МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#295
Ну нічого не можу порадити бо я зі Львова, а от для Львова є http://www.percentr.lviv.ua/centry_pidtrymky.htm
Центр розвитку дитини раннього віку та щасливого батьківства тел. 244-21-24 (діти з 2 років)
дякуючі Utaru
#960
На Николаевке есть. Детки с 9 месяцев. Мы ходили, нам понравилось.
Аватар користувача
дякуючі Stasya
#1374
Utaru,а можешь расказать про этот центр и где он именно находится?
дякуючі Utaru
#1376
На Николаевке за столовой летной академии. Нам там понравилось, детки по возрастным группам ходят в разное время. У нас группа от 9 мес лет до 3-х, 4-6 человек. Но с нами ходили все от 1,4 г. Много хороших развивающих пособий по Монтессори. Но Соне через 2 месяца надоело. Урок построен так, что каждый занимается своей работой, а мы девочки общительный, нам надо в толпе играть, поэтому мы решили сделать перерыв, а потом опять пойдем. Более старшие детки там вообще на весь день остаются.
Лично мне понравилось.
Аватар користувача
дякуючі Stasya
#1378
А сколько стоят такие курсы?
дякуючі Utaru
#1379
250 грн в месяц 3 занятия в неделю по часу
дякуючі мама Оля
#1597
Ми ходимо у центр Хелен Дорон Рання Англійська. Нам дуже подобається рівень підготовки викладачів, сама методика, якій понад 20 років, атмосфера занять. Мая донечка, якій лише 3 роки, вже після першого заняття дома почала співати Up-Up, down-down,
ми були приголомшені. Я думала це моя тільки, так швидко запам'ятала, але коли я почитала відгуки інших батьків на різних сайтах і форумах, зрозуміла наскільки це дійсно результативна і продумана методика.
дякуючі Уляля
#1603
Ми ходили на пробне заняття у FasTracKids на Котляревського, 37/2. 12 предметів навчання, одне годинне заняття на тиждень для дітей 2-3 років(вартість 505 гривень на місяць) і одне двогодинне заняття раз на тиждень для дітей 3-5 років(758 гривень на місяць). Загалом, методика мені до вподоби, але нам, на 2 рочки хотілося б щось більш ігрове, а не інтенсивно-навчальне. Спробуєм таке з трьох рочків. А зараз підемо в клуб раннього розвитку "Жевжик"(вул.Валова)-там все для діток до трьох років(малювання, ліпка з тіста, заняття в басейні з кульками...). Заняття двічі на тиждень по 1,5 години, вартість 240 гривень на місяць. Сходимо-поділимось враженнями...
Аватар користувача
дякуючі April
#1631
Ми ходимо у Жевжик від 9 місяців. Дуже задоволені заняттями.
З грудня місяця у Жевжику будуть ще й заняття для діток від 3 років.
дякуючі hloa
#9881
мамочки, кто есть из Кировограда? Мы на несколько месяцев приедем в Кировоград. Ребенку 2,4года, очень активный. Ищем пока по интернету куда бы походить на развивалки. Кто-то ходил в Монтессори центр Ладушки?
Аватар користувача
дякуючі Vika29
#49977
Жаль, что в моем городе подобных заведений нет(
дякуючі Lisa9696
#51160
Vika29 писав:Жаль, что в моем городе подобных заведений нет(
Вот сейчас почитала и тоже так же подумала. Все в таком восторге, а попробовать я не могу. Жаль.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!