МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Яким методом контрацепції користуєшся ти?

Презерватив
28
31%
Перерваний статевий акт
33
36%
Температурний метод
2
2%
Спіраль
8
9%
Гормональні таблетки
10
11%
Інший (напишіть, який)
10
11%
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7890
Зараз користуємось презервативами, раніше - ПСА, але від цього методу народилася наша доця, тепер боїмося, бо ще рано.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7917
а можна детальніше про спіраль. :gquest: У мене вже 2 дитини і вважаю, що мені вистачить-лікар радить спіраль. Я прочитала, що з нею обільні і болючі місячні-це правда?, і ставити її-то дуже складно? і вибираєш сама чи приписує лікар?,
бо пригадую як перед весіллям прийшла як дбаюча про своє здоровя до лікаря і запитала "які таблетки пити?", а вона мені список по 4-5 назв "це з дорогих, це з недуже, а це з дешевих..." :gth: :uth: - з таким успіхом можна було в аптеці постояти біля вітрини і ткнути пальцем в гарну назву чи гарну коробку:ghmm: -навіщо тоді всюди писати "проконсультуйтесь з лікарем" :uquest:
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8062
Дуже добрі відгуки чула про ВМС Мірену. Чи хто користувався нею. Задоволення не з дешевих, але лікарі радять саме її.
дякуючі Vetiveria Zizaniodes
#8114
Привіт, а ми користуємося свічами Еротекс, поки-шо все гуд, але ніколи не відомо :uhihi:
дякуючі МаМаша
#8838
презервативы
Аватар користувача
дякуючі fiona
#9517
Мы то же пользуемся прерванным половым актом. Много читала на форуме про такой метод, но до конца так и не поняла, хорошо это или плохо, и вредно ли это????
Аватар користувача
дякуючі Розочка
#9581
Чомусь всі пишуть що перерваний не можна назвати контрацепцією. А ви подивіться скільки користується цим способом.:) Моя порада не користуватися, коли миритесь- я так родила двох незапланованих дітей.
дякуючі Kwittochka
#9587
Я пользуюсь вагинальным кольцом.. удобно
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9596
Пью таблетки, которые мой врач приписал При том, до родов пила одни, а теперь приписал со всем другие. не жалуюсь.
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9641
Пользуюсь спиралью. И довольна
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9700
Прерваный половой акт уже давно практикуем, и ничего. ну было неудач.
дякуючі nosik
#10540
Ми з жінкою перериваємо статевий акт, вже є доця, презервативи використовуємо дуже рідко. Чому переривати статевий акт шкідливо для здоров'я??
Аватар користувача
дякуючі Janya
#10551
Я пользуюсь спиралью, но естественно каждый выбирает самый удобный способ для себя, но я считаю надо в этом плане обязательно проконсультироваться со специалистом, я наблюдаюсь у Романюк Юлии Анатольевны из Леомед и никогда никаких проблем не возникало)
дякуючі Лєночка
#11124
Atlika писав:Шкода, що при голосуванні неможливо вибрати декілька варіантів.

Я наприклад час від часу змінюю методи контрацепції, але краще за все вважаю використання ОК, звичайно це можливо тільки тоді, коли в мене постійний партнер.
Цей метод мене ні разу не підводив, до того ж нема ніякого дискомфорту, чого не можу сказати про презервативи :(
Аватар користувача
дякуючі Darinna
#11292
Мы прерываем половой акт. Не считаю, что это вредно. Нам так нравиться. Каждому свое
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!