МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

(У цьому розділі ви можете ставити запитання модераторам форума. Пропонувати ідеї, виголошувати думки та побажання, інформувати адміністрацію про свої прохання)

Модератор: модератори

Чи потрібна інформація з методики Монтессорі на форумі?

Так, мені це цікаво
3
100%
Це не потрібно на форумі
Немає голосів
0%
У мене є краща ідея (яку я опишу в коментарях)
Немає голосів
0%
#186
Прошу всіх висловити думку з цього приводу. Я можу розміщувати на форумі статті з методики Монтессорі, ту інформацію, яку дають у Москві, навчаючи Монтессорі-педагогів. Статті можуть бути про: те, як навчити дитину рахувати, писати, читати, як сенсорно розвинути дитину (це можу бути цікаво Маме_Вани, наприклад), статті, присвячені філософії та загальним принципам методики. У інтернеті я не знайшла того, про що можу написати.
Якщо це буде цікаво (рішення буде прийнято за результатами 10 денного голосування), то я буду додавати по одній статті в 7 днів. Тема статті також буде вибрана за результатами вашого голосування
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#292
За результатами голосування я починаю розміщувати статті з методики Монтессорі. Першою темою буде "Розвиваючі ігри та заняття для дітей до 3 років. Актуальність сенсорного розвитку". Протягом тижня вона з'явиться на форумі. :)
дякуючі Мама_Вани
#391
Ой, двумя руками за. Не заходила в этот раздел :oops:
Заранее Спасибо!!!
Аватар користувача
дякуючі НАДЮСЬКА
#7330
Звичайно. Вводіть цю тему врна дуже цікава для батьків і вчителів. :)
дякуючі Сальникова
#8493
Просто здорово, информация лишней не бывает, жду...

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!