Ідея дуже цікава, та ми намагаємось поки розвивати дитину без допомоги компьютера.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8796
Renna писав:Ідея дуже цікава, та ми намагаємось поки розвивати дитину без допомоги компьютера.
І знову питання: Ск. вашій дитині? Ми теж користуємось компютером з обережністю, але вважаю, що краще перевірений мультфільм чи гра на компютері в зручний час, ніж клацнув пультом- і дивись на що натрапив.
дякуючі vovana45
#10013
http://mojrebenok.at.ua/

Ця програма проста, але непогана. За три вечори я з трирічним сином вивчив усю азбуку. Повірте, це правда!
дякуючі Дбайлива
#14226
Вчитися читати і рахувати нам дуже допомагає журнал "Пізнайко". В ранньому віці дуже важливо зацікавити дитину, тоді вона із задоволенням буде вчитись. Так і у нас, саме завдяки журналу, ми вже вивчили майже весь алфавіт, вміємо рахувати аж до 20 і назад. Дитині дуже подобається, а головне є результат. Я задоволена. :shock2:
Аватар користувача
дякуючі marimar
#14488
Моя доча, гордость учителя информатики)))Я ее в свое время заставляла набирать самой текст и разбираться в компьютере!))
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!