МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3570
Tanya_T писав:Шановна Elantra!
В мене 5-й тиждень вагітності (рахуючи від останніх місячних). Лікар не хоче ставити мене на облік і взагалі оглядати до 10-11-го тижня, приписала пити фолієву кислоту. Але я переживаю, щоб все було гаразд до того часу. Мені порадили вітаміни Елевіт. Як ще можна вберегти майбутню дитинку? Пару раз були напружені ситуації на роботі, переживання тощо... Дякую!
Люба Таnya_T! Ви мене трохи збентежили...якщо ви є дійсно вагітною, то краще вже взяти вас на облік та оглянути. Хоча, з іншого боку - вагітність 5 тижнів - це ще дуже мало, і "руками" поставити діагноз дещо складно, а УЗД для цього не потрібно - немає поки що підстав. Отож не треба турбуватися, вживайте фолієву кислоту та вітаміни. Усі вітаміни для вагітних мають різний склад, тому кожний препарат призначається індивідуально залежно від клінічної ситуації. Якщо ваш лікар не призначив вітаміни - будь ласка, вживайте Елевіт протягом 1 місяця.

Насправді різноманітні стреси не призводять до переривання вагітності, тому особливо не треба турбуватися (але і постійно нервувати - теж не варто! :) ) Якщо ви є дуже емоційною - придбайте аромаподушку із заспокійливими травами. В цілому, ваше життя не повинно радикально змінюватися - достатньо вітамінів, фолієвої кислоти, вживання простих продуктів та чистої питної води. Статеве життя теж не треба обмежувати - робіть так, як вам зручно та комфортно, відпочивайте, працюйте, та насолоджуйтесь життям. Дуже гарним способом активного відпочинку є аквааеробіка, але щодо цього порадьтеся із вашим лікарем.
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#3571
Дуже дякую! Лікар дійсно відправила мене додому і нічого не зробила... Я почуваюся добре, стараюся не нервувати, радію:) Просто почитала багато про різні загрози викидня... і захвилювалась.
А ще мені більше хочеться спати. Хотіла ще запитати: чи шкідливо вагітним їсти солодке? шоколад, тістечко? я дуже люблю солодке, і ось зараз стараюсь це не їсти...
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3574
Що є бажання спати - це дуже гарно! Це природня реакція, ака спрямована на захист вашої дитини від впливу надмірних емоцій. Тому спить на здоров'я, скільки можете :)

Не раджу вам щось таке читати про загрозливі викидні - це як подивитися фільм жахів на нічь :) Поспілкуйтеся ліпше із друзями та не думайте про неприємне - тількі позитивні враження від життя!

Щодо солодкого. Звісно, шоколад та тістечка - це смачно. Але це їжа, зовсім не корисна малюку - окрім калорій, нічого йому не дасть. Замініть ліпше все це на солодкі цукати, курагу, ізюм, мед. А влітку, яке вже близько - найрізноманітніші фрукти та овочі. Але і зовсім відмовлятися від тістечок та шоколаду - не варто (бо це так приємно - скуштувати щось смачненьке:)) Прислухайтеся до себе - але дотримуйтеся певної "золотої середини". Думка, що шоколад (а також всі червоні фрукти, цитрусові) викликає алергію у дітей потім - дещо застаріла. Алергічні реакції виникають зовсім з інших причин.
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#3580
Ви мене заспокоїли, дякую:) а я й справді почала їсти сухофрукти і горішки, і все роблю, як Ви кажете:) Сподіваюся, все буде добре:)
дякуючі Світлячок
#3735
Доброго дня!Поясніть буь-ласка таке заключення УЗД: вагітність 3-4 неділі, жовчний міхур присутній, плідне яйце дещо деформармоване в матці, ембіон (+-), тонус матки підвищений. Правий яйник лютеїзований, з рідинними включеннями.
Скажіть, буль-ласка, що може означати деформоване плідне яйце і рідинні включення?
З понеділка стаю на облік, але питання стосовно деформованого плідного яйця буде мучити усі вихідні. Скажіть, буль-ласка чим це може бути викликано?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3736
Світлячок писав:Доброго дня!Поясніть буь-ласка таке заключення УЗД: вагітність 3-4 неділі, жовчний міхур присутній, плідне яйце дещо деформармоване в матці, ембіон (+-), тонус матки підвищений. Правий яйник лютеїзований, з рідинними включеннями.
Скажіть, буль-ласка, що може означати деформоване плідне яйце і рідинні включення?
З понеділка стаю на облік, але питання стосовно деформованого плідного яйця буде мучити усі вихідні. Скажіть, буль-ласка чим це може бути викликано?
шановна Світлячок! Ві дещо непраильно переписали (навряд чи у такому терміні вагітності є жовчний міхур, незрозуміла формуліровка "ембріон +-"). Ві можете мені надістлати скановану копію?
дякуючі Світлячок
#3737
Так. Підкажіть яким чином я можу це зробити?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3738
Адресу моєї поштової скриньки ві знайдете у приватному повідомленні, яке я вам надіслала :)
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3763
А ще мені підкажіть. Під час вагітності напевно єдиною скаргою були болі в спині-починаючи мабуть місяця з шостого: постійно хотілось вигнути хребет вперед. Після пологів місяців 6 проблема зберігалась-я терпляче чекала, потім ніби полегшало, але невдовзі я відчула знову те ж саме бажання вигнути спину. Цей ниючий біль періодично зявляється і зникає.
ЯК це можна пояснити, що робити, якщо йти до лікаря, то до якого?
Донечці 1рік і 5місяців.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3769
Болі у спині - найчастіша скарга вагітних. Під час вагітності центр тяжіння зміщується внаслідок великої ваги живота, тому м'язам спини становиться важко. Після вагітности спина теж працює - ви ж, напевно, частенько дитинку носите на собі. Раджу звернутися до вертебролога, чи невропатолога - він зможе визначити точно причину болю та призначити якісь реабілітаційні заходи (масаж тощо).
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3811
Elantra писав: Раджу звернутися до вертебролога, чи невропатолога - він зможе визначити точно причину болю та призначити якісь реабілітаційні заходи (масаж тощо).
А де взяти вертебролога і хто це?-його ж немає в звичайній поліклініці
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3812
Вертебролог - це звичайний невропатолог чи нейрохірург, який спеціалізується на таких різних захворюваннях хребта. Якщо такого спеціаліста у вас немає - будь ласка, цією проблемою може зайнятися і невропатолог. Якщо і такого немає - то терапевт. Звісно, до вертебролога краще звернутися - такі болі можуть потребувати мануальної терапії (спеціального масажу). Взагалі, як правило, болі в хребті зумовлені остеохондрозом, тому найліпшими будуть не ліки, а рекомендації щодо масажу, гімнастики, плавання тощо.

ЗІ: не ражду звертатися до чудо-майстрів з мануальної терапії з дипломом сантехніка. Це може серьозно зашкодити вашому здоровью. Массажиста вам порекомендує лікар.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#3854
Отримала листа на поштову скриньку. Щоб ви могли порадити жінці?
доброго дня. мене звати Наталя.В мене таке питання.Я на 8тиждні вагітності.І недавно почались зявлятись білі виділення, але переважно зранку.Що це може бути, і чи невплине це на вагітність і дитину!!!Дякую
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3858
Відповідь Для Наталки.

Під час вагітності змінюється баланс жіночих гормонів у бік підвищення прогестерону. Він може зумовити такі білуваті виділення з піхви. Але виділення можуть бути й ознакою інфекції (кандидоз, бактеріальний вагіноз тощо). При вагітності не завджи вагінальні інфекції супроводжуються іншими симптомами (печія, неприємній запах та ін.) Докладніше дасть вам відповідь ваш гинеколог - за результатами огладу та мазка з піхви можна буде зробити висновок, чи нормальні виділення.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3863
Я ось теж спитати хотіла - все не як до лікаря не дійду.

Після пологів критичні дні поновилися через 4 місяці (грудь доки що даю, але дитина з 2-х місяців на змішаному годуванні).

Зараз цикл - 35-40 днів, це нормально? раніше був рівно 30.

І починаються досить дивно - я їх не помічаю спочатку, нічого не болить як раніше, вони як день набирають старт - це зміни після пологів або пов'язанні з годуванням?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 49

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!