МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Яким методом контрацепції користуєшся ти?

Презерватив
28
31%
Перерваний статевий акт
33
36%
Температурний метод
2
2%
Спіраль
8
9%
Гормональні таблетки
10
11%
Інший (напишіть, який)
10
11%
Аватар користувача
дякуючі Olinka
#4767
Звичайно перерваний статевий акт небезпечний для тих, хто не планує дитинки в найближчому майбутньому. Але статеве життя без контрацептивів - це неймовірні відчуття і нічого не заважає розслабитись і відчути всю любов свого партнера. :)



Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4769
Olinka писав:Звичайно перерваний статевий акт небезпечний для тих, хто не планує дитинки в найближчому майбутньому. Але статеве життя без контрацептивів - це неймовірні відчуття і нічого не заважає розслабитись і відчути всю любов свого партнера. :)



А тоді взагалі можна не переривати акт;)
Аватар користувача
дякуючі Riki_tiki_tavi
#4771
aronskaya писав:
Це метод — але не контрацепція :)

Ви «за» навіть коли завагітніли? Чому?
Ну, мені ще довго до того часу, поки знадобляться методи контрацепції :)
Не знаю, як буду ставитись до цього після народження дитинки, можливо, з чоловіком просто будемо обережнішими, а може оберемо якийсь дієвий засіб контрацепції... проте, думаю, презерватив - це вже не для нас, адже вже кілька років звикли обходитись без нього :)
дякуючі yusmal
#4827
презерватив і календар. А взагалі, хочу спробувати спіраль, тільки зупиняє те, що це абортивний засіб. Та й час треба, щоб піти аналізи здати, піти знову до лікаря, коли місячні почнуться. Карочє... морока.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4924
А хто користу'ється гормональним пластиром, що це таке, яким їм користуватися, які плюси, мінуси...
дякуючі ksana
#5237
Я до вагітності 2.5 роки приймала протизаплідні пігулки. Скажіть будь- ласка, чи дійсно не завагітнієш, коли постійно кормиш груддю. Багато читала, що це ефективно, але чи на практиці це діє?
Аватар користувача
дякуючі miki
#5239
ksana писав:Я до вагітності 2.5 роки приймала протизаплідні пігулки. Скажіть будь- ласка, чи дійсно не завагітнієш, коли постійно кормиш груддю. Багато читала, що це ефективно, але чи на практиці це діє?
якщо між годуваннями немає перерви більше 4 годин, то не буде вагітності, оскільки постійно виробляється гормон пролактин, який блокує вихід яйцеклітини. Також варто годувати вночі, тому що якраз вночі йде найінтенсивніше вироблення пролактину.
Також треба пам"ятати, що перша овуляція після пологів відбувається ПЕРЕД першою менструацією і як раз таким чином вагітніють жінки, яким просто сказали, що "корми і не завагітнієш" і не казали про перерву більше 4 годин.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5247
miki я теж про таке чула. але на практиці - я годую доньку один раз на день, вже більше пів року і десь такий час я не завагітніла, хоча ми не оберігаємося..так що з гормональнім фоном все ж таки, щось не те.

хоча не думаю, зо на цей метод можна вважатися - це можна використовувати лише тоді, коли вагітність для вас не стане неприємним сюрпризом
Аватар користувача
дякуючі miki
#5251
Inneska писав:
хоча не думаю, зо на цей метод можна вважатися - це можна використовувати лише тоді, коли вагітність для вас не стане неприємним сюрпризом
З цим згідна, тому варто міряти базальну температуру і слідкувати за виділенням шийкового слизу, щоб побачити, коли відбудеться перша овуляція після пологів
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5270
Я может не до конца понимаю значение слов "прерванный половой акт"... Это когда он заканчивается не в женщину а куда бы-то ни было (пол/живот/спина)??? Если да, то я ЗА. И считаю это контрацепцией
Цитата из Википедии:
Естественные методы контрацепции

Женщина определяет наиболее благоприятный для зачатия период и воздерживается от занятий сексом в эти дни, так называемые «опасные дни», или же использует в фертильные дни другие методы контрацепции, например, презерватив.

К естественным методам контрацепции можно также отнести предохранение методом прерванного полового акта (лат. coitus interruptus)
Мы таким образом 5 лет не беременели ни разу, лишь потому, что мой муж адекватно реагирует на желания своего тела и может их контролировать. Ребенка мы зачали специально, а не случайно. Так что если мужчина из разряда "Ой, так получилось" - то конечно это не метод, как и криворукий, который не может одеть презерватив!!!
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5297
В мене спіраль стояла, дуже зручно, але вона може дати гормональний сбій, тому я більш за вагінальні пігулки
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5311
Натуся писав: тому я більш за вагінальні пігулки
А самі які пігулки ви використовуєте? Я колись пробувала - свічки Еротекс - мені здалися сильно жирними, а пігулки Фарматекс щипілі
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5580
Знаю, що Гексікон це дизинфікуючий засіб А хто знає він являється контрацептивом чи ні? Можно ним користуватись після статевого акту як протизаплідни засобом?
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5581
Натуся, точно нет
Аватар користувача
дякуючі Шаляй-валяй
#6025
Riki_tiki_tavi писав:Перерваний статевий акт привів до того, що тепер ми з нетерпінням чекаємо появи дитинки :))))
Хоча я ЗА такий метод контрацепції))
Та ж фігня :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!