МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#4512
Да мені теж лікар рекомендувала детальну діагностику і лікування гормонами, а я цикл пропустила - думала наступного разу, і усе завагітнила. Але ви вирішуйте саме - бо здоров'є у нас різне...
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4513
Rina писав:Да мені теж лікар рекомендувала детальну діагностику і лікування гормонами, а я цикл пропустила - думала наступного разу, і усе завагітнила. Але ви вирішуйте саме - бо здоров'є у нас різне...
Справа в тому що я незнаю що робити. :[
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4514
Тетяна, а у вас кожний місяць цикл такий не регулярний був?
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4517
Inneska писав:Тетяна, а у вас кожний місяць цикл такий не регулярний був?
У мене він ніколи не був регулярним, до прийому таблеток він був 28, 30, 35 інколи 40 днів. Але я вже говорила, що 5,5 років приймала протизаплідні таблетки. В грудні 2008 року я припинила їх прийом. Далі цикл був 54 дні, 35 днів, і от останій продовжується до сьогодні, сьогодні 62 день. Під час прийму таблеток цикл складав 28-30 днів. Усе працювало як годинник. Я так думаю, що можливо, він просто ще не нормалізувався, після відміни таблеток. А завагітніти мені важко через те, що чоловік не постійно дома. :)І на час овуляції, він скоріше всього відсутній.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4526
ну так навіщо так переживати....треба чоловіка на місяць до дому - щоб все було як годиться
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4535
Inneska писав:ну так навіщо так переживати....треба чоловіка на місяць до дому - щоб все було як годиться
Я тоже так думаю :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4536
Дівчата, у мене є запитання. На який день зачаття, УЗО може визначити вагітність? Чи може помилятись УЗО? Місячні так і не наступають, а от запарочення, нудота, біль в грудях, живіт в низу тяне, продовжуєтьсяю У мене таких проблем ніколи не було перед місячними.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4550
У мене за два роки до народження доньки був викидень, а спочатку я потрапила до лікарні з підозрою запального процесу, хоча вже було тижнів 6, УЗО вагітність не встановило - лише підозріння на наявність плодового яйця. тести при цьому теж вагітності не показували. взагалі нормальне УЗО повинне побачити вагітність на ранньому терміні.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4555
Inneska писав:У мене за два роки до народження доньки був викидень, а спочатку я потрапила до лікарні з підозрою запального процесу, хоча вже було тижнів 6, УЗО вагітність не встановило - лише підозріння на наявність плодового яйця. тести при цьому теж вагітності не показували. взагалі нормальне УЗО повинне побачити вагітність на ранньому терміні.
Зрозуміло, дуже дякую, за відповідь. Отже висновок один, час покаже. Будемо чекати. :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4581
Тетяно, 2 роки назад мала подібну ситуацю: три тести з інтервалом 1,2-2 тижні, консультація лікаря,призначили прогестерон, але все якось було ніколи..., коли нарешті з*явився час(ознак вагітності не помічала),перед лікуванням на всяк випадок зробила ще один тест - позитивний(через 2,5 міс після затримки)... робіть, як підказує інтуїція
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4582
kompot писав:Тетяно, 2 роки назад мала подібну ситуацю: три тести з інтервалом 1,2-2 тижні, консультація лікаря,призначили прогестерон, але все якось було ніколи..., коли нарешті з*явився час(ознак вагітності не помічала),перед лікуванням на всяк випадок зробила ще один тест - позитивний(через 2,5 міс після затримки)... робіть, як підказує інтуїція
Дуже дякую, я теж вирішила що зроблю ще один тест, мабуть завтра куплю. Хоча лікування я приймаю, тобто уколи, моя сестра медик, і сказала, що ліки не завадять, навіть якщо ти і вагітна. Місячних так і немає.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4588
Не у якому разі не хочу засумніватися у компетенції вашої сестри, але у першому триместрі вагітності не радять приймати лікі та інші медичні препарати, особливо антибіотики, горомони - дякі у разі необхідності, навіть простуду лікують тільки гомеопатією....бо закладаються усі органи майбутнього чоловічка - будьте обережні.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4590
Inneska писав:Не у якому разі не хочу засумніватися у компетенції вашої сестри, але у першому триместрі вагітності не радять приймати лікі та інші медичні препарати, особливо антибіотики, горомони - дякі у разі необхідності, навіть простуду лікують тільки гомеопатією....бо закладаються усі органи майбутнього чоловічка - будьте обережні.
Справа не у її кометенції, під час її першої вагітності, вона сама приймала ці уколи перші три місяці (це жіночі гормони, і вони допомагають зберегти вагітність, якщо вона є) саме так вона зберегла свою першу вагітність. Тест сьогодні не купила, куплю завтра, тепер зявилась нова проблема, почали боліти зуби, от не знаю що робити, (відносно ліків, та уколів у лікаря, а біль терпіти я не вмію) тому, що не впевнена, чи вагітна.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4595
Я питання з зубами на днях вирішила - пішла у платну стоматологію і мені укололи обізболюче, яке можно вагітним.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4601
Rina писав:Я питання з зубами на днях вирішила - пішла у платну стоматологію і мені укололи обізболюче, яке можно вагітним.
Я сьогодні теж була у платній стоматології, мені кололи звичайне знеболююче, перед походом у стоматологію, зробила тест, знову негативний. Усі зміни про які говорила раніше, перестали відбуватись. Лишились тільки легкі запаморочення, мені сказали в лікарні, що це можуть бути, відгуки, прийму гомональних контрацептивів на протязі 5 років. А так усе по старому, ніяких змін, приймаю уколи і чекаю, чого сама не знаю. :[
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Ще більше корисного та цікавого!