МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#7546
У цьому розділі на ваші запитання відповідатиме спеціаліст акушер-гінеколог Масик Андрій Олексійович.

Питання приватності
Ми розуміємо, що не всі запитання зручно ставити від свого імені у гілці на форумі. Тому ви маєте 2 варіанти поставити своє запитання інкогніто: написати тут як «Гість» або у приват до andrey. У будь якому випадку, ваша проблема не буде розголошена третім особам.

Спілкування у цьому розділі ведеться в режимі запитання-відповідь. Якщо ви просто хочете висловити свою думку з приводу якогось препарату чи абищо, будь ласка, заведіть окремий топік у відповідному розділі. Усі пости, окрім запитань до гінеколога та відповідей, видалятимуться звідси.

Назви тем

Будь ласка, не називайте теми «Питання до гінеколога» чи подібним чином. Для того, щоб у розділі можна було хоч щось знайти, формулюйте у темі СУТЬ СВОЄЇ ПРОБЛЕМИ.

Назва теми ОБОВ'ЯЗКОВО має бути інформативною.
Востаннє редагувалось 20-09-2010, 11:21:38 користувачем aronskaya, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі andrey
#7579
Доброго всім дня!
Я лікар акушер-гінеколог, працюю в Житомирському обласному центрі охорони здоров"я матері та дитини, http://www.maternity.zhitomir.net/?lang=ua&pg=about
Працюю в основному в пологовому відділенні.
На прохання вашого модератора aronskaya буду в міру можливостей відповідати на ваші запитання.
Не завжди є час на відповіді, тому можу пропадати на 2-3 дні.
Прийміть до уваги, що система питання-відповідь на сайті є консультативною, а не декларативною, тому головне і останнє слово буде за вашим лікуючим лікарем. Також на питання, які вимагають конкретних призначень чи дій я буду направляти вас до вашого лікуючого лікаря або до спеціаліста, який при детальному вашому обстеженні зможе дати адекватні призначення.
Будь-ласка, при задаванні питання пишіть конкретні дані та в хронологічній послідовності.
Сподіваюся бути чимось корисним.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!