МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#1804
Inneska на жаль сьогодні вже не зможу потрапити до лікаря і до лабораторії - не знаю, як доживу до понеділка. Дуже боюся викиденя, замершої вагітності. Дівчата, а якось можна дізнатися без аналізу щодо замершої вагітності?Які симптоми?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1806
Можу тобі порадити доки поставити свічки вібуркол - вони абсолютно нешкідливі, повинні зняти біль і тим самим страх. Але до лікаря обов'язково. Можливо треба зробити УЗО
Аватар користувача
дякуючі Rina
#1846
На вихідних почалися місячні.Розстроїлася. Хоча і не була впевнена, що вже хочу бути вагітною. Одне лише бентежить: адже на тесті були дві смужки, а тести брешуть?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1852
Rina писав:На вихідних почалися місячні.Розстроїлася. Хоча і не була впевнена, що вже хочу бути вагітною. Одне лише бентежить: адже на тесті були дві смужки, а тести брешуть?
А не легше сходити до лікаря та прояснити ситуацію, чим обговорювати її на форумі? Це ж ваше здоров'я, а ви так байдуже до нього ставитись.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#1856
Я просто чула, що якщо трапляється викидень, то це відразу видно.Затримка у мене була всього декілька днів, якби я тест не зробила, то взагалі не побачила б приводу йти до лікаря. Ось я і запитую, може хтось стикався з таким – чи брешуть тести?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1858
Rina писав:чи брешуть тести?
Можуть і брехати, однак у деяких випадках місячні це теж не показник, бо вони можуть йти на перших місяцях вагітності. Тому вам одна дорога - до лікаря!
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2271
Rina писав:Я просто чула, що якщо трапляється викидень, то це відразу видно.Затримка у мене була всього декілька днів, якби я тест не зробила, то взагалі не побачила б приводу йти до лікаря. Ось я і запитую, може хтось стикався з таким – чи брешуть тести?
Одного разу у мене помилився. Виявився бракованим, таке буває.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#2435
Я у вас тут новенька, але мене цікавить таке питання, як швидко можна завагітніти після відміни гормональних контрацептивів? І якщо це сталося, як це може вплинути на майбутню дитину?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2439
Тетяно, моя лікар каже, що завагітни можна наступного місяця після відміни прийому оральних контрацептивів. Але краще все ж таки спитайте у свого гінеколога, можливо кожні таблеткі діють по різному
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2440
Тетяна писав:Я у вас тут новенька, але мене цікавить таке питання, як швидко можна завагітніти після відміни гормональних контрацептивів? І якщо це сталося, як це може вплинути на майбутню дитину?
Це залежить від того, які саме контрацептиви ви приймаєте. Є такі, що одну таблетку пропустиш - і можна завагітніти. А є такі, що можна потім "наздогнати" пропущену дозу препарату.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#2455
aronskaya писав:
Тетяна писав:Я у вас тут новенька, але мене цікавить таке питання, як швидко можна завагітніти після відміни гормональних контрацептивів? І якщо це сталося, як це може вплинути на майбутню дитину?
Це залежить від того, які саме контрацептиви ви приймаєте. Є такі, що одну таблетку пропустиш - і можна завагітніти. А є такі, що можна потім "наздогнати" пропущену дозу препарату.
Я приймала Рігевідон, припинила приймати 30 грудня (остання пігулка), ми намагилися предохранятися (в інтересах майбутньої) дитини, а тепер затримка 4 дні, я дуже хвилююсь, якщо я навіть і вагітна, чи не зашкодять пігулки, які я приймала на протязі 5 років. Я могла пропустити 3 дні і не вагітніла, а тут не знаю. Тест показав негативний результат.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2456
Я приймала Рігевідон, припинила приймати 30 грудня (остання пігулка), ми намагилися предохранятися (в інтересах майбутньої) дитини, а тепер затримка 4 дні, я дуже хвилююсь, якщо я навіть і вагітна, чи не зашкодять пігулки, які я приймала на протязі 5 років. Я могла пропустити 3 дні і не вагітніла, а тут не знаю. Тест показав негативний результат.
Я колись також приймала Регівідон, не 5 років, а десь близько 2. Також приймала декілька років Жанін, робила перерви на пару місяців. Не хвилюйтеся, затримка може бути, це нормально бо організм знову починає працювати сам і може бути збій у циклі. Кажу вам на своєму досвіді. Але якщо ви сумніваєтесь, то краще сходіть до лікаря, який вам назначав прийом саме цих контрацептивів або просто до гінеколога.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2458
Тетяна писав: Я приймала Рігевідон, припинила приймати 30 грудня (остання пігулка), ми намагилися предохранятися (в інтересах майбутньої) дитини, а тепер затримка 4 дні, я дуже хвилююсь, якщо я навіть і вагітна, чи не зашкодять пігулки, які я приймала на протязі 5 років. Я могла пропустити 3 дні і не вагітніла, а тут не знаю. Тест показав негативний результат.
Швидкість відновлення циклу залежить від вихідного гормонального фону. Виводяться речовини з організму за 36 годин. Є такий процес, який називається "гиперторможение яичников" (не знайшла укр.аналога) - після припинення прийому препарату цикл якийсь час не відновлюється. Цей стан в основному має психологічне підґрунтя, тобто цикл не відновлюється частково тому, що ви нервуєте з цього приводу. Рігевідон - це не абортивна контрацепція, тому шкоди дитині заподіяти не мав. Хоча, якщо порівнянти з презервативами, він спричинює більший вплив на організм жінки.
Реакція тесту, поміж іншим, залежить від його чутливості. З цього приводу є невеличка стаття:
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#2459
Atlika писав:
Я приймала Рігевідон, припинила приймати 30 грудня (остання пігулка), ми намагилися предохранятися (в інтересах майбутньої) дитини, а тепер затримка 4 дні, я дуже хвилююсь, якщо я навіть і вагітна, чи не зашкодять пігулки, які я приймала на протязі 5 років. Я могла пропустити 3 дні і не вагітніла, а тут не знаю. Тест показав негативний результат.
Я колись також приймала Регівідон, не 5 років, а десь близько 2. Також приймала декілька років Жанін, робила перерви на пару місяців. Не хвилюйтеся, затримка може бути, це нормально бо організм знову починає працювати сам і може бути збій у циклі. Кажу вам на своєму досвіді. Але якщо ви сумніваєтесь, то краще сходіть до лікаря, який вам назначав прийом саме цих контрацептивів або просто до гінеколога.
Дякую за підтримку. :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!