МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

#11438
Дитині днями виповнилось 3 рочки. Останнім часом звернули увагу що наща донечка стала дуже збуджена, нервова, дратівлива та істерична. Дуже часто б'ється, копається, розкидає все навкруг. Це спостерігається близько місяця.
Раніше уваги на це не дуже звертали увагу, адже дитину бачили декілька годин на день - після садіку. Майже два тижні дитина в дома (садок закрили на ремонт). За цей час стало особливо нервова. Не знаємо що робити.
У хаті появилась молодша сестричка. Як один із факторів, на це можна списати, НО ми намагаємось не робити різницю.
Підкажіть, як нам впоратись із цією проблемою?
Аватар користувача
дякуючі MarinaFors
#13534
може Вам просто більше часу потрібно проводити з дитиною, саме з дитиною, а не просто біля неї, говоріть, спілкуйтеся, обіймайте... і тоді все буде добре, прааавда :rofl:
дякуючі Фанточини
#13595
А ничего не менялось в ее окружении? Может близкий человек уезжал или дома обстановка нервная? Даже если у папы на работе проблемы и он приносит их в дом, то ребенок это видит и может беспокоиться, переживать а не он ли создал эти проблемы. Попробуйте спокойные игры с ребенком, можно порисовать пальчиковыми красками, это успокоит и порадует карапузика. Удачи вам!
дякуючі Дбайлива
#14353
Девченки, тут важно направить неиспользованную энергию в правильное русло, занять ребенка чем-то полезным, отдать на танцы, в спортивную секцию, или же можно организовать ребенку обучение дома. Я вот специально для этого, чтоб ребенку было не скучно, купила журнал "Познайка", очень неплохой журнал, ребенок довольный, дома не скучает. Советую и Вам)
Аватар користувача
дякуючі Руслана89
#14434
Может у Вас в семье какие-то проблемы, а детки все чувствуют и пропускают через себя.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!