МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4627
Тетяна, ну мабуть у вас дійсно гормональний збій пролікуєтесь і обов'язкого завагітнієте.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#4633
Мабуть так і є. Місячні таки наступили, тепер пью знову пігулки. Побачимо що буде далі. :[
Аватар користувача
дякуючі miki
#4890
Дівчата, я так читаю висловлювання в цій темі і мені так шкода, що в Україні вже 15 років розповсюджується натуральний метод планування вагітності - симпто-термальний, але ще так мало жінок про це знає. :shock:

За допомогою такого методу так просто можна спостерігати за своїм здоров"ям в статевій сфері: і рівень гормонів, і регулярність чи нерегулярність циклів, і чи наступила вагітність, і чи була овуляція в даному циклі, і відкладати зачаття дитини....
Ну, навіщо ж в себе "пхати" (вибачте, за таке слово!) всяку гидоту-хімію? Ну, невже ж вам себе не шкода?!
А знаєте, що один лікар-гінеколог з Харкова (на жаль, не пам"ятаю його прізвища, але говорили, що дуже відомий в цих колах) казав, базуючись на наукових дослідженнях, що ті шкідливі речовини, які потрапляють до організму жінки при прийомі протизаплідних засобів, виводяться з організму ще ПРОТЯГОМ РОКУ від їх відміни, а це дуже небезпечно впливає на дитину, яка буде зачата відразу після припинення прийому цих пігулок!!!

А довідатися, чи є вже вагітність, дуже просто: якщо жінка вимірює базальну температуру протягом циклу(в анальному отворі чи піхві) і наступило підвищення, яке триває більше ніж 17-18 днів, то можна з впевненістю сказати, що вагітність наступила. І в цей час жінка, яка не міряє темп., ще може навіть не думати, що є затримка (бо це "зайвих" 3-4 дні), тест може не показати нічого в цей період, а науковці зафіксували, що в зачатої дитинки вже Б"ЄТЬСЯ СЕРЦЕ НА 18-Й ДЕНЬ ВІД ЗАЧАТТЯ - а воно ж повинно було створитися до цього!!!....
Аватар користувача
дякуючі Scratty
#4999
Всім привіт

це мій перший пост тут і я вирішила зареєструватись спеціально, щоб відповісти на попереднє повідомлення від miki

я особисто знаю про симпто-термальний метод, мені про нього розповідав лікар-геніколог, з яким ми проходили "науки" перед шлюбом в церкві. цей метод церква допускає для планування народжуваності

але тут не враховується одна деталь. не у всіх жінок цикл "нормальний"... тобто не у всіх овуляція наступає через 2 тижні після початку менструації. так було і в моєму випадку

в мене овуляція наступає на 7-8 день після початку циклу, що вже було доведено мені і лікарями неодноразово, "наочним" методом при огляді. а оскільки до вагітності цикл в мене був досить довгий - 6-7 днів, а вищезгаданий лікар сказав нам, що термометр краще не вводити підчас і кілька днів після місячних, то я й не була в курсі, що в ці дні в мене температура відповідала овуляції...

так в мене і з"явився синочок
і народився він на тиждень раніше від поставленого терміну, бо лікарі рахували мені термін по нормі...

так що цей метод - також не такий вже і надійний

хоча про народження сина я зовсім не шкодую :good:
Аватар користувача
дякуючі miki
#5036
Scratty писав:Всім привіт

це мій перший пост тут і я вирішила зареєструватись спеціально, щоб відповісти на попереднє повідомлення від miki

я особисто знаю про симпто-термальний метод, мені про нього розповідав лікар-геніколог, з яким ми проходили "науки" перед шлюбом в церкві. цей метод церква допускає для планування народжуваності

але тут не враховується одна деталь. не у всіх жінок цикл "нормальний"... тобто не у всіх овуляція наступає через 2 тижні після початку менструації. так було і в моєму випадку

в мене овуляція наступає на 7-8 день після початку циклу, що вже було доведено мені і лікарями неодноразово, "наочним" методом при огляді. а оскільки до вагітності цикл в мене був досить довгий - 6-7 днів, а вищезгаданий лікар сказав нам, що термометр краще не вводити підчас і кілька днів після місячних, то я й не була в курсі, що в ці дні в мене температура відповідала овуляції...

так в мене і з"явився синочок
і народився він на тиждень раніше від поставленого терміну, бо лікарі рахували мені термін по нормі...

так що цей метод - також не такий вже і надійний

хоча про народження сина я зовсім не шкодую :good:
Мені дуже шкода, але, мабуть, не все правильно вам розповів лікар або Ви не все правильно зрозуміли. Тепер все по порядку (по кожному абзацу Вашого повідомлення)...

1) Цей метод як раз і враховує нерегулярність циклу, оскільки цей метод підходить для жінок з різними циклами. В мене, наприклад, цикли тривають від 25 днів (зазвичай влітку) до 36 (коли в мене з"являється якась важка робота. Але я так думаю, що Ви неправильно зрозуміли слово "цикл" - тут мається на увазі не менструація, а кількість днів від першого дня менструації до останнього дня перед наступною менструацією. І, вибачте, не може бути у вас цикл 6-7 днів!!! Це менструація триває 6-7 днів, а нормальний цикл може тривати від 20 до 40 днів. Якщо менше або більше цього проміжку, тоді це вже недобре і треба консультуватися з лікарем)

2)Є три способи, якими можна вимірювати базальну температуру (один спосіб протягом всього циклу): в анальному отворі, в піхві і в роті. Найкраще вимірювати в анальному отворі і тоді при менструації ви спокійно собі вимірюєте і немає з цим проблем.

3) Цей метод вважається таким, що підходить як раз в тих випадках, коли лікарі помиляються, розраховуючи пологи (за їхніми підрахунками дитина може народитися раніше або можуть непотрібно викликати раніше пологи, що може бути небезпечним для дитини). А у нас зараз жінки не мають "класичних, стандартних" циклів, тобто 28 днів - життя в нас не таке спокійне і здорове! А овуляція може відбутися і на другий день менструації, і навіть в перший - якщо попередній цикл був ановуляторний (не відбулась овуляція)

4) цей метод має 99,8% ефективності в тому випадку, якщо ви вивчили всі правила його застосування і чітко їх притримуєтесь. Вибачте, але в Вашому випадку елементарні правила не були виконані, тому Ви не можете так відразу стверджувати, що метод ненадійний!

5) Щіро радію за Вас і Вашу дитинку - найважливіше для дитини, коли її охоче приймають батьки!
дякуючі Тая
#5786
Привіт!!! в мене запитання скажіть буд ласка хто знає чи можна завагітніти під час останніх днів місячних! (секс без застереження був тільки тоді)В мене затримка 2-3 дні, живіт не болить і груди ніби як були, трохи набрякли як на пмс. чим може бути викликана затримка якщо не вагітна!!
Аватар користувача
дякуючі miki
#5792
так, завагітніти можна при останніх днях місячних, якщо 1) в попередньому циклі не було овуляції - тоді вона може відбутися в цей час; 2) якщо у Вас загалом короткі менструальні цикли (від 21 і трохи більше днів, приблизно до 27 днів); 3) або якщо власне цей цикл був короткий і овуляція відбулася раніше, ніж за звичай.

Натомість, якщо це не вагітність, затримка може бути викликана тим, що овуляція відбулася набагато пізніше (були якісь несприятливі умови для виходу яйцеклітини, наприклад, перевтома, якийсь стрес, несподіване перенавантаження і т.д.) Перша фаза циклу може змінюватися, натомість друга (це фаза прогестерону, фаза високих температур) в нормі повинна тривати 14 плюс мінус 2 дні. Якщо були несприятливі умови, то у Вас тоді просто видовжився цикл.
дякуючі Тая
#5793
Miki дуже дякую за відповідь!!! тепер буду знати.
дякуючі masher
#6609
У МЕНЕ ВЖЕ ДЕСЬ 7 З ПОЛОВИНОЮ ТИЖНІВ. ЩО ВАГІТНА ДІЗНАЛАСЯ МІСЯЦЬ НАЗАД. ЩЕ І ДО МІСЯЧНИХ КІЛЬКА ДНІВ ЗАЛИШАЛОСЬ, АЛЕ ЯКОСЬ ВІДЧУЛА, ЩО ЩОСЬ НЕ ТАК. ЗРОБИЛА ТЕСТ, 2 ПОЛОСКА З"ЯВИЛАСЯ, ПРАВДА НЕ ЧІТКА! СПОЧАТКУ ТЕЖ БОЛІВ ЖИВІТ, ЯК ПЕРЕД МІСЯЧНИМИ, І БОЛІЛА СПИНА. ПОТІМ СТАЛИ БОЛІТИ, І ЗБІЛЬШУВАТИСЯ ГРУДИ. А ТИЖНІ НА 5 ПОЧАЛО НУДИТИ..... ГРУДИ ВЖЕ ТРОХИ ПЕРЕСТАЛИ БОЛІТИ, А ОТ ТОКСИКОЗ.... 2 ТИЖДЕНЬ НІЧОГО ЇСТИ НЕ МОЖУ. ВІД ВСЬОГО НУДИТЬ... СХУДЛА ВЖЕ НА 3 КГ. ВЖЕ ВСЕ ПЕРЕПРОБУВАЛА, І ВОДУ ХОЛОДНУ ЗРАНКУ ПИЛА, І ЗЕРНЯТА ГАРБУЗЯНІ, І МОРКВУ ТЕРТУ.... НІЧОГО НЕ ДОПОМАГАЄ. МОЖЛИВО ЩЕ ЩОСЬ ДОПОМАГАЄ, ПІДКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6610
masher писав:У МЕНЕ ВЖЕ ДЕСЬ 7 З ПОЛОВИНОЮ ТИЖНІВ. ЩО ВАГІТНА ДІЗНАЛАСЯ МІСЯЦЬ НАЗАД. ЩЕ І ДО МІСЯЧНИХ КІЛЬКА ДНІВ ЗАЛИШАЛОСЬ, АЛЕ ЯКОСЬ ВІДЧУЛА, ЩО ЩОСЬ НЕ ТАК. ЗРОБИЛА ТЕСТ, 2 ПОЛОСКА З"ЯВИЛАСЯ, ПРАВДА НЕ ЧІТКА! СПОЧАТКУ ТЕЖ БОЛІВ ЖИВІТ, ЯК ПЕРЕД МІСЯЧНИМИ, І БОЛІЛА СПИНА. ПОТІМ СТАЛИ БОЛІТИ, І ЗБІЛЬШУВАТИСЯ ГРУДИ. А ТИЖНІ НА 5 ПОЧАЛО НУДИТИ..... ГРУДИ ВЖЕ ТРОХИ ПЕРЕСТАЛИ БОЛІТИ, А ОТ ТОКСИКОЗ.... 2 ТИЖДЕНЬ НІЧОГО ЇСТИ НЕ МОЖУ. ВІД ВСЬОГО НУДИТЬ... СХУДЛА ВЖЕ НА 3 КГ. ВЖЕ ВСЕ ПЕРЕПРОБУВАЛА, І ВОДУ ХОЛОДНУ ЗРАНКУ ПИЛА, І ЗЕРНЯТА ГАРБУЗЯНІ, І МОРКВУ ТЕРТУ.... НІЧОГО НЕ ДОПОМАГАЄ. МОЖЛИВО ЩЕ ЩОСЬ ДОПОМАГАЄ, ПІДКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА...
спробуйте ківі їсти коли нудить - мені тільки він і допомагав, але не перестиглий, а тверденький(тільки недозрілі також не їжте).
худнути на першому триместрі - нормальне явище, але все ж спробуйте їсти, вагітність це саме той випадок, коли апетит приходить під час їди. мені гарно смакувала картопелька пюре і сосиска з солоним помідором чи огірком, підсолений томатний сік з прісним крекером, гороховий супчик, рисовий супчик (не на бульйоні, а просто на воді без цибулі і спецій), червоний борщ з кислинкою, персиковий йогурт галичина в пластиковій пляшечці, варений пісолений буряк перетерти на тертці з солоним огірком - я це просто обожнювала. в мене був токсикоз з 8 по 13-14 тиждень. завагітніла я 11 січня(по останнім місячним), а народила 21 жовтня, токсикоз мучав мене з березня до середини квітня

зовсім забула! з пиття - чай м*ятний з лимоном, якщо у вас сильна рвота - краще вам піти до лікаря - є безліч гомеопатичних крапель від нудоти, але спочатку проконсультуйтесь із ким-небудь.
Аватар користувача
дякуючі miki
#6622
masher писав:У МЕНЕ ВЖЕ ДЕСЬ 7 З ПОЛОВИНОЮ ТИЖНІВ. ЩО ВАГІТНА ДІЗНАЛАСЯ МІСЯЦЬ НАЗАД. ЩЕ І ДО МІСЯЧНИХ КІЛЬКА ДНІВ ЗАЛИШАЛОСЬ, АЛЕ ЯКОСЬ ВІДЧУЛА, ЩО ЩОСЬ НЕ ТАК. ЗРОБИЛА ТЕСТ, 2 ПОЛОСКА З"ЯВИЛАСЯ, ПРАВДА НЕ ЧІТКА! СПОЧАТКУ ТЕЖ БОЛІВ ЖИВІТ, ЯК ПЕРЕД МІСЯЧНИМИ, І БОЛІЛА СПИНА. ПОТІМ СТАЛИ БОЛІТИ, І ЗБІЛЬШУВАТИСЯ ГРУДИ. А ТИЖНІ НА 5 ПОЧАЛО НУДИТИ..... ГРУДИ ВЖЕ ТРОХИ ПЕРЕСТАЛИ БОЛІТИ, А ОТ ТОКСИКОЗ.... 2 ТИЖДЕНЬ НІЧОГО ЇСТИ НЕ МОЖУ. ВІД ВСЬОГО НУДИТЬ... СХУДЛА ВЖЕ НА 3 КГ. ВЖЕ ВСЕ ПЕРЕПРОБУВАЛА, І ВОДУ ХОЛОДНУ ЗРАНКУ ПИЛА, І ЗЕРНЯТА ГАРБУЗЯНІ, І МОРКВУ ТЕРТУ.... НІЧОГО НЕ ДОПОМАГАЄ. МОЖЛИВО ЩЕ ЩОСЬ ДОПОМАГАЄ, ПІДКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА...
Зранку, ще до того, як Ви встали, попросити чоловіка принести Вам солодкого чаю. Або з"їсти корочку хліба, сухарик. І тільки після цього вставати. Говорять так, що дитинка за ніч забирає в мами цукор і власне тому маму вранці нудить.
дякуючі logaza
#6697
чи може овуляція бути на 5-7 день чиклу?
Аватар користувача
дякуючі miki
#6699
може, особливо якщо не було овуляції в попередньому циклі
дякуючі logaza
#6702
А це нормально? Чи може бути дві овуляції за цикл?
Аватар користувача
дякуючі miki
#6703
дві овуляції за цикл бути не може!
Класична картина: менструація-фаза низької базальної температури-стрибок температури (овуляція)- фаза високих температур (14 плюс-мінус 2 дні - це в нормі так повинно бути)- наступна менструація. Якщо в циклі не було стрибка температури, значить не було овуляції і ця яйцеклітина може вийти пізніше (навіть в перших днях наступної менструації, яка називається в цьому випадку "псевдоменструація"). Тому наступний цикл (тобто від цієї псевдоменструації) може бути коротший.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!