IPIO - Видавництво мотиваційних книг
Правила конкурса
«Що для тебе добро?»
 1. На конкурс приймаються фотографії малюнків тему «Що для тебе добро? » — малюнок має бути виконаний дитиною власноруч без допомоги батьків. Інакше роботу не буде допущено до конкурсу.
 2. Від одного учасника приймається ОДНА робота. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу (фото не по темі конкурсу, відсутність на фото дітей, чуже фото, фотомонтаж тощо), а також роботи, які суперечать законодавству України та\або загальнолюдської моралі, будуть видалятись без попереджень і пояснень!
 3. Якщо будуть траплятися випадки «накручування» рейтингу, то адміністрація має право зменшити кількість голосів, на таку, яка була до моменту «накрутки». При повторних порушеннях робота може бути виключена з участі у конкурсі.
 4. Окремо розглядаються випадки, коли рейтинг роботи накручується через сервіси/спільноти призоловів. Рейтинг таких робіт буде зменьшено, а при великій кількості голосів-призоловів, работу буде виключено з конкурсу.
 5. Скарги щодо накручування інших робіт приймаються виключно при наявності явних і переконливих доказів, в іншому випадку розглядатися не будуть.
 6. Підсумки конкурсу будуть опубліковані протягом 10 робочих днів з моменту його завершення. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: редакція НЕ інформує персонально кожного учасника про результати конкурсу. Тому слідкуйте за нашими публікаціями — а раптом саме Ви станете переможцем!:)
 7. Після завершення конкурсу у вас буде 30 календарних днів для того, щоб звернутися по Ваш приз. Після закінчення строку видачі, ваш приз буде анульований. Не зволікайте з цим, щоб не прогавити свій чесно зароблений приз!
 8. Редакція сайту МамаТато не несе відповідальності за якість подарунків чи послуг, які надає спонсор конкурсу, якщо сам не виступає у якості спонсора (у випадку, коли сайт МамаТато виступає спонсором, на сайті конкурсу це буде вказано)
 9. У своїх конкурсних роботах обов'язково вказуйте діючий мейл. Інакше у разі вашої перемоги нам просто не вдасться ідентифікувати вас як переможця. НА САЙТІ МЕЙЛ НЕ публікується! Кожен мейл в подальшому бере участь у розсилці новин з сайту МамаТато, які інформують про свіжі події на конкурсі та сайті МамаТато загалом.
 10. Призи переможцям відправляються ПІСЛЯ отримання відповідей від ВСІХ переможців, але не пізніше зазначеного при підведенні підсумків терміну. По закінченню місяця з дня публікації підсумків призовий фонд розформовується! Тому просимо вчасно надсилати свої дані, якщо Ви стали переможцем конкурсу.
 11. Беручи участь в конкурсі, Ви погоджуєтеся з можливістю використання, розголосу надісланих Вами матеріалів (фото та\або авторських коментарів) в маркетингових і рекламних цілях, без будь-яких матеріальних претензій з Вашого боку. Всі конкурсні роботи стають «власністю» редакції сайту та компанії IPIO і можуть бути використані на благо всіх батьків у подальших публікаціях.
 12. Партнер проведення конкурсу - компанія IPIO не несе відподвідальності за проведення конкурсу, а лише надає призи. Усі питання щодо проведення самого конкурсу надсилайте на нашу адресу - webmaster@mama-tato.com.ua 
 13. Беручи участь у Конкурсі, ви погоджуєтеся з вищезгаданими умовами і правилами його проведення.

Питання та побажання ви можете надсилати за адресою webmaster@mama-tato.com.ua з позначкою «Від учасника конкурсу «Що для тебе добро?»

приз
Комплекти дитячих книг притчі

Докладніше

взяти участь!
Перeд тим, як брати участь у конкурсі, будь-ласка ознайомтесь з Правилами конкурсу