МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#120
Миранда, эта тема посвящена вам и другим счастливым обладательницам драгоценных пузожителей :wink: Расскажите как протекает ваша беременность, какие чувства переполняют вас и какова была реакция, когда вы узнали об ЭТОМ.
Лично для меня это было грандиозным событием в моей жизни. Полосатый тест до сих пор хранится, мы каждую неделю читали календарь развития пупсика в утробе мамочки, вместе с мужем ходили в консультацию и со слезами умиления посещали плановые и внеплановые УЗИ. С замиранием в сердце слушали толчки нашего ребеночка. Все этапы роста нашего животика снимали на камеру и на фото. Папа Ванюшки учавствовал в ежедневном ритуале массажика пузика с маслами и кремами против растяжек, разговаривал с малышом. гладил его :)
Наблюдалась я при Центре репродуктивного здоровья.
Могу с уверенность сказать, что это был один из самых счастливых и незабываемых периодов нашей жизни.
Аватар користувача
дякуючі miranda
#134
Я дізналася, що вагітна, нещодавно. Я тільки на другому місяці. Перша реакція: шок. Я не очікувала такого. Потім пішла показувати чоловікові. Він виявився більш підготованим, ніж я. Навіть зрадів. У мене від серця відлягло. Тож зараз окрім того, що не знаю, що робити з роботою (катастрофічно нічого не встигаю). І, чесно кажучи, я боюся. Навіть ще точно не знаю, чого боюся. Я до такого не звикла. Ой, довго збиралася з думками, що ж написати. Чесно кажучи, нікому ніколи не признавалася, що боюся. :cry: Дівчата, з тих, хто народив, скажіть, у когось були такі страхи? Я боюся пологів.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#136
Я дізналася, що вагітна, нещодавно. Я тільки на другому місяці. Перша реакція: шок. Я не очікувала такого. Потім пішла показувати чоловікові. Він виявився більш підготованим, ніж я. Навіть зрадів. У мене від серця відлягло. Тож зараз окрім того, що не знаю, що робити з роботою (катастрофічно нічого не встигаю). І, чесно кажучи, я боюся. Навіть ще точно не знаю, чого боюся. Я до такого не звикла. Ой, довго збиралася з думками, що ж написати. Чесно кажучи, нікому ніколи не признавалася, що боюся. :cry: Дівчата, з тих, хто народив, скажіть, у когось були такі страхи? Я боюся пологів.
Навідь той хто планує свою вагітність після одерження позитивного результату тоже в шоці.
найкращий вихід з цього шоку це купівля журналів для батьків, і запис на курси для вагітних (але це згодом), щоб призвичаюватися до цього стану речей
Аватар користувача
дякуючі miranda
#143
Перший шок у мене пройшов, я почала купувати Мой ребенок (Лиза) (якщо знаєте кращі - радьте), читаю форуми, статті. А вправи є якісь, щоб із страхами боротися? :?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#144
Старайтеся відволікатися, читайте, гуляйте, коли погода дозволяє, спілкуйтеся більше з друзями. Якщо лякають пологи - почитайте історіі про пологи (а їх багато в інтернеті), будете хоч приблизно знати, чого боїтеся.
дякуючі Мама_Вани
#145
Че та я не помню, чтоб у нас были курсы для будущих родителей :roll: Есть йога для беременных, ну была по крайней мере. Я чес говоря не понимаю таких страхов. Но отвлекаться от этого по меньшей мере не стоит. Наоборот вам нужно сосредоточиться на будущем пупсике. Для начала сходите в магазин детских вещичек. Купите манюсенькие носочки для будущей детки. Поверьте, вдохновляет. Потом журналы. Их немеренное количество-Твой малыш, Мой ребенок, Хорошие родители, Мама купи, Между нами мамочками. Дальше-стоит купить масло или крем от растяжек. Пусть будущий папа каждый вечер наносит вам его на живот, грудь, бедра. Процедура приятная и полезная. Можно записаться в бассейн и попить фоллиевую кислоту. И еще! Побольше представляйте своего малыша, его маленькие ручки, ноженьки, прекрасные глазенки. Ведб это такой радостный и чудесный период в вашей жизни. Наслаждайтесь каждым моментом, фотайте увеличивающийся животик.
Полезная литература Комаровский и Сирсы. А за роды не переживайте, с вами будет любящий муж, боль очень быстро забудется. Можете купить фитбольный мяч и выполнять упражнения для тренировки промежности, нужно выполнять упражнения Кегеля, в нете есть много инфы по гимнастике для БЕ. (могу порыться у себя в архивах и сбросить вам на мыло) Я это все делала и балдела от своего состояния. Да и вознаграждение за ваши труды будет ВАШ МАЛЕНЬКИЙ ДРАГОЦЕННЫЙ КОМОЧЕК!!! Поверьте, это стоит того!
ЗЫ :) Так расписала, что и сама снова хочу быть БЕРЕМЕННОЙ :lol:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#164
Мама_Вани писав:так расписала, что и сама снова хочу быть БЕРЕМЕННОЙ
Давайте, Мама_Вани, може й дійсно? :wink:
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#166
miranda писав:Перший шок у мене пройшов, я почала купувати Мой ребенок (Лиза) (якщо знаєте кращі - радьте), читаю форуми, статті. А вправи є якісь, щоб із страхами боротися? :?
Особисто мені подобається цей журнал Мой ребенок (Лиза), булоб добре якби ви написали в профілі звідки ви тодіб можна було б пошукати і курси для вагітких вони є майже в кожному регіоні України, їх просто потрібно пошукати.
дякуючі Мама_Вани
#170
Yaremko писав:
miranda писав:Перший шок у мене пройшов, я почала купувати Мой ребенок (Лиза) (якщо знаєте кращі - радьте), читаю форуми, статті. А вправи є якісь, щоб із страхами боротися? :?
Особисто мені подобається цей журнал Мой ребенок (Лиза), булоб добре якби ви написали в профілі звідки ви тодіб можна було б пошукати і курси для вагітких вони є майже в кожному регіоні України, їх просто потрібно пошукати.
В Кировограде их НЕТ
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#184
Дівчата, у допомогу всім вагітним створила нову тему. Прошу всіх, кому є що сказати з цього приводу, відписати. Чому - читайте в темі.
Аватар користувача
дякуючі Darina
#353
Моя вагітність проходила добре. Перші дватриместри - пісня. Я була щасливою майбутньою мамою... :)
А потім чорт мене дьорнув з'їсти шось... На пам'ятаю, не зовсім свіже. Та я потім зрозуміла, що це від їжі мені погано. Спочатку я думала, від вагітності. Пішла до лікаря. Ніколи! собі! цього! не! пробачу!
Лікар сказала мені, що інтоксікація - це нормально
І заодно розповіла, які ще нормальні :? хвороби і проблеми.
І з того часу... Це був ад до самісіньких родів, не буду вдаватися в подробиці.
дякуючі Мама_Вани
#356
А расскажите про своего малыша, ведь форум о детях а родители так мало о них рассказывают. И че вы не ставите линеечку?
Аватар користувача
дякуючі Darina
#363
:) Лінійку пізнувато: Дімі вже 3 роки з хвостиком. Лінієчки цікаві мені були до року, коли коже день він ставав старшим і на фото, зроблених недавно, пару місяців тому, здавався маленькою лялечкою.
Він уже рахує до десяти, та не "віршиком", може сказати, скільки ложок, чашок. Любить допомагати мені на стіл ннакривать, і непомітно так навчила його рахувати. У дитсадок не воджу принципово: моя дитина туди ходити не буде. І нащастя любить малювати: я не уявляю, як би я йому руку до письма готувала, коли б малювать відмовлявся.
А з вагітністю вам, Мама_Вани, пощастило. Зовсім не було токсикозу?
дякуючі Мама_Вани
#367
Токсикоз был на 4-6 неделе, именно он то и подсказал что к чему. Но совсем немножко :) Хочу добавить, что Ванюшечку мы привезли с Крыма, со свадебного путешествия :lol:
Darina, вы меня немножко шокировали. :shock: А как же коллектив, ведь это очень важно для дальнейшей судьбы ребенка. :?:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#370
Дівчата, з темою про дитсадки сюди
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!