МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі angel_irysja
#5955
поділіться хто там народжував, які умови в роддомі? в кого ви народжували? скільки вам це обійшлось? і чи є там сімейні палати? дякую.
дякуючі малятко
#5963
Я також хочу народжувати в Стрию,але не знаю в кого.Там єзавідуюча лікарка,в неї народжували мої дві подруги,то одна хвалить а друга говорить шо вона геть погана.
дякуючі Натуся-Лапочка
#7010
В мене народжувала сестра 29.03. сімейні палати є, я наприклад буду теж народжувати у Стрию, у лікаря Дрозда ігоря.Дуже хороший лікар!
дякуючі angel_irysja
#7017
А яка вартість сімейної палати, ви не в курсі? і що саме є в цій палаті. ми також плануємо у червні там народжувати, але не маємо інформації що і як?
дякуючі Натуся-Лапочка
#7099
вартість сімейної палати 200 грн.за добу.В палаті є все необхідне, ліжко, колиска,телевізор,душ.іт.д.
дякуючі angel_irysja
#7318
ось і я народжувала в Стрию і тепер знаю по власному досвіді, якщо йти в сімейну палату то умови чудові, душ, ліжко, пеленальний столик, ліжечко для малятка, чайник+нічна лампа...тепло і затишно, гаряча вода цілодобово, вартість 300 грн. за всі дні перебування. хороший персонал, чудові лікарі, окремі родзали. в мене лише позетивні враження від цієї установи, а лікар Лагодюк М.В. просто чудовий спеціаліст.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!