МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Емма
#6789
У цієї дитини не була легка форма, все як має бути -антибіотики, 3 тижні основний перебіг. І За статистикою, ускладнення дістає 1-2% дітей після хвороби, і в основному вони з неблагополучних сімей. Просто недоглянуті. Саме такими випадками нас і лякають, забувши додати, що хвороба була діагностована і лікування почалось занадто пізно.
Щось я такого ще не чула- що дитина має обов*язково перехворіти хворобою, від якої її щеплять. Не хотіла б мати навіть в легкій формі поліомієліт, наприклад. Це ж взагалі "брєд" получається: спочатку щеплення-удар по імунітету, тоді антибіотоки- ще раз дамо по організму! Для чого?! А може мої діти взагалі не захворіють цими болячками!
І взагалі я знаю , що жодна хвороба при правильному лікуванні не може дати таких наслідків, які можливі після прививки. Краще я буду травити дитячий організм ліками і вчасно, ніж хімією + важкі метали і наперед. :%):
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6790
ні, ви мене не правильно зрозуміли, - основна задача прививки - виробити імунітет, для цього імунна система повинна зустрітись із "ворогом" - в вацині знаходиться мертвий, або в*ялий "матеріал" - з яким організм, в більшості випадків успішно розправляється - при цьому у зчепленої дитини можуть проявлятись легкі симптоми хвороби від якої її привили - підвищення температури тіла, дратівливість, сонливість, погіршення апетиту і сну і тд. В новітніх вакцинах інфекція взагалі відсутня як така - так як виявилось, що антитіла розпізнають лише окремі частини днк "клітини-ворога", тому вчені навчились розчепляти клітину збудника хвороби - а отже, захворіти дитина не може взагалі(такою вакциною є датський препарат Інфанрікс). Більшість ускладнень стається через отруєння консервантом, який є у складі вакцини
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6806
Осьо- осьо, нашо воно моїм дітям? Оцей консервант?! Багато мам є прихильниками прививок, поки не зіткнуться з цим особисто. Я теж старшій до року робила всі, а потім за голову взялась. :oops: Взагалі я маю з чим боротись у своїх дітей, і зовсім не хочу переживати за наслідки прививки, або,ще гірше, як вивести з стану загострення, спровокованого тою прививкою.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6809
Емма, ми ще думаємо про щеплення, але те, що я для себе вирішила точно - робитиму НЕ всі.
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6948
Вже зробили 3 АаКДП і звичайно БЦЖ.
Відмовились від щеплення проти Гепатиту В,так,як сама вакцина,дуже тяжка для малюків і їм дуже сладно її перенести.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6955
Мама Викусика-Кукусика писав:Вже зробили 3 АаКДП і звичайно БЦЖ.
Відмовились від щеплення проти Гепатиту В,так,як сама вакцина,дуже тяжка для малюків і їм дуже сладно її перенести.
а нам проти гепатиту В ще в роддомі зробили, а бцж - я відмовилась, бо коли мені зробили знімок грудної клітки - то плівка була засвічена і виникли підозри. потім у нас півтора місяці був пронос, зараз знову якісь прояви, тому в нас до цих пір лише одна прививка. а ви як, ще в роддомі відмовились від гепатиту В?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6958
я вже починаю подумувати, що можливо наші проблеми з травною системою - це ця прививка?
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6977
Розлади травлення у малюків до 1року,це часті проблеми з якими зіштовхуються батьки.Організм дитини по різному реагує на їжу,в однієї дитини все гаразд,а в іншої може виникнути часте зригування,дисбактеріоз,проноси,запори,коліки.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6987
малий постійно руки смокче, а перед цим ще й за все хапається - це реальна небезпека підхопити що-небудь, але напевне, всі дітки тягнуть ручки до рота.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7000
Вибачте, що втручаюсь, але ,Anpa4ino, пам*ятаєте, я вже писала- будь- яка прививка б*є по самому слабкому місцю в організмі. Цілком можливо, що у вас це- травна система, бо, дійсно, всі діти смокчуть кулаки і не тільки, а далеко не всі мають проблеми з животиками(крім коліків).У мене теж смоктав і досі облизує їх, але проносів в нас не було ніколи. В нас інша тема. :hihihi: Так що ваші проблеми з животиком ніяк не пов*язані з смоктанням рук. Він же не риється тими руцями в болоті чи пісочниці, як буде потім...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7003
Емма, я так і зрозуміла. Кожного разу, коли я хочу віднести дитину на прививку - у нас що-небудь стається, чи то просто я підсвідомо відтягую момент...все-таки я побоююсь побічних ефектів.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7141
Anpa4ino значить ще не час...не поспішайте з цим
Аватар користувача
дякуючі Флора
#7361
Ми робили три щеплення Пентаксимом з 6 місяців, кожне через 30 днів. Ніяких реакцій температур небуло. А від гепатиту ми відмовились за порадою лікаря.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7519
Бачите, вже навіть лікарі радять не робити деяких щеплень! А за це їх аж ніяк не похвалять! А своїм дітям вони їх взагалі не роблять, багато раз чула.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!