МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#3243
Тетяна писав: Тепер зі спокійною душею, ми будемо намагатися зачати нашу дитинку, яка цієї ночі мені навіть наснилась, отже зустрінемось, коли будуть новини.
quote]

Чекаю новин та бажаю успіху!!!
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3300
якось суперечить пост лінієчці :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#3303
kompot писав:якось суперечить пост лінієчці :bugaga:
Бо цитату некоректно оформлено ;)
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4468
Ну от я знову у Вас у гостях. :) У мене такі справи. Затримка 27 днів, тести показують, що вагітності не має, але я вважаю, всетаки, що я вагітна. Я відчуваю по собі зміни. Сьогодні купила останній тест, більше не буду купувати. Чекаю не дочекаюся, вихідного, щоб сходити у лікарню, і переконатися, що тести помиляються. Чоловік боїться вірити, але дуже щасливий, вже розповідає мені, що буде забороняти мені робити, якщо це правда. А я ще не зрозуміла. Дуже хотілося завагітніти, а тепер, коли думаю що вагітна, якось лячно. Ось такі у мене справи. Понеділок у мене вихідний, сходжу у лікарню, напишу про результат. :)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4469
Усього найкращого тобі Тетянко=)
Чекаємо від тебе новин
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4470
Тетяна ми за вас будемо тримати @@@@@@@

Але будти обережні, якщо тест нічого показувати не хоче, це може бути і загрозою вагітності - тому що рівень ХГЧ низок. Так, що вже зараз вашому чоловіку треба вас оберігати. Бажаю успіху. І повертайтесь з гарними новинами.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4477
Inneska писав:Тетяна ми за вас будемо тримати @@@@@@@

Але будти обережні, якщо тест нічого показувати не хоче, це може бути і загрозою вагітності - тому що рівень ХГЧ низок. Так, що вже зараз вашому чоловіку треба вас оберігати. Бажаю успіху. І повертайтесь з гарними новинами.
Зрозуміло. Дякую за пораду. Так і зробимо, будемо берегтися. До понеділка, ще один день, і дві ночі. Не можу дочекатись. Нікому про свої підозри окрім чоловіка не говорю, боюсь зурочити. Отже до понеділка. :bye:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4478
Ой, я місяця три нікому не говорила.....перші тижні знал тльки чоловік, потім підключилась моя мама, кума майбутня....а деякі родичі чоловіка дізнались на п'ятому місяці. Я дуже хвилювалась і боялася втратити дитинку - бо це вже не вперше у мене було.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4499
Отже, добрий день. Новини у мене погані. :cry: Я не вагітна. Моя лікарка, не оглядаючи мене, відправила мене на УЗО. А той лікар сказав, що вагітності немає, все в порядку, але вагітності немає. Моя лікарка, одразу прописала мені уколи Прогестерон. У звязку з тим, що у мене не стабільний менструальний цикл. Сказала, що спочатку нормалізуємо цикл, а тоді будем вагітніти. І завагітнієм обовязково, щоб я не хвилювалась. Після інєкцій, мають розпочатися місячні, а тоді, потрібно попити гормональний засіб Діане 35 на протязі 3 місяців. отже ніякої вагітності ще, як найменше 4 місяці, мені не бачити. Я дуже засмучена, а про чоловіка зовсім мовчу. Хоча наші спроби завагітніти продовжувалися лише 3 місяці, але всеодно, боляче. :cry: Але я переконана, що все буде добре. :gth:
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4500
А знаете, що було саме важке, прийшовши в кабінет УЗО, я побачила жінку, якій робили УЗО, і у неї була вагітність... :%):
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4501
Тетяна - тільки не сумувати і не плакати. Мені дуже шкода, але ж якщо є проблема її треба вирішувати, бо лікування під час вагітності - не найкращий вихід, який може зашкодити дитині.

І не треба дивитися на вагітних зі сльозами - кожному свій час, ваша дитинка, ще вас не знайшла от і все....3-4 місяці це так мало, бо це не вирок, що ви не можете не мати дітей ніколи. Ось це дійсно страшно. А у вас просто є час пожити ледве для себе, поклопотатися про своє здоров'я - морально, матеріально і фізично підготуватися до зустрічі з лелекою.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4505
Inneska писав:Тетяна - тільки не сумувати і не плакати. Мені дуже шкода, але ж якщо є проблема її треба вирішувати, бо лікування під час вагітності - не найкращий вихід, який може зашкодити дитині.

І не треба дивитися на вагітних зі сльозами - кожному свій час, ваша дитинка, ще вас не знайшла от і все....3-4 місяці це так мало, бо це не вирок, що ви не можете не мати дітей ніколи. Ось це дійсно страшно. А у вас просто є час пожити ледве для себе, поклопотатися про своє здоров'я - морально, матеріально і фізично підготуватися до зустрічі з лелекою.
Я дуже дякую за підтримку, і я згідна з вами на 200%, просто розумієте, це було перше враження, яким я з вами поділилася. Тепер я вже заспокоїлася. І чоловік щогодини телефонує, чи усе добре. Ще раз дякую, за добрі слова, дуже вчасно. :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4506
Тетяна да нема за що :) Усе буде гаразд і ми будемо тримати за вас куркульки @@@@@@@@@.

Вилікуєтесь і усе буде гаразд!!!!
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4507
Тетяна шкода, що усе так склалось зараз, але усе буде добре.

У мене теж цикл був ненормальний, і я теж колись, помилилась, що вагітна, але наступна менструація так і на почалась :) я завагітнила
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4511
Rina писав:Тетяна шкода, що усе так склалось зараз, але усе буде добре.

У мене теж цикл був ненормальний, і я теж колись, помилилась, що вагітна, але наступна менструація так і на почалась :) я завагітнила
Дякую вам дівчата за підтримку.
Але справа тому що лікарка сказала, що тільки начнеться менструація, з першого її дні мені потрібно пити гормональний засіб Діане 35, а це є протизаплідний засіб. Але їй видно краще, треба знчить треба, будемо пити. Усе в руках Божих, значить ще не прийшов наш час. :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!