МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

#4014
Привіт! Хочу розповісти про першу електронну пошта для дітей. Я спробувала сама і вже створила своєму малюку скриньку ось тут, на цьому сайті: http://www.onlandia.org.ua/mail/ Вона не пропускає спаму і не має виходу на всілякі рекламні банери. Тепер вчимося надсилати листи і красиві малюночки і фотографії. Будемо вчитися й надалі користуватися Інтернетом :) :hihihi: :hihihi:
Головне, що пошта безпечна, а освоєння інтернету разом розвиватиме довірливі стосунки з дитиною і у разі небезпеки моя дитинка мені все розповість.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#4021
Цікаво, навіщо дитині взагалі електрона скринька? З ким вона буде спілкуватися і в якому віці?
МОжливо цей сервіс буде корисним тільки у тому випадку, коли дитині треба пояснити, що інтернет - це не іграшка.
Хоча я можу і помилятися.
дякуючі ya_mamusia
#4023
Ми багато чого не знаємо про наших дітей саме тому, що не хочемо знати, не цікавимося чи вважаємо, що щось дитині не потрібне. Хоча восени ми лише йдемо у перший клас, я вирішила вчити мого малого спілкуванню в Інтернет не покладаючись на школу чи вчителів. Раніше чи пізніше дитина навчиться ним користуватися і я вважаю, що краще, щоб вона дізналася про правила безпеки в Інтернеті від батьків.
Аватар користувача
дякуючі bob
#4028
Вибачте за нескромне запитання: Ви учасниця форуму, чи це спосіб розсилки спаму? :)
ya_mamusia писав:я вважаю, що краще, щоб вона дізналася про правила безпеки в Інтернеті від батьків.
Звучить непогано.
Але
Що таке дитина відсилатиме своїм друзям, чого вона не може їм сказати особисто? Хіба так вже необхідно привчати її до інтернету з такого малого віку? На мою думку, це краще зробити тоді, коли дитині буде потрібний пошук інформації - при підготовці реферату, наприклад. Вчити користуватись поштою - не така вже нагальна потреба.
Ви кажете, що вона захищена від спаму і банерів. А чи замислювались Ви, що вільний доступ в інтернет не закінчиться тією сторінкою, яку Ви вважаєте безпечною. Дитина допитлива, вона піде далі - а там вона може побачити багато того, від чого ми всі хочемо хоч би до пори своїх дітей вберегти.
дякуючі ya_mamusia
#4036
У тому й справа, що вчити дитину користуванню Інтернетом - це те саме, що вчити читати. Якщо ми будемо чекати поки дитина підросте, то дуже просто можемо пропустити цей період і вона дізнається про все це раніше ніж ми думаємо і зовсім не для пошуку інформації для рефератів. А для контролю на домашньому комп\ютері можна поставити спеціальне програмне забезпечення, яке пропускає лише безпечні сторінки.
Або є ще простіший спосіб - у настройках браузера Інтернету версії 7 або 8 можна дозволити доступ лише до тих сайтів, які ви вважаєте необхідними. :bye2: :oops:
Аватар користувача
дякуючі bob
#4040
ya_mamusia писав:А для контролю на домашньому комп\ютері можна поставити спеціальне програмне забезпечення, яке пропускає лише безпечні сторінки.
Або є ще простіший спосіб - у настройках браузера Інтернету версії 7 або 8 можна дозволити доступ лише до тих сайтів, які ви вважаєте необхідними. :bye2: :oops:
А що за ПО? В принципі, дякую, що сказали - знайти можна (якщо Ви не скажете). Це дуже корисна інформація.
дякуючі ya_mamusia
#4043
чому ж - наприклад, якщо у вас Windows Vista - там є функція parental control ("батьківський контроль") :banzai:
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#4045
Буду дуже вдячна, якщо ви зумієте розповісти мені що саме маєете наувазі, коли говорите, що дітей потрібно привчати і навчати користуванню інтернетом.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4049
мені дуже сподобалася ця ідея з дитячою скринькою
можливо, якраз у ранньому віці можна буде привчити дитину, що у всих речах треба знати міру, і вона навчиться вибирати з інтернету корисну інформацію, і спілкуватися з друзями, з якими немає змоги побачитися уживу.
Але не треба забувати і про живе спілкування з однолітками.
дякуючі ya_mamusia
#4052
Atlika: Буду дуже вдячна, якщо ви зумієте розповісти мені що саме маєете наувазі, коли говорите, що дітей потрібно привчати і навчати користуванню інтернетом.
Як правило, дітям не потрібно дуже делатьно щось пояснювати. Їм достатньо описати річ кількома словами. Наприклад, можна сказати, що Інтернет – це те місце, де зібрана різноманітна інформація. І цього вистачає. Можна описати образно – так діти краще засвоюють. Зараз ми готуємося до школи і говоримо про те, що коли він буде школяриком і вчитиме уроки, в Інтернеті ми зможемо відшукати цікаві матеріали, які йому допоможуть робити домашні завдання. Звичайно, він буде користуватися підручниками і відвідувати бібліотеку, як інші діти, але також нам буде допомогати інтернет. Зараз на дитячих сайтах є дуже цікаві розмальовки, нескладні ігри та інші матеріали для розвитку і ми їх потрошку використовуємо. Також я йому пояснюю, що Інтернет – це не завжди безпечна річ, і існує також шкідлива для дітей інформація і коли він виросте то сам зможе розібратися що для нього добре, а що ні, а зараз я йому буду трошки допомагати. Головне, що інтернет у нас вдома йому не забороняємо і та інформація яка йому доступна – її цілком достатньо, щоб вгамувати дитячу цікавість. Крім того, дитина швидко переключається з одного заняття на інше - їй важко дуже довго тримати увагу на чомусь одному, тому на інтернеті немає зацикленості, а йдемо залюбки на вулицю, для зміни. Відтак, коли він піде в школу і коло його спілкування розшириться, то інтернет він не стане шукати поза межами дому, якщо вдома він дозволений, а обмежувачі доступу допоможуть уникнути небажаних сайтів.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4080
ya_mamusia писав:
Я вас підтримую. Навіщо дитині Інтернет - звісно це зовсім не обов'язково, але сучасні діти - вчать усе, що стає цікавим і важливим у цьому світі, незабаром у школі вже будуть вивчати користування Інтернетом - не маю нічого проти того, щоб розвивати малюка і електронна скринька - це тільки маленька ступенька розвитку
дякуючі ya_mamusia
#4089
Дякую всім, хто висловився! Було б добре почути про досвід інших батьків. Запрошую до спілкування. :hello:
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5393
Дужерано вважаю,що не слідпривчати малюка до інтернету, в нього ще все по-переду, та може виникнути ще і залежність.Нас же ніхто в дитинстві не привчав до цього. Та і сайти є такі, що не бажано бачити малюкові.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!